Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

fotka je jedno, uzivo je nesto sasvim drugacije. tj. sigurna sam da ce jako veliki procenat muskaraca/zena reci na osnovu slike da bi jebali emili, ali sam sigurna da bi u realnosti dobar broj odustao kad bi im se pruzila prilika.

 

Apsolutno.

 

Ma koliko verovao stručnim licima što su kod 14 godina podvukli crtu i rekli da je to OK, stomak mi se prevrće na pomisao da neka matora konjina sme slobodno da iskorišćava (vrti oko malog prsta) dete od 14-15 godina. Nešto tu nije u redu, mala je verovatnoća da je ravnopravan odnos između osobe od 30+ godina i osobe od 14-15 godina.

 

Desi se ponekad da se (virtuelno) okrenem za nekom zgodnom emili figurom i trenutak kasnije ukapiram da se radi o detetu, ne mogu opisati taj osećaj sramote i gađenja.

Link to comment

jel znate da je sex ed postojao desetak godina u jednoj osnovnoj skoli u BG?

u ribnikaru? mene nije dokacilo ali je pomen izazivao pomesano strah i znatizelju. jel ima kontrolni? kako se odvijalo?

 

osetljivo je to... mislim da bi nastavnici trebalo da budu najvrhunskiji pedagozi ikad, triple check, ili nista.

Link to comment

Zašto bi onda Gondža bio debil?

otkud znam.

mozda je rodjen kao debil, mozda je vremenom postao debil, mozda uopste nije debil nego ga poneo momenat, u kombu sa, recimo, umorom, depresijom i picem, pa bi se u jednom trenutku zaustavio, a mozda je i klinac sve izmislio.

 

ne znam lika uopste, nekako sam na osnovu svega vidjenog u fazonu da bi treci scenario mogao biti najverovatniji, ali to je samo moj utisak.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Zašto bi onda Gondža bio debil?

zato sto koristi svoj sarm™ da bi zaveo dete, umesto lepo da jebe nesto sto je izaslo iz puberteta i time ne pravi probleme detetu, a i posledicno sebi,

Link to comment

Znam kod mene u relativno maloj sredini za par slučajeve BAŠ starijih ljudi (40+) koji su u varijantama sa jako jako mlađim devojkama. Što je najgore, to su opšte poznate stvari, svi to znaju, on oženjen, deca godina koliko i njegova mlada muza, na primer, znam čoveka koji ima 40+ i barem 3 opšte poznate srednjoškolske "ljubavi". Pri tom bavim se poslom koji mi daje sasvim solidan uvid u seksualne aktivnosti omladine i odgovorno tvrdim, a što i nije neka novost, da je nivo promiskuiteta u srednjoj pa i osnovnoj školi van svake pameti, veći verovatno nego ikad. Što i rezultuje i većim brojem slučajeva kao što je ovaj (govorim samo o velikoj razlici u godinama, u ostalo ne ulazim).

 

Želim samo da ukažem da su ti neki odnosi godina verovatno zastupljeni nemerljivo više nego što bilo kome ovde pada na pamet. Da je zakonom zabranjeno 30, 35+ i neko sa manje od 18, trebalo bi par novih zatvora da se sve to pozatvara, apsolutno sam siguran. 

Link to comment

zato sto koristi svoj sarm™ da bi zaveo dete, umesto lepo da jebe nesto sto je izaslo iz puberteta i time ne pravi probleme detetu, a i posledicno sebi,

 

Samo što to nije dete, nije po zakonu. I probleme mu nije napravio on, nego tabloidi, roditelji i ko zna još ko.

Link to comment

apsolutno netacno.

normalno je da se razlikujemo.

ali nije da onog ko je drugaciji nazivamo pacenikom i bolesnikom i debilom i da mu ucitavamo razne neke motive koji izgledaju jedini moguci (logicni) iz licne perspektive. zapravo, oboma su ucitane jasno definisane uloge : dominantan perverzni starac i ugrozeni nesvestan mladac... bilo bi lako da je uvek sve po ps-u, tj. da imamo formulu.

Edited by bosque
Link to comment

Pa svaka situacija je različita. Nije ni svaka devojka od 14 ista. Niti su uvek isti razlozi zašto se ima seks sa nekim. 

