Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne seri da nisi skapirao da je to bila ironija na tvoj nacin zakljucivanja. :isuse:

sigurno, mudrice :)

 

edit: ironija :D

znas li uopste sta je to ironija?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Diskutabilno. Sazrevanje, osim onog biološkog, se odvija samo kroz životno iskustvo. Ako ti je ono prisilno ograničeno, sa 20 nećeš biti zrelija osoba nego sa 15, nego isfrustriranija i nesigurnija, a ništa manje ranjiva.

 

 

To stoji.

 

Govorim ipak o nekom proseku, prosto petnaestogodisnjak i dvadesetogodisnjak se poprilicno razlikuju.

Link to comment

Zar nije tačno da nedostatak seksa usporava fizičko sazrevanje kod žena?

 

Inače, treba zaista reći, radi pravičnosti, da je seksualno oslobađanje deo i cilj koji se postavlja u obrazovanju mlade glumice na fdu, a njih neretko primaju sa 16 godina, na primer. Dakle, radi se svesno na tome da se studentkinja motiviše da se seksualno aktivira. Ima i film o tome,  Ester Kan

Link to comment

ma meni tu smeta sto je pravilo bilo da se devojka 12/13/14 udaje za minimum duplo starijeg djuvegiju

 

 

drugim rečima - teško je odrediti ko je ovde zapravo konzervativniji i tradicionalniji  ^_^

 

Diskutabilno. Sazrevanje, osim onog biološkog, se odvija samo kroz životno iskustvo. Ako ti je ono prisilno ograničeno, sa 20 nećeš biti zrelija osoba nego sa 15, nego isfrustriranija i nesigurnija, a ništa manje ranjiva.

 

Pisao sam pre sto strana pa da ne ponavljam, ali mladež je IMX najpodložnija seksualnoj eksploataciji upravo u tom dobu, kad umisle da im se najzad (najzad!) otvaraju vrata sveta odraslih, a realno još nemaju pojma ni o čemu.

 

ali...niko ne govori o tome da osobe između 14 i 21 ne treba da imaju seksualne odnose

Edited by MancMellow
Link to comment

sigurno, mudrice :)

 

Stvarno nisam raspolozen za svadju, pogotovo ovako besmislenu. Evo, ako ce ti tako biti lakse, napisao sam ono sto ti mislis da sam napisao, ti sigurno bolje znas od mene. Vi ste konzerve i fasisti i sile mraka i bezumlja.

 

Zadovoljan?

Link to comment

Ne moramo uopste toliko daleko da idemo. Stavise, imas kultura gde je to i dan-danas slucaj.

 

 

Da u solidnom delu trećeg sveta a bogami i pojedinim US stejtovima. :P

 

Jasno je da je kroz celu ljudsku istoriju to bilo normalno iz proste potrebe za što brojnijim i bolje obezbeđenim porodom tako da je društvena neprihvatljivost jedne recimo biološki gledano prirodne stvari vrlo novijeg datuma,

 

Kod (muške) homoiseksualnosti, danas društveno mnogo prihvatljivije iako biološki neprirodnije, zanimljivo je da je u istorijskim kulturama u kojoj se otvoreno upražnjavala kao u npr. antičkoj Grčkoj,  takođe uobičajeni oblik bio odnos između adolescenata (eromenosa) i odraslih muškaraca (erastesa).

Edited by francuski sobar
Link to comment

Bice da su najverovatnije osobe sa konzervativnijim gledistima ovde u pravu.

 

 

super je sto su po tvom misljenju manijaci naprosto osobe sa nekonzervativnim gledistima :)

avangarda, takoreci!

 

 

FAIL.

 

Verovatno covek video da pise konzervativnim, umesto komparativa "konzervativnijim". (u odnosu na ostale diskutante).

Edited by IndridCold
Link to comment

Kakve veze imaju drugi primeri, voleo bih da se neki muškarac (preko 30 poželjno) izjasni da ne bi prislonio bicikl na Ratatatjkovsku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...