Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tinejdžeri imaju seksualne nagone, a blanko suzbijanje istih nema nikakvog efekta. "Nemoj slučajno do X godina a kad pređeš tu crtu udri slobodno, baš nas briga, magično si sazreo sine." Koliko to funkcioniše vidi se upravo na slučaju Gondžinog™ uzrujanog partnera.

 

Niko nema nagone za ženidbom. Ko odluči da priženi devojčicu u stvari traži live-in hoe, da ima nešto mlado i slabašno i poslušno za po kući. Razuman čovek; da onako random spopada devojčice iz sedmog osnovne završio bi u zatvoru, ali zato ako priženi jednu i vaspita™ je na vreme, drastično smanjuje šanse da se pobuni.

Ko ima nagone™, Ameri ga nagnaju™ malo na robiju pa će imati malo manje nagona ka >18. Gondžin™ partner ima 14 godina, nije sazreo svakao ni upravnom ni u realnom, životnom smislu.

 

18 nije nikakav uslov, ali je najbolji koji imamo. Plemenske i šamanističke kulture imaju kult prelaska iz dečaštva u zrelost, šta ga znam. Devojke moraju da vezu nešto, muškarci moraju da ulove nešto i izvrše neke obrede, sve zavisi od kulture do kulture, vremena i podneblja.

Danas je to 18 godina, ali ostavlja se ta donja granica od 14 za slučajeve nagona™ između vršnjaka, ovaj 35+14 slučaj mu dođe izuzetak pre nego pravilo. Kada dođe do takvog nagona™ onda se jave organi gonjenja da vide šta se tu dešava.

Link to comment

Nešto si ti pomešao, 18 ovde nije granica ni za šta, 14 jeste, a Gondžin™ partner je imao 15.

 

U svakom slučaju poenta je bila da te varijante gde ako hoćeš da jebeš dete moraš prvo da ga oženiš nisu ništa više OK, naprotiv.

Link to comment

Nešto si ti pomešao, 18 ovde nije granica ni za šta, 14 jeste, a Gondžin partner™ je imao 15.

 

U svakom slučaju poenta je bila da te varijante gde ako hoćeš da jebeš dete moraš prvo da ga oženiš nisu ništa više OK, naprotiv.

Link to comment

evo slicnog slucaja, eto, da je anonimni sotir™ sacekao samo da devojcica napuni 14 godina cenim da bi se stalo i u njegovu odbranu mada ko zna, covek verovatno nije glumac i nema esnaf™ i ortake™ da pokrenu net kampanju odbrane :fantom:
 

 

Kragujevčanin drogirao i obljubio devojčicu
 

Kragujevčanin (40) uhapšen je zbog sumnje da je u aprilu ove godine napastvovao maloletnicu (13) ispred jedne osnovne škole.

 Sumnja se da je on devojčicu pozvao u svoj automobil, napio i drogirao, nakon čega su imali i seksualne odnose.
 

Posle vožnje njegovim automobilom otišli su u njegov stan.
 

Tamo su se zajedno drogirali i pili alkohol, a potom imali seksualne odnose. Posle toga su se više puta viđali, a novodno ju je ovaj i razdevičio.

 

Policiji je slučaj prijavio devojčicin otac, nakon što mu je ćerka ispričala sve o "dedi", kako je zvala četrdesetogodišnjaka.
 

Njen otac nije želeo da ispriča za novine šta se tačno dogodilo jer je, kako je rekao, postupak u toku.

 

- Očekujem da 13. avgusta svedoci daju svoje iskaze, pa ću posle da pričam šta se desilo - kazao je devojčicin otac.

 

 

Link to comment

О чему се, аман, прича на 54 стране, уме ли неко да ми објасни? Је ли 14 година the age of consent? Шта има даље да се прича?

