Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ha? On postoji ipak nesto duze...

U jednom trenutku je Kurir jednostavno prestao da se pojavljuje na trafikama, ali je istog dana zamenjen posve novim listom koji se zove Kurir. Godina I, broj 1. 

 

Jednostavno su se resetovali.

Edited by pacey defender
Link to comment

U jednom trenutku je Kurir jednostavno prestao da se pojavljuje na trafikama, ali je istog dana zamenjen posve novim listom koji se zove Kurir. Godina I, broj 1. 

 

Jednostavno su se resetovali.

 

 

Cekaj, dakle onaj stari je opterecen dugovima/parnicama a ovaj "novi" je u istoj zgradii ista redakcija isti ljudi isti vlasnik ali nikome nije duzan nista?

Edited by Caligula
Link to comment

Prvi broj staaaarog Kurira izašao negde u jesen 2001. Sećam se ko danas, ležao sam nešto u bolnici, kupio ga za dinar.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment

Prvi broj staaaarog Kurira izašao negde u jesen 2001. Sećam se ko danas, ležao sam nešto u bolnici, kupio ga za dinar.

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

loše se sećaš, izašao je 2003, posle Sablje :) Edited by Грешни Василије
Link to comment

Колико сам чуо од једног адвоката пре неколико месеци, против Курира (Адриа Медие?) су се водили поступци за неовлаштено коришћење фотографија, и то углавном објављиваних пре више година.

Тако да у том случају очигледно постоји правни континуитет.

 

Можда би Грешни могао да напише нешто виште како то функционише.

pre će biti da tuže firmu Kurir Info d. o. o., koja praktično više nema imovinu jer je prebacila sve u kompaniju Adria Media, koja izdaje novi Kurir, registrovan samo zahvaljujući državnom aminu i neverovatnom džukaštvu Ministarstva kulture i informisanja. ono je prihvatilo novo ime uz obrazloženje da nije bilo prekida u radu. kako nije bilo prekida kad je stari Kurir ugašen, jebem vas u usta.

 

a, da, fotografi. ne sumnjam da je presuđeno u njihovu korist, sudije to rade rutinski. mogu da svoje pare naplate iz imovine Kurir Info d.o.o. u kome je ostalo, posle switcharoo operacije, oko 40.000 dinara.

 

u SAD, čiji ambasador je dragi prijatelj ove medijske kuće, za takve stvari se robija deset godina.

Link to comment

Izgleda da će Kirbi, kada završi mandat, da bude ugrađen u naše lokalne šeme bolje nego što je to pošlo za rukom Montgomeriju.

 

 

Što je onako baš za respekt i za državu koju reprezentuje.

 

U međuvremenu će SAD da intenzivira programe usmerene ka slobodi medija, uvođenja reda u medijsko tržište i vladavini prava. 

Edited by pacey defender
Link to comment

... nego da se vratimo na temu, ko ne bi ovo do'vatio

 

 

11828787_10153197880805326_8222078649796

 

 

 

...ja sam jbg previse stidljiv (picka) za tu akciju, prosto imam neki impuls gadjenja prema samom sebi kada uopste porazgovaram par recenica virtuelno sa ovom decom, nekako bi mi doslo da joj ponudim nesto da se ogrne.

 

 

... racunam da nemaju vise od po petnaest godina, tako mi radar kaze (pogled, lica, uski kukovi). Mozemo i dalje da postavljamo slike™ i prozivamo licimure ali je za konkretan slucaj potpuno irelevantno. Inace sam na strani Godze dok se ne dokaze da je u pitanju "nemocno lice".

Edited by Caligula
Link to comment

loše se sećaš, izašao je 2003, posle Sablje :)

E majku mu, izgleda da imaš pravo. Ali koje smeće je onda krenulo 2001?... Mora da je bilo nešto, kontam da nisam sanjao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...