Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

+1

 

Ja bih se sa četrnaest seksao samo tako, ali nije bilo nekog na vidiku u tom trenutku, ili je možda bilo, a ja nisam mogao to da skapiram. I mnogo bi me bolelo šta roditelji misle o tome, ne bih im ni rekao, kao što im nisam rekao ni kasnije kada je došlo do toga. A sve se to dešavalo pre još pre tridesetak godina.

 

 

hehe mukica, bacao si pitona na "erotiku" ali si svejedno poprimio obrise prvoklasnog sotira™ time sto si postao pozorisni covek.... svi ste isti

 

jel sam vam pricao istinitu pricu o grupi ovdasnjih glumica i glumaca malo starijih od gondze koji su se svojevremeno zabavljali igrajuci neku glupu igricu gde su random podeljeni u parove gde kod para koji izgubi, muskarac mora da izdrka pred svima u kasicicu a njegov partner/ka mora to da proguta.... ne izmisljam:)..... sta bi im danas radili tabloidi.... ili forum:)

 

edit - generacija starija od gondze ali se radnja desava na recimo 1. godini FDU. 18-20...

Edited by yolo
Link to comment

A ko ne bi? To je najnormalnija stvar.

 

Ja sve vreme govorim o drugoj strani, matorom konju koji je 100% svestan da ima posla sa osobom u najosetljivijem životnom dobu, kad ne zna ni gde mu je dupe ni gde mu je glava, i podložan je svakakvim manipulacijama koje mogu da imaju trajne posledice, bio klinac gej ili strejt klinka od 14 god. Aj da delimično razumem da je u pitanju neki paćenik koji ne može da jebe ništa ravnopravno sebi, pa zavodi klince, ovako mi je još luđe.

Ma dobro, svakako da je neko ko hoce da jebe klincadiju pomalo debil. Znam da nema tog seksa za koji bih slusao trabunjanje nekoga s 14 godina. Ali, zaista ne mislim da drzava treba da ulazi u to previse i da izmislja moral.

Link to comment

Koliko se ovaj slucaj preplice sa onim sto je uradio Nikola Bulatovic ? 

 

Mislim da je tu bila u pitanju petnaestogodišnjakinja, dakle sve je bilo još zakonitije.

Link to comment
 

hehe mukica, bacao si pitona na "erotiku" ali si svejedno poprimio obrise prvoklasnog sotira™ time sto si postao pozorisni covek.... svi ste isti

 

jel sam vam pricao istinitu pricu o grupi ovdasnjih glumica i glumaca malo starijih od gondze koji su se svojevremeno zabavljali igrajuci neku glupu igricu gde su random podeljeni u parove gde kod para koji izgubi, muskarac mora da izdrka pred svima u kasicicu a njegov partner/ka mora to da proguta.... ne izmisljam:)..... sta bi im danas radili tabloidi.... ili forum:)

 

A imena?  :fantom:

Edited by Friend
Link to comment

jel sam vam pricao istinitu pricu o grupi ovdasnjih glumica i glumaca malo starijih od gondze koji su se svojevremeno zabavljali igrajuci neku glupu igricu gde su random podeljeni u parove gde kod para koji izgubi, muskarac mora da izdrka pred svima u kasicicu a njegov partner/ka mora to da proguta.... ne izmisljam:)..... sta bi im danas radili tabloidi.... ili forum:)

 

Šnostra, znaju li im roditelji šta rade u svojim četrdesetim? 

Link to comment

pih, konzerve :fantom: da su liberalni, drkali bi u usta maloletnim glumcima iz pozorišne sekcije u školi, a ne ovako međusobno sudar klimaksa i menopauza.

Link to comment

Glumci su maleni ljudi, velikih glavekanja, koji su ekstrovertniji od mene, plus mnogo više samozaljubljeni. Mnogo.

Tako da jasno vidim plezir u igrici sa drkanjem i gutanjem.

 

@belch

Možda i ne bi. Nemam pojma.

Link to comment

 glupu igricu

 

... ubedljivo najgluplja igrica za koju sam cuo, ne vidim sta je tu tacno challenge i koji bi bio motiv.

 

Kapiram, prica je ispricana da bi puk shvatio kako su glumci perverzna sorta i da sto je ljuCko nije im strano :fantom:

 

U svakom slucaju jedan od zabavnijih topitja u poslednje vreme ^_^

Link to comment

roditelji na to treba da paze u 14 godina do trenutka kada je klincu ili klincezi zakonski dozvoljeno da se seksa. nećeš ga sa 14 ničemu naučiti ako do tad nisi.

 

Treba i nece. Ali roditeljima najcesce te stvari teze padaju nego li forumasima koji nemaju dodira sa time.

Link to comment

hehe mukica, bacao si pitona na "erotiku" ali si svejedno poprimio obrise prvoklasnog sotira™ time sto si postao pozorisni covek.... svi ste isti

 

jel sam vam pricao istinitu pricu o grupi ovdasnjih glumica i glumaca malo starijih od gondze koji su se svojevremeno zabavljali igrajuci neku glupu igricu gde su random podeljeni u parove gde kod para koji izgubi, muskarac mora da izdrka pred svima u kasicicu a njegov partner/ka mora to da proguta.... ne izmisljam:)..... sta bi im danas radili tabloidi.... ili forum:)

 

Uh, nisam učestvovao u ničem sličnom, više sam pristalica klasičnog jedan na jedan sotirizma. Ni ne znam za tu priču. A i nešto ne volim ribe iz branše, pojačano smara stalna potreba za pažnjom.

Link to comment

što misliš da bi bilo sranje? ako čovek ima iksustva i minimum obzira i za drugu stranu, svakako bi bilo bolje nego da je s druge strane isto četrnaestogodišnjak koji nema pojma šta radi.

 

sta znam, iz perspektive mojih 14 godina i starijih likova koji su se muvali oko nas uglavnom su bili u dve kategorije, emotivno nedozreli/iskompleksirani koji nisu mogli da se povezu sa vrsnjakinjama/iskusnijim iz raznih razloga i predatori koji su tagretirali klinke kojima su mogli da manipulisu. naravno, i sa strane klinki je bilo raznih pirca, od onih koje su svesno manipulisale, lolita style, do onih koje su se prosto lozile na starije/iskusnije i njihova paznja im je imponovala, a bilo je i onih prosto slabih i podloznih manipulaciji. 

 

i sa moje tacke gledista je na roditeljima da do tog nekog doba objasne deci neke zivotne stvari i pripreme ih koliko je moguce za sve to ali u najvecem broju slucajeva (polazim od sebe i svog okruzenja) seks/seksualnost nisu spominjani u kuci pred decom, nedajbobe da pitas nesto o tome, pa jos sa 14/15 godina. 

Link to comment

... ubedljivo najgluplja igrica za koju sam cuo, ne vidim sta je tu tacno challenge i koji bi bio motiv.

 

meni je teoretski ok, samo bih izbacio deo sa kašičicom, bolje je direktno. ipak smo mi to liberalnije radili.

Edited by ljakse
Link to comment

Pre no što odem na zakazanio koitus sa Obradovićem:

meni se čini da yolo ostavlja cizere tabloidima, kako sa Jevtića tako i za ostale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...