Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Čekajte, kako su roditelji saznali, i čaršija, ako klinac nije rekao? Žalio se ili šta već?

 

Pa videli ga svedoci kako izlazi "sav uzrujan" iz WC-a.

Link to comment

Nije li to "rizik posla"?

 

Da, ako hoćeš da se seksaš sa maloletnicima u toj kohorti starosti ima itekako da brineš šta iz svega toga može da ispadne, da li će roditelji saznati i kako će reagovati. Da, roditelji se mogu umešati, možda i izvrnuti situaciju za koju su verovao da je čista i možeš najebati.

 

I to je sve ok.

 

 

Svaki roditelj zna da se njegovo dete pomirilo sa svojom seksualnoscu i seksualnim izborom vec u petnaestoj godini, ne znam ko bi imao problem da prepusti svoje dete tridesetsedmogodisnjem sotiru na seksualno vaspitanje. Ja bih imao problem, ali to je samo zato sto citam tabloide i veruem im

Edited by Caligula
Link to comment

ipak, gondzatm to treba da gleda sa vedrije strane. u americi, fifteen gets you twenty, ovde ce u najgorem slucaju da izadje za manje od godine.

Link to comment

Pa ne znamo. Ali nekako naginjemo ka tome da je sve bilo regulare jer je u pitanju Gondža™. Zabole nas baš kroz šta prolazi i kako se danas oseća dete od 14 godina.

 

 

Ne bih stvarno da ulazim u te detalje i ne mislim da poenta treba da bude na tome.

 

Imaš, da ponovim, dete od 14 godina koje odrasta kao gej u nekoj srpskoj pripizdini. Krije se od roditelja, rodbine, sela, koga sve ne... U godinama je koje su same po sebi lude, ne zna gde udara (kao i svi mi što nismo znali u tim godinama) a sve to pod svakodnevnim pritiskom dvostrukog života. Šta se dešava u glavi tog i takvog deteta u 4 ujutro, posle neke cirke? Pa on se na putu do tog toaleta barem 6 puta odlučio i predomislio i ponovo odlučio i pokolebao.

 

 

pa to je problem kada jebes decu. nije samo izmedju vas dvojice, nego i detetovih roditelja (kao sto smo videli).

 

 

Glava dvanaesta
ZNAČENJE IZRAZA
Značenje izraza u ovom zakoniku
 
Član 112
 
 
 
(8) Detetom se smatra lice koje nije navršilo četrnaest godina.

 

 

 

Link to comment

Svaki roditelj zna da se njegovo dete pomirilo sa svojom seksualnoscu i seksualnim izborom vec u petnaestoj godini, ne znam ko bi imao problem da prepusti svoje dete tridesetsedmogodisnjem sotiru na seksualno vaspitanje. Ja bih imao problem, ali to je samo zato sto citam tabloide i veruem im

Ti si covek konzerva i kao takav vuces ovo sveto mesto u losem smeru

Link to comment

Reg, ja ne sporim zakonsku definiciju deteta ali na forumu možemo da razmišljamo i praktično a ne samo u okviru krivičnog zakonika.

 

Ne ide bre to. Roditelji automatski postaju zainteresovana strana & shit hits the fan. Koji će to u životu odraslom čoveku koji može da bira samo tako, ja stvarno ne uspevam da uklavirim.

Link to comment

Reg, ja ne sporim zakonsku definiciju deteta ali na forumu možemo da razmišljamo i praktično a ne samo u okviru krivičnog zakonika.

 

Mozemo, isto kao sto ti mislis da je neko ko ima 14 jos vezan za pokemane i tabise, ja isto tako mislim da neko sa 14 moze da ima redovniji seks od mene ili da ima seksualni nagon koji moze da ga dovede i u WC provincijskog pozorista. Uostalom, ne znam kako ste provalili da je klinac gej, jel ima clansku kartu Arkadije i ortak je sa Pedjom Azdejkovicem na fejsu ili kako?

Link to comment

Stvarno nemoj da ga braniš više, molim te.

Ako dečko nije gej onda je tek apsurdno sve.

To je na korak od one "navode nam decu na homoseksualizam".

Link to comment

Stvarno nemoj da ga braniš više, molim te.

Ako dečko nije gej onda je tek apsurdno sve.

To je na korak od one "navode nam decu na homoseksualizam".

 

realno, boli me kurac za tvoj puritanizam. pozdravio te bosko obradovic.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...