Link to comment

@pontijak, OK 13 godina nije isto sto i cetrnaest :fantom:

 

Nego me uvek iznova zaprepasti volja roditelja da tabloidima daju detalje. Pa jebote

Edited by Caligula
Link to comment

О чему се, аман, прича на 54 стране, уме ли неко да ми објасни? Је ли 14 година the age of consent? Шта има даље да се прича?

 

Ima pošto je mali proglašen za "nemoćno lice", dakle terete ga isto kao da je opštio sa mentalno ili fizički obolelom osobom od 30 godina koja zbog svog zdravstvenog stanja nije bila u stanju da pruži otpor. 

 

A priča se naravno svašta, o tome ko bi a ko ne bi jebao Emily Ratajkowski kad je imala 14 godina, odnosno da li bi se išta postiglo pomeranjem age of consent na 16 godina :yawn2:

Link to comment

Nego me uvek iznova zaprepasti volja roditelja da tabloidima daju detalje. Pa jebote

 

ne ometa te u zaprepascenju to sto u ovom slucaju roditelj nije dao tabloidu nijedan detalj?

ove podatke uglavnom daju policajci.

Link to comment

@pontijak, OK 13 godina nije isto sto i cetrnaest :fantom:

 

Nego me uvek iznova zaprepasti volja roditelja da tabloidima daju detalje. Pa jebote

 

jeste, ogromna je razlika izmedju 13 i 14 godina, bas tako

 

mene zaprepascuje samo postojanje tabloida i njihova uredjivacka politika a jos vise me zaprepascuje sto to ima veliku citanost

 

i da, vasilije je u pravu za ovo sto je napisao

 

Njen otac nije želeo da ispriča za novine šta se tačno dogodilo jer je, kako je rekao, postupak u toku.

 

Edited by Pontijak
Link to comment

Ima pošto je mali proglašen za "nemoćno lice", dakle terete ga isto kao da je opštio sa mentalno ili fizički obolelom osobom od 30 godina koja zbog svog zdravstvenog stanja nije bila u stanju da pruži otpor. 

 

A priča se naravno svašta, o tome ko bi a ko ne bi jebao Emily Ratajkowski kad je imala 14 godina, odnosno da li bi se išta postiglo pomeranjem age of consent na 16 godina :yawn2:

К, тај моменат око "немоћног лица" заслужује пажњу јер личи на паковање лажне оптужбе - јер не могу да га гоне за оно што им заиста смета: хомосексуалност + секс са малолетником. Међутим, тешко да било ко од нас има икакве релевантне информације о томе, треба пустити суд да ради свој посао - па онда оплести, када они неминовно упрскају ствар и истина изађе на видело.
Link to comment

ne ometa te u zaprepascenju to sto u ovom slucaju roditelj nije dao tabloidu nijedan detalj?

ove podatke uglavnom daju policajci.

Pa rekao je da ce dati kada se postupak zavrsi. Btw takodje zaprepascuje da niko tabloide ne tuzi ni za sta, a kamoli da bejzbolkama resava stvari po redakcijama. Goran Jeftic included, posle one blic govnarije onomad Edited by Caligula
Link to comment

Ne znam kako stoje stvari sa tužbama protiv tabloida, ali hajde da se prisetimo da je pre nešto više od godinu dana izašao prvi broj dnevnog lista Kurir. 

Link to comment

Ne znam kako stoje stvari sa tužbama protiv tabloida, ali hajde da se prisetimo da je pre nešto više od godinu dana izašao prvi broj dnevnog lista Kurir. 

 

Колико сам чуо од једног адвоката пре неколико месеци, против Курира (Адриа Медие?) су се водили поступци за неовлаштено коришћење фотографија, и то углавном објављиваних пре више година.

Тако да у том случају очигледно постоји правни континуитет.

 

Можда би Грешни могао да напише нешто виште како то функционише.

Edited by vathra
Link to comment

Ne znam kako stoje stvari sa tužbama protiv tabloida, ali hajde da se prisetimo da je pre nešto više od godinu dana izašao prvi broj dnevnog lista Kurir. 

 

 

Ha? On postoji ipak nesto duze...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...