Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hteo sam samo da ukažem™ na razliku između age of consent za seks i za samostalan ulazak u brak...

 

Inače, ima super priča, neki klinci dolazili u bivši 5. sud na voždovcu po dozvoluza ulazak u brak. Familije nisu skapirale da treba da odu posle i u opštinu preko puta ulice, mislile da je tu svadba, pa upale kod sudije sa sve muzikom...

Link to comment

ali nije da onog ko je drugaciji nazivamo pacenikom i bolesnikom i debilom i da mu ucitavamo razne neke motive koji izgledaju jedini moguci (logicni) iz licne perspektive. zapravo, oboma su ucitane jasno definisane uloge : dominantan perverzni starac i ugrozeni nesvestan mladac... bilo bi lako da je uvek sve po ps-u, tj. da imamo formulu.

NAMBLA?

Link to comment

My 2c - u Realnom™ svega ima, pa ko traži naći će.

Ako tražite haotični promiskuitet i rana seksualna iskustva, naći ćete.

Ako tražite suprotno, i to ćete naći.

Javlja se efekat slepaca koji pipaju slona. Ko se uhvati za neku svoju sredinu i dohvati surlu, reći će - AHA KURAC! Ko se uhvati rep reći će - AHA koprofilija u narodu vlada. Ko se uhvati za noge, reći će nema ovde ničega....

Vrlo je to pipavo jer nema tu neke pouzdane statistike™.

 

Ako verujete da se klinke satiru od kurca i to se može naći.

Moja je teorija ovakva:

Seks u Srbiji ima klasne odlike, jebe se sirotinja i bogati (bogati jebu sirotinju po nekim klubovima) a sirotinja se jebe između sebe po selima. I to zavisi naravno, negde su sela kao iz Das Weise Band.

Malograđani i srednja klasa se puritanski zgražavaju. Moja generacija niti se ženi niti ima decu, seksualno su totalno zakasneli. Retko ko je čak i mrak skinuo u srednjoj školi, tek ko se zaposlio sa 19/20+ i na fakultetima.

Link to comment

A sad bez zezanja. Grešiš Kauboju. Vi ste ti koji izvodite zaključke. Vi ste ti koji ste definitivno sigurni da ne biste. Vi ste ti koji zaključujete po fotki/broju godina. A to je upravo nezrelo. Zrelo je priznati da ne možeš da znaš šta bi u takvoj situaciji uradio. I ne možeš. Mislim, nadam se da ne možeš, jer to znači da si živ čovek.

 

Dobro je sto se radjamo sa pimpekom umesto sa automatskom puskom. Bilo bi mrtvoh koliko hoces jer neko zeli da zivi.

 

 

btw. evo i ovaj zeli da zivi i sve radio po zakonu jbg, nista strasno :fantom:

 

Zivi covek po svaku cenu. Jebo vas zivot.

Edited by Caligula
Link to comment

My 2c - u Realnom™ svega ima, pa ko traži naći će.

Ako tražite haotični promiskuitet i rana seksualna iskustva, naći ćete.

Ako tražite suprotno, i to ćete naći.

Javlja se efekat slepaca koji pipaju slona. Ko se uhvati za neku svoju sredinu i dohvati surlu, reći će - AHA KURAC! Ko se uhvati rep reći će - AHA koprofilija u narodu vlada. Ko se uhvati za noge, reći će nema ovde ničega....

Vrlo je to pipavo jer nema tu neke pouzdane statistike™.

 

Ako verujete da se klinke satiru od kurca i to se može naći.

Moja je teorija ovakva:

Seks u Srbiji ima klasne odlike, jebe se sirotinja i bogati (bogati jebu sirotinju po nekim klubovima) a sirotinja se jebe između sebe po selima. I to zavisi naravno, negde su sela kao iz Das Weise Band.

Malograđani i srednja klasa se puritanski zgražavaju. Moja generacija niti se ženi niti ima decu, seksualno su totalno zakasneli. Retko ko je čak i mrak skinuo u srednjoj školi, tek ko se zaposlio sa 19/20+ i na fakultetima.

Dozvoljavas li mogucnost da se neko jebe onako, za svoju dusu?

Zato sto im se prijebalo, doslo im, znas desava se to, covek je cudna zverka.

Link to comment

Dozvoljavas li mogucnost da se neko jebe onako, za svoju dusu?

Zato sto im se prijebalo, doslo im, znas desava se to, covek je cudna zverka.

 

neodgovorno je to...

Link to comment

Hteo sam samo da ukažem™ na razliku između age of consent za seks i za samostalan ulazak u brak...

A jel znas zasto je to tako u zemlji Srbiji? Zivim u zemlji gde ta razlika isto postoji ali fercera u obrnutom smeru: nema sexa sa maloletnicima uopste ako si punoletan (statutory rape), ali mozes da stupis u brak sa maloletnicom (16-18) uz dozvolu njenih roditelja.

Link to comment

oftopik

 

detalj iz zakona o oglašavanju

 

Maloletna lica mlađa od 16 godina ne mogu da se u oglasnoj poruci dovode u vezu sa seksualnošću.

 

Link to comment

A jel znas zasto je to tako u zemlji Srbiji? Zivim u zemlji gde ta razlika isto postoji ali fercera u obrnutom smeru: nema sexa sa maloletnicima uopste ako si punoletan (statutory rape), ali mozes da stupis u brak sa maloletnicom (16-18) uz dozvolu njenih roditelja.

Ne znam ništa o tome

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jedna stvar me zanima...Heteroseksualni muškarci ovde koji su šta znam...30+...Jel bi opušteno karali devojčicu od 14 god? Naravno u slučaju  ako je ona za....

 

 

Mozda je neko i bio u prilici da iskusa sebe pa prica iz iskustva?

 

edit: valjda je dozvoljeno iskusati sebe i zakljuciti da nisi za to. ispada da nisi ziv covek ako bi odoleo iskusenju.

 

Kao klinac sam bio seksualno spopadnut od znatno starije osobe a za vreme mog punoletstva par puta zavođen a jednom bogami i zamalo  obljubljen od strane maloletne osobe. Svaki put sam prestravljeno pobego ali sam, priznajem, naknadno izdesančio.

 

To mu onda valjda dođe ko neko ne al sa zvezdicom.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...