Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa da je podignemo onda na 38, a? i da izvucemo gondzu na vrsnjacki gej seks?

Gondža je stariji od mene jbg, osećao bih se iskorišćeno anyway  :(

Link to comment

Pa na to se i NRA poziva kada se spominje stroziji zakoni za kontrolu licnog naoruzanja, tako je i pokojni Heston zborio nesto o "...cold, dead hands...". Mislim da namerno (zbog ortaka) i ti i yolo izvrcete celu pricu na doom scenario i na grozne posledice po drustvo i po vascijelu Srbiju ako se pomeri granica za consensual sex sa maloletnikom na 16.

 

zato sto se podizanjem granice na koliko kod godina zelis nece resiti nesto sto je najvecim delom u domenu prirode, nagona i iracionalnosti u ljudskoj glavi, nego ce se samo jos malo dici brana za moralizatorski populizam ciji su ishod autoritarni zakoni koji ce sutra isto tako odrediti da svaka novorodjena deca imaju da se krste do 6 meseci starosti, da je verska nastava obavezna, da deca  ispod 16 moraju posle 22h u svojoj sobi sa ugasenim svetlom, da se ima citati spisak obavezne i dozvoljene literature, da je ovakav ili onakav seks legalan a ovakav ili onakav nije, i tako dalje. mi zivimo u sistemu koji je naspanovan da ide ka smanjivanju ljudskih sloboda, kao sto sam napisao nije ga izmislio alek ali ga je rado preuzeo i samo ce ga napraviti jos gorim. 

Link to comment

Gondža je stariji od mene jbg, osećao bih se iskorišćeno anyway  :(

 

nesto ne mogu da zamislim da te chicha gondza priguzi uz vodokotlic iako si klinac

 

izvini smejem se zamisljam scenu

Link to comment

a zasto bi se spustala granica? manite se zakona, nije u njima problem, niti zakoni mogu to da sprece/rese

pricamo o podizanju granice. zakon naravno nece magicno resiti slucajeve pedofilije i ostalih hobija, ali ce da omoguci da se procesuiraju pocinioci koji nece moci da se pozivaju na minice i da je to dozvoljeno. a i klincima ce do 16 (vecini) da nestanu bubuljice, nece imati vise krestave glasove i neki ce i da dobiju nesto malja na bradi koje ne lice na paperje.

Link to comment

zato sto se podizanjem granice na koliko kod godina zelis nece resiti nesto sto je najvecim delom u domenu prirode, nagona i iracionalnosti u ljudskoj glavi, nego ce se samo jos malo dici brana za moralizatorski populizam ciji su ishod autoritarni zakoni koji ce sutra isto tako odrediti da svaka novorodjena deca imaju da se krste do 6 meseci starosti, da je verska nastava obavezna, da deca  ispod 16 moraju posle 22h u svojoj sobi sa ugasenim svetlom, da se ima citati spisak obavezne i dozvoljene literature, da je ovakav ili onakav seks legalan a ovakav ili onakav nije, i tako dalje. mi zivimo u sistemu koji je naspanovan da ide ka smanjivanju ljudskih sloboda, kao sto sam napisao nije ga izmislio alek ali ga je rado preuzeo i samo ce ga napraviti jos gorim. 

naravno da se nece resiti problemi u ljudskim glavama, ali ce da pomognu da se ti nagoni kontrolisu. dzabe uopstavas, ovde je sustina da neki ljudi misle da nije u redu da se dovatavaju klinci od 14 godina, a ne da zele da ukinu ljudske slobode, uvedu puritanizam i sta sve ne.

Link to comment

nesto ne mogu da zamislim da te chicha gondza priguzi uz vodokotlic iako si klinac

 

izvini smejem se zamisljam scenu

Teško brate, imam 2 metra i 125 kila, verovatnije je da bih ja glavio 5 godina zbog ubistva na mah :(

Link to comment

Teško brate, imam 2 metra i 125 kila, verovatnije je da bih ja glavio 5 godina zbog ubistva na mah :(

 

zato i kazem..... mada bi mogao da prodjes kao teddy bear, vole neki i to :)

Link to comment

Što se tiče zakonske granice ona može da bude 12/14/16/whatever a srpsko tužilaštvo može da bude liberalno ili konzervativno ili whatever. Sve to ne utiče na suštinu koja kaže da je Gondža™ 1 kvalitetan debil kao i da bi svi njegovi advokati do poslednjeg dobili kompletan fras ukoliko bi saznali da im se 14-godišnji potomak seksa sa matorim sotirom™ koji opušteno može ćaća da mu bude. Ali pošto po tuđoj bulji 37 nikad nije previše onda ajde da se izdižemo iznad konzervi i njihovog srednjevekovnog moralisanja.

Link to comment

pricamo o podizanju granice. zakon naravno nece magicno resiti slucajeve pedofilije i ostalih hobija, ali ce da omoguci da se procesuiraju pocinioci koji nece moci da se pozivaju na minice i da je to dozvoljeno. a i klincima ce do 16 (vecini) da nestanu bubuljice, nece imati vise krestave glasove i neki ce i da dobiju nesto malja na bradi koje ne lice na paperje.

 

 permutovala sam pojmove... ne znam, samo nisam ubedjena da sam zakon moze ista da promeni.

Link to comment

jako je zabavan gaza sa svojim zamenama teza, ali nek mu neko kaze da je gondza™ napravio sranje, a ne klinac

Grešiš.

 

Gondža je samo pratio svoj libido, liberalan sotir kakav jeste, a onda je naleteo na roditeljske konzerve koje nisu omogućile sinu od 14 godina da se može komforno osećati kao gej, pa je sinak utekao umesto da uživa u snošaju.

 

A zakon, plod patrijarhalne sredine i ipso facto nepravedan, se sada obrušava na kul tipa. :(

 

 

Stoga pričajmo o zakonu, roditeljskim konzervama i patrijarhalnom društvu.

Edited by Prospero
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...