Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Odlican je Slukas, nekako je "ispod radara" iscupao ovaj mec, otprilike je on prelomio. Opet, Real je pokazao da moze da igra s njima a ne verujem bas da ce u drugom mecu gubiti milion razlike, nesto mi govori da ce biti 1:1 pa onda klanje u Madridu. Svakako najkvalitetniji par, ubedljivo.

Link to comment

gusto će biti do kraja. feneru ozbiljno fali dubine ispod koša bez veselog. robi je sinoć odlično pripremio tekmu, oterao meksikanca od koša, odlepio se i opet je na kraju bilo gusto.

 

btw, užasno me nervira što će par laboral-pao da da jednu f4 ekipu. loki mi je favorit protiv barse.

Link to comment

http://mondo.rs/a893220/Sport/Kosarka/ABA-liga-i-Evroliga-Sporazum-do-2020.html

 

Očekujem proširenje već od sezone 17/18, jer će morati da pokrivaju još neka tržišta. Moraju da zadovolje Francuze, Španci će tražiti još jednog predstavnika, a verovatno i Rusi i Turci. ABA mi ne deluje tu kao jak kandidat za drugo mesto, ali...

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

nevjerovatan je, ostaje sam s midzetima i promasuje ciste zicere. Veliki talenat i jos veca sisica.

 

opasan ritam i intezitet utakmice. Ovo su nekako izvukli, sledece ce morati delaney da odigra na svom nivou.

Link to comment

nevjerovatan je, ostaje sam s midzetima i promasuje ciste zicere. Veliki talenat i jos veca sisica.

 

opasan ritam i intezitet utakmice. Ovo su nekako izvukli, sledece ce morati delaney da odigra na svom nivou.

 

Barsa ocekivano ima problema da drzi Rendolfa ovom teskom artiljerijom koju je Paskval nagomilao u reketu, pitanje je samo koliko ce on imati snage da u petak ponovi ovakvu partiju. Covek je po meni najkorisniji igrac u Evropi trenutno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...