Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ova fotka od 14 je lako, svi bi je jebali, sve sa krivičnim zakonom u ruci. Daj fotku od 13 godina da se igramo.

 

fotka je jedno, uzivo je nesto sasvim drugacije. tj. sigurna sam da ce jako veliki procenat muskaraca/zena reci na osnovu slike da bi jebali emili, ali sam sigurna da bi u realnosti dobar broj odustao kad bi im se pruzila prilika.

Link to comment

ko je ta 14godisnja emili? mislim ok za jebanje sa 25 godina starijima, nego nije u redu da u 4 ujutru bude u gradu.

 

vratite malu kuci do 7 i 15!

Edited by morgana
Link to comment

...mrsomuđenje o zakonskoj regulativi kao nekom ključnom pitanju je obično odraz razumljive ali ipak primitivne, zatucane potrebe da se "pitanje seksa" reši jednom za svagda pred nekim sudom, da čovek može to da stavi u fioku i više prosto ne misli o stvarima koje ga uznemiravaju. Tako se samo učvršćuju zablude da zrelost i odmerenost i samosvest kod mladog čoveka nastaje sama od sebe, u vakuumu, samo kad se pređe određena granica. Takav stav je potpuno kontraproduktivan, makar umirivao malograđanštinu u nama.

Ovo je odlicno primeceno i kljucna je stvar u ovoj raspravi. Ne postoji egzaktno i univerzalno resenje. Zato se na ovakvim pitanjima stvar svede ili na moralisanje ili na egzibicionisticko demonstriranje PC

Link to comment

Ova fotka od 14 je lako, svi bi je jebali, sve sa krivičnim zakonom u ruci. Daj fotku od 13 godina da se igramo.

 

sise su tu, bokovi već nepostojeći, čini se da ni zadnjica nije baš definisana.

 

zavisi iz kog ugla se posmatra...

 

 

silueta

 

 

:ph34r:

Link to comment

fotka je jedno, uzivo je nesto sasvim drugacije. tj. sigurna sam da ce jako veliki procenat muskaraca/zena reci na osnovu slike da bi jebali emili, ali sam sigurna da bi u realnosti dobar broj odustao kad bi im se pruzila prilika.

+1

 

E sad, dzaba objašnjavaš jer reality check otpada posto ima ljudi kojima je "fotka" jedino dokle mogu da dobace.

Link to comment

fotka je jedno, uzivo je nesto sasvim drugacije. tj. sigurna sam da ce jako veliki procenat muskaraca/zena reci na osnovu slike da bi jebali emili, ali sam sigurna da bi u realnosti dobar broj odustao kad bi im se pruzila prilika.

 

Pisao o tome par strana unazad. Jedno je bezlicni objekat a sasvim drugo je osoba na pola metra od tebe. Onaj koji moze da preskoci neciji personaliti i da posle par adolescentski naivnih recenica i dalje vidi samo meso ima bag u glavi. I to jeste igra moci, nikako nije ravnopravan odnos.

 

Ali dzaba da se prica o tome na jos sto stranica kada ce se naci neki vajzgaj da postavi fotku (.jpeg) cetrnaestogodisnjeg supermodela i iz toga izvodi neke zakljucke.

 

edit: u gradskom prevozu jutros buljuk recimo petnaestogodisnjakinja koje idu na bazen. Prelep prizor u svakom smislu. Zivot, bezbriga, lepota. Uzivas dok gledas. Ali kontakt, neka akcija u nekom pravcu? Pa jebote.

Edited by Caligula
Link to comment

Pisao o tome par strana unazad. Jedno je bezlicni objekat a sasvim drugo je osoba na pola metra od tebe. Onaj koji moze da preskoci neciji personaliti i da posle par adolescentski naivnih recenica i dalje vidi samo meso ima bag u glavi. I to jeste igra moci, nikako nije ravnopravan odnos.

 

Ali dzaba da se prica o tome na jos sto stranica kada ce se naci neki vajzgaj da postavi fotku (.jpeg) cetrnaestogodisnjeg supermodela i iz toga izvodi neke zakljucke.

 

A sad bez zezanja. Grešiš Kauboju. Vi ste ti koji izvodite zaključke. Vi ste ti koji ste definitivno sigurni da ne biste. Vi ste ti koji zaključujete po fotki/broju godina. A to je upravo nezrelo. Zrelo je priznati da ne možeš da znaš šta bi u takvoj situaciji uradio. I ne možeš. Mislim, nadam se da ne možeš, jer to znači da si živ čovek.

Link to comment

Mozda je neko i bio u prilici da iskusa sebe pa prica iz iskustva?

 

edit: valjda je dozvoljeno iskusati sebe i zakljuciti da nisi za to. ispada da nisi ziv covek ako bi odoleo iskusenju.

Edited by nera
Link to comment

A sad bez zezanja. Grešiš Kauboju. Vi ste ti koji izvodite zaključke. Vi ste ti koji ste definitivno sigurni da ne biste. Vi ste ti koji zaključujete po fotki/broju godina. A to je upravo nezrelo. Zrelo je priznati da ne možeš da znaš šta bi u takvoj situaciji uradio. I ne možeš. Mislim, nadam se da ne možeš, jer to znači da si živ čovek.

apsolutno netacno.

normalno je da se razlikujemo.

Link to comment

Mozda je neko i bio u prilici da iskusa sebe pa prica iz iskustva?

 

edit: valjda je dozvoljeno iskusati sebe i zakljuciti da nisi za to. ispada da nisi ziv covek ako bi odoleo iskusenju.

 

Pa svaka situacija je različita. Nije ni svaka devojka od 14 ista. Niti su uvek isti razlozi zašto se ima seks sa nekim. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...