 

naravno da nije, ali je i dalje (realno) prilicno mali procenat devojaka/momaka od 14 koji bi/ce se upustiti u seks sa toliko starijim partnerom. samo kazem da medju liberalnijim komentatorima provejava stav da nije covek onaj ko bi odoleo ili da laze sebe.

pa nisam rasla pos staklenim zvonom pobobu, niti se zgrazavam zgrazavanja radi. i u mojih 14 godina je bilo raznih prica, meni bilo gadno i jezivo da se muvam sa mnogo starijima, nekima je bilo jedino pozeljno, neke su padale na nedozrele matorce umisljene romatike radi. 20 i kusur godina kasnije, pola njih ne bi priznalo da su ikad prosle pored starijeg frajera (jer sad imaju cerke tog uzrasta) a kamoli nesto nekad eksperimentisale.

ja pokusavam da zamislim sa svojih 37 situaciju da opstim sa klincem od 14/15 i zaista ne mogu to da vizuelizujem nikako, ne znam za koji moj bi tako nesto radila.

 

sto se mene tice, nista ne spocitavam klincima i klincezama koji se povedu za starijim partnerima iz bilo koje pobude. mladost/ludost, hormoni, nedozrelost, zelja za iskusavanjem sebe i sveta, sve je to deo odrastanja. ali i dalje mislim da bi konj/kobila od 30+ morao dobro da razmisli zasto se upusta u takvo nesto.

Link to comment

Samo što to nije dete, nije po zakonu. I probleme mu nije napravio on, nego tabloidi, roditelji i ko zna još ko.

pa onda ce biti oslobodjen, i mirna bosna.

 

ali nije da onog ko je drugaciji nazivamo pacenikom i bolesnikom i debilom i da mu ucitavamo razne neke motive koji izgledaju jedini moguci (logicni) iz licne perspektive. zapravo, oboma su ucitane jasno definisane uloge : dominantan perverzni starac i ugrozeni nesvestan mladac... bilo bi lako da imamo formulu.

ah, tisucu cvetova :)

Link to comment

Ma koliko verovao stručnim licima što su kod 14 godina podvukli crtu i rekli da je to OK, stomak mi se prevrće na pomisao da neka matora konjina sme slobodno da iskorišćava (vrti oko malog prsta) dete od 14-15 godina. Nešto tu nije u redu, mala je verovatnoća da je ravnopravan odnos između osobe od 30+ godina i osobe od 14-15 godina.

zvanično objašnjenje na koje sam ja naletala je da je granica tolika jer se moraju uzeti u obizir i drugačije kulture od ove dominantne, odnosno one u kojima je normalno da se ljudi venčavaju odmah posle osnovne škole. 

Tako se moja drugarica iz razreda udala odmah po završetku osmog razreda (a ceo sedmi i osmi je trubila o tom liku za kog se udaje), izrodila troje dece koji su sad tinejdžeri, i eno ih u austriji, svi živi zdravi i srećni. 

a po drugom scenariju dece ne bi ni bilo, ona bi bila matora usedelica a muž u zatvoru. 

Link to comment

zvanično objašnjenje na koje sam ja naletala je da je granica tolika jer se moraju uzeti u obizir i drugačije kulture od ove dominantne, odnosno one u kojima je normalno da se ljudi venčavaju odmah posle osnovne škole. 

Tako se moja drugarica iz razreda udala odmah po završetku osmog razreda (a ceo sedmi i osmi je trubila o tom liku za kog se udaje), izrodila troje dece koji su sad tinejdžeri, i eno ih u austriji, svi živi zdravi i srećni. 

a po drugom scenariju dece ne bi ni bilo, ona bi bila matora usedelica a muž u zatvoru. 

 

koliko ima godina muz (ako se zna)?

 

Uostalom, nema ni veze. Moze se bez problema imati granica za zakonski brak na 14 godina. Nisam siguran, ali mislim da to i postoji u drugim zemljama, gde je age of consent visi nego u Srbiji

Edited by MancMellow
Link to comment

zvanično objašnjenje na koje sam ja naletala je da je granica tolika jer se moraju uzeti u obizir i drugačije kulture od ove dominantne, odnosno one u kojima je normalno da se ljudi venčavaju odmah posle osnovne škole. 

Tako se moja drugarica iz razreda udala odmah po završetku osmog razreda (a ceo sedmi i osmi je trubila o tom liku za kog se udaje), izrodila troje dece koji su sad tinejdžeri, i eno ih u austriji, svi živi zdravi i srećni. 

a po drugom scenariju dece ne bi ni bilo, ona bi bila matora usedelica a muž u zatvoru. 

 

 

Da, to i meni pada na pamet, osim toga što realno ne poznajem psihu tinejdžera (možda su zreliji i sposobniji da se staraju o sebi nego što zamišljam), verovatno ipak postoje situacije gde se odnos između jako mlade i mnogo starije osobe ne zasniva na nekoj vrsti manipulacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...