Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

^^ Posto nemamo neke detalje slucaja mozemo da meandriramo temu i zgrazavamo se nad medijskom hajkom nedostojnom tabloida, ovaj, dnevnih novina.

 

via TT

Link to comment

citajuci ovo odjutros, kopka me samo jedno - kako je vecina ovog foruma sustinski presla na stranu tabloida (sem sto se ovde manje vise formalno zgrazava nad njima).

Link to comment

citajuci ovo odjutros, kopka me samo jedno - kako je vecina ovog foruma sustinski presla na stranu tabloida (sem sto se ovde manje vise formalno zgrazava nad njima).

 

Zapravo nije tema tabloidi vs Jevtić nego sta se desilo, sumnja u krivicno delo itd.

Edited by Prospero
Link to comment

Zapravo nije tema tabloidi vs Jevtić nego sta se desilo, sumnja u krivicno delo itd.

 

Pa cuj, i ti si zapaprio pominjanjem Tijane Juric, logika na nivou urednickog komentara u Informeru.

Link to comment

ko da se neko trudi da ga jos dodatno nagrdi

 

... isti utisak. Mozda i jeste 3aBepa

 

citajuci ovo odjutros, kopka me samo jedno - kako je vecina ovog foruma sustinski presla na stranu tabloida (sem sto se ovde manje vise formalno zgrazava nad njima).

 

Daj bre Yolo, svako sredovecan ko je jebo petnaestogodisnjaka zna da samo tabloidni um to moze da prezvakava kao interesantnost. Inace skroz regularna stvar, petnaest godina, javni WC, tridesetsedmogodisnjaka poneo trenutak i ostalo.

 

Neka se krste babe iza tarabe i dobar deo PPPa, zabole nas, mi smo kul u picku materinu.

 

Ljuljao cerku u parkicu pre neki dan, nezan sam otac i zastitnicki nastrojen. U jednom trenutku je po stazi krenulo da seva nesto, zivotinja u meni videla je devojku koja nema manje od sesnaest ali ni vise od osamnaest godina u uskom mikrohaljincetu koje ne prekriva ni guzove, visoke stikle (jedanaest pre podne) telo kao iz marvelovog stripa, sjajna scena na okretnici osamdeset dvojke. Pala mi je vilica. Imam cetrdeset i sedam godina.

 

Hocu reci razumem, ali prihvatam i konsekvence.

Link to comment

jebo si?

 

 

.

Hocu reci razumem, ali prihvatam i konsekvence.

 

... nisam. Jer imam zivot (ili mislim da ga imam) i van primalnog instinkta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...