Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

+1000

 

Da mi klinac sutra prijavi da se povatao u klubu sa Godzom ili tako nekim (može i sredovecni profa teorije forme), prvo što bih mu rekao je "to, lave", a onda seo da mu natočim vinjak.

 

Doduše, mi smo banana, u Vatikanu bi to mogao već sa 12.

 

 

+1

Link to comment

skola nije isto sto i kafana. odnos djak - nastavnik je dosta drugaciji od odnosa dve osobe koje se sretnu u kafani, na ulici u klubu... zato i postoje pravila koja brane veze izmedju djaka i nastavnika. 

 

edit - ako je do medija, onda ni gej nije ok. moze covek da zavrsi u novine i za to. 

 

ma to je sve ok. samo hocu da naglasim da odrasla zrela osoba mora da bude svesna potencijalnih posledica odnosa sa maloletnim licem (uostalom, sa bilo kojim licem maloletnim ili ne). nisam naivna toliko da mislim da vecina odraslih ne zagleda mladju populaciju u seksualnom kontekstu, ali vecina ipak ostane samo na zagledanju. price kako ne mogu da se odupru nagonima su mi najgluplje od svega, cuj, onda nazad u dzunglu sa najblizim zivotinjskim rodjacima pa se prepusti nagonima do mile volje.

gej (u srbiji) nije ok, ali niko ga ne bi razvlacio po novinama na ovaj nacin da su ga nahvatali sa bilo kojim vrsnjakom u ljubavnom klinchu.

da ponovim, meni je u ovoj prici ipak zalije klinca (ako uzmem za pretpostavku da je sve bilo obostrano) jer su mu se roditelji i okolina usrali u zivot najstrasnije i veliko je pitanje kako ce da prevazidje situaciju.

Link to comment

Kapiram da vecina na ovoj temi zapravo negoduje zbog tako niske legalne starosne granice, i to mogu da razumem.

 

Ono sto ne mogu da razumem je pretresanje informacija i konstruisanje fabula na osnovu jebenih tabloida. Znaci, neveruem.

Link to comment

Mislim da vecina ovde ima decu i da zbog toga gledaju iz drugog ugla. Ja licno dugujem 14godisnjem sebi, decku kome su oguljeni dlanovi od zamisljanja slicnih scenarija da ne histerisem previse. Taj momak bi dao bilo sta da ga npr. Katarina Zutic pojebe u klonji i ja nakon svih ovih godina i dalje ne vidim sta bi on to znacajno izgubio da se tako nesto odigralo.

Link to comment

pa vole ljudi da tračare, šta ćeš.

inače to što dečko ima 15 godina nema nikakve veze, te ne bi trebalo da se poteže. 

 

u pravnom smislu nema, mada nije ni to 100% tačno jer ipak dosta ovde zavisi od slobodne odluke/procene sudije. u svakom drugom ima.

Link to comment

Mislim da vecina ovde ima decu i da zbog toga gledaju iz drugog ugla. Ja licno dugujem 14godisnjem sebi, decku kome su oguljeni dlanovi od zamisljanja slicnih scenarija da ne histerisem previse. Taj momak bi dao bilo sta da ga npr. Katarina Zutic pojebe u klonji i ja nakon svih ovih godina i dalje ne vidim sta bi on to znacajno izgubio da se tako nesto odigralo.

a tanja boskovic iz male pljacke vlaka?

:fantom:

Link to comment

Mislim da vecina ovde ima decu i da zbog toga gledaju iz drugog ugla. Ja licno dugujem 14godisnjem sebi, decku kome su oguljeni dlanovi od zamisljanja slicnih scenarija da ne histerisem previse. Taj momak bi dao bilo sta da ga npr. Katarina Zutic pojebe u klonji i ja nakon svih ovih godina i dalje ne vidim sta bi on to znacajno izgubio da se tako nesto odigralo.

Jbg, kad Gondža™ nije imao sreće da naleti na nekog takvog, nego naleteo na klinca koji se predomišljao i sumnjao u sebe. Tough luck :(

Edited by Prospero
Link to comment

Mislim da vecina ovde ima decu i da zbog toga gledaju iz drugog ugla. Ja licno dugujem 14godisnjem sebi, decku kome su oguljeni dlanovi od zamisljanja slicnih scenarija da ne histerisem previse. Taj momak bi dao bilo sta da ga npr. Katarina Zutic pojebe u klonji i ja nakon svih ovih godina i dalje ne vidim sta bi on to znacajno izgubio da se tako nesto odigralo.

 

meni je trebala jedna Katarina Žutić sa 14 ali je nije bilo.

posle sam se načekao :fantom:

Link to comment

Kapiram da vecina na ovoj temi zapravo negoduje zbog tako niske legalne starosne granice, i to mogu da razumem.

 

Ono sto ne mogu da razumem je pretresanje informacija i konstruisanje fabula na osnovu jebenih tabloida. Znaci, neveruem.

 

Nečuveno!! Ne znaju detalje a onda su uzeli prvi put da pročitaju tabloid. Evo šta se potom desilo!

Link to comment

uveren sam da bi se svi sablaznjivali da je u pitanju zensko dete umesto muskog. ali posto je istopolni odnos u pitanju, svi odjednom postaju politicki korektni. te im je dovoljno to sto je neka gay stvar u pitanju, a to treba po defaultu podrzati, samo nek se voli ko sa kim hoce.

 

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...