Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Šta su odgovorili, ubi ubi pedera?

da se ne bih kurčio, reći ću da stariji jošnepunoletan gura treću godinu staža, a mlađi kreće u gimnaziju u odeljenhe onih sa specijalnim potrebama

 

a razgovarali smo baš u vezi razlike u godinama, zanimalo me njihovo razmišljanje

Link to comment

Jedna stvar me zanima...Heteroseksualni muškarci ovde koji su šta znam...30+...Jel bi opušteno karali devojčicu od 14 god? Naravno u slučaju  ako je ona za....

 

Никада.Толико болестан нисам.

Link to comment

Jedna stvar me zanima...Heteroseksualni muškarci ovde koji su šta znam...30+...Jel bi opušteno karali devojčicu od 14 god? Naravno u slučaju  ako je ona za....

 

Ne.

Link to comment

Jedna stvar me zanima...Heteroseksualni muškarci ovde koji su šta znam...30+...Jel bi opušteno karali devojčicu od 14 god? Naravno u slučaju  ako je ona za....

 

 

 

Cekaj jbt da se ne pogubimo u silnim relativizacijama. Znas li ti kako odraslom muzjaku izgleda cetrnaestogodisnja devojcica?

 

Ono sto privlaci pogled su sekundarne polne karakteristike tipa siroki kukovi, izbacena zadnjica, lepe grudi, boja glasa. Uz to drzanje i hod na ulici. Kada vidis siluetu devojke od sedamnaest godina lako ces je pomesati sa zrelom zenom. Ali devojcice od cetrnaest godina nemaju tu siluetu ni drzanje ni glas.

 

Prosto, da bi matorog mamlaza privukla devojcica/decak on mora da ima ozbiljan bag u glavi koji nema veze sa siluetom i fizickim izgledom vec sa odnosom dominacije/razlike u godinama/visestruke superiornosti u iskustvu. Jednom recju, treba da bude ozbiljan pacenik.

Edited by Caligula
Link to comment

Jedna stvar me zanima...Heteroseksualni muškarci ovde koji su šta znam...30+...Jel bi opušteno karali devojčicu od 14 god? Naravno u slučaju  ako je ona za....

a jel bi ti jebo ronine?

bas me zanima.

Link to comment

Prosto, da bi matorog mamlaza privukla devojcica/decak on mora da ima ozbiljan bag u glavi koji nema veze sa siluetom i fizickim izgledom vec sa odnosom dominacije/razlike u godinama/visestruke superiornosti u iskustvu. Jednom recju, treba da bude ozbiljan pacenik.

+1

 

sedmi razred, da ponovimo. klincima i klinkama imponuje pažnja, eksperimentiše se, istražuje sopstvena seksualnost, testira šta prolazi a šta ne. za ove matorane (koji su sada moja generacija) nemam ni trunku razumevanja.

Link to comment

Caligula, sve stoji, odnosno ni ja ne mogu da zamislim tako nesto. Ali nije bas da stvari tako stoje u svim kulturama, a bogami rekao bih da je cak i u zapadnoj to tek od relativno skoro postalo tabu. Julija recimo ima toliko u Sekspirovoj drami, ako se ne varam. Tako da ipak ne bih zurio sa tako zestokom osudom.

 

Naravno, ako gresim neka me neko od upucenijih ispravi.

 

EDIT: E da, nisu ni sve devojcice od 14 godina takve kakvim ih opisujes, pojedine imaju prilicno razvijene sek. polne karakteristike.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ko hoće nije paćenik nego ljubazno-nežni instruktor koji vodi računa o klincima i pomaže im da uče od najboljih umesto da se smaraju sa svojim smotanim vršnjacima koji u tom uzrastu vola ne mogu da ubodu :fantom:

Link to comment

Ono sto hocu da kazem: praksa jeste iz moje tacke gledista veoma moralno upitna, tu nema dileme, ali jednostavno nisam neko ko lako sudi drugima. Bice da su najverovatnije osobe sa konzervativnijim gledistima ovde u pravu.

Link to comment

Caligula, sve stoji, odnosno ni ja ne mogu da zamislim tako nesto. Ali nije bas da stvari tako stoje u svim kulturama, a bogami rekao bih da je cak i u zapadnoj to tek od relativno skoro postalo tabu. Julija recimo ima toliko u Sekspirovoj drami, ako se ne varam. Tako da ipak ne bih zurio sa tako zestokom osudom.

 

Naravno, ako gresim neka me neko od upucenijih ispravi.

 

EDIT: E da, nisu ni sve devojcice od 14 godina takve kakvim ih opisujes, pojedine imaju prilicno razvijene sek. polne karakteristike.

 

 

A koliko je beše Romeo imao godina?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...