Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sta je tacno regulare ako nije jebanje? Pusenje? Ljubljenje?

 

Ne bih stvarno da ulazim u te detalje i ne mislim da poenta treba da bude na tome.

 

Imaš, da ponovim, dete od 14 godina koje odrasta kao gej u nekoj srpskoj pripizdini. Krije se od roditelja, rodbine, sela, koga sve ne... U godinama je koje su same po sebi lude, ne zna gde udara (kao i svi mi što nismo znali u tim godinama) a sve to pod svakodnevnim pritiskom dvostrukog života. Šta se dešava u glavi tog i takvog deteta u 4 ujutro, posle neke cirke? Pa on se na putu do tog toaleta barem 6 puta odlučio i predomislio i ponovo odlučio i pokolebao.

 

Nasuprot njemu stoji iskusan sotir™ koji u svakom trenutku tačno zna šta hoće i do čega mu je. Pa neka je sve bilo 100% u granicama zakona, ja nekako saosećam sa klincem. Žao mi ga je onako ljudski i malkice šire od: "Samo ti mali reci da je postojao tvoj pristanak a onda se teraj u zaborav kako bi Gondža™ mogao da u miru nastavi da radi i stvara", na šta se uglavnom svodi jedna linija argumentacije na ovom topiku.

Link to comment

+1 za beowl

 

narocito sto bi iskusni sotir morao da zna u sta se upusta. osim ako se ne ide linijom da su to tako jaki nagoni da prosto ne moze da se iskulira. a to je tek glupo jer odrastao covek bi morao da ode malo dalje od prostog nagona. da izvinete, sotir je ispao glup k'o k.... u bukvalnom smislu te reci.

plus, sto je ovom aferom zakucana buducnost obojice.

Link to comment

ovaj.... samo da primetim... da se klinac povatao s nekom dobro izgledajucom glumicom tog doba, citava srbijica bi mu zavidela, otac bio ponosan a mnogi ovde cestitali. i nikom ne bi palo na pamet da poteze sud i da se pita da li je mali bio trezan, pijan, drogiran ili sta vec kad se podao raskosnoj gospoji. 

 

ja se ne palim na balavurdiju ali mi pada na pamet da klincima koji tek otkrivaju seks iskustvo s nekim starijim moze biti i edukativno i zadovoljavajuce.

Link to comment

ovaj.... samo da primetim... da se klinac povatao s nekom dobro izgledajucom glumicom tog doba, citava srbijica bi mu zavidela, otac bio ponosan a mnogi ovde cestitali. i nikom ne bi palo na pamet da poteze sud i da se pita da li je mali bio trezan, pijan, drogiran ili sta vec kad se podao raskosnoj gospoji. 

 

ja se ne palim na balavurdiju ali mi pada na pamet da klincima koji tek otkrivaju seks iskustvo s nekim starijim moze biti i edukativno i zadovoljavajuce.

 

+1000

 

Da mi klinac sutra prijavi da se povatao u klubu sa Bojanom Maljević ili tako nekom (može i zgodna profesorka teorije forme), prvo što bih mu rekao je "to, lave", a onda seo da mu natočim vinjak.

 

Doduše, mi smo banana, u Vatikanu bi to mogao već sa 12.

Link to comment

ovaj.... samo da primetim... da se klinac povatao s nekom dobro izgledajucom glumicom tog doba, citava srbijica bi mu zavidela, otac bio ponosan a mnogi ovde cestitali. i nikom ne bi palo na pamet da poteze sud i da se pita da li je mali bio trezan, pijan, drogiran ili sta vec kad se podao raskosnoj gospoji. 

 

ja se ne palim na balavurdiju ali mi pada na pamet da klincima koji tek otkrivaju seks iskustvo s nekim starijim moze biti i edukativno i zadovoljavajuce.

 

umesto da gondža postane zvanični seks instruktor, ovde ga tuže i provlače kroz medijsko blato. nikad od nas evropa :(

Edited by teacher
Link to comment

+1000

 

Da mi klinac sutra prijavi da se povatao u klubu sa Bojanom Maljević ili tako nekom (može i zgodna profesorka teorije forme), prvo što bih mu rekao je "to, lave", a onda seo da mu natočim vinjak.

 

Doduše, mi smo banana, u Vatikanu bi to mogao već sa 12.

+1

 

Ali ako mi kaze da ga je zloupotrebila i izmanipulisala, odreko bih ga se preko novina.

Link to comment

ovaj.... samo da primetim... da se klinac povatao s nekom dobro izgledajucom glumicom tog doba, citava srbijica bi mu zavidela, otac bio ponosan a mnogi ovde cestitali. i nikom ne bi palo na pamet da poteze sud i da se pita da li je mali bio trezan, pijan, drogiran ili sta vec kad se podao raskosnoj gospoji. 

 

ja se ne palim na balavurdiju ali mi pada na pamet da klincima koji tek otkrivaju seks iskustvo s nekim starijim moze biti i edukativno i zadovoljavajuce.

 

pa naravno

 

ali da ponovim, to na stranu, bilo koja gospoja ili gospodin tog doba mora da bude svestan/svesna koji rizik nosi takav odnos. previdjate koliko gospoja (najcesce nastavnica) je zavrsilo na naslovnim stranama belosvetskih novina zbog romanticnih i seksualnih veza sa maloletnicima.

Link to comment

pa naravno

 

ali da ponovim, to na stranu, bilo koja gospoja ili gospodin tog doba mora da bude svestan/svesna koji rizik nosi takav odnos. previdjate koliko gospoja (najcesce nastavnica) je zavrsilo na naslovnim stranama belosvetskih novina zbog romanticnih i seksualnih veza sa maloletnicima.

skola nije isto sto i kafana. odnos djak - nastavnik je dosta drugaciji od odnosa dve osobe koje se sretnu u kafani, na ulici u klubu... zato i postoje pravila koja brane veze izmedju djaka i nastavnika. 

 

edit - ako je do medija, onda ni gej nije ok. moze covek da zavrsi u novine i za to. 

Edited by adam
Link to comment

Nasuprot njemu stoji iskusan sotir™ koji u svakom trenutku tačno zna šta hoće i do čega mu je.

 

 

I ja pokusao da ubacim u topik iskustvo/neiskustvo liniju ali me prejebase liberali pitanjem "sta, ti, kao, ne bi jebo petnaestogodisnjaka, dakle pizda si?"

 

Tako da je svako ko ne pusti pevca ispred pameti pizda i licimur.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...