Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Ja mislim da ima ako dobiju Cska a Barsa izgubi u Kaunasu i Brose kod kuce od Kuce :)

 

ako pobede svi domacini, onda imamo od 3-7 mesta skor 7-7

Link to comment

Naravno da smo zasluzili. Efes je odavno trebalo da ispadne, provlace se za sve pare iz kola u kolo.

 

kad su se provlacili?

 

 

kakva grupa... :Hail: ...ne zna se ni ko će biti prvi,ni ko će na 3. i 4.

Jel ima Oly jos neke sanse u nekoj kalkulaciji?

 

zna se.

CSKA prvi ako dobije u Atini, Kuca druga, Barselona treca, pobednik meca u Madridu cetvrti, Olimpijakos i Bamberg ispadaju.

Link to comment

kakva grupa... :Hail: ...ne zna se ni ko će biti prvi,ni ko će na 3. i 4.

Jel ima Oly jos neke sanse u nekoj kalkulaciji?

mozda u jednoj jedinoj varijanti:

 

ako brose izgubi, barsa izgubi, a real dobije himki pravi se cetvorougao real-barsa-himki-oli. tu je barsa najbolja sa 4-2, himki najgori sa 2-4. oli i real imaju 3-3. ne znam sta se tu dalje gleda - njihov medjusobni duel (oli bolji za 3 poena) ili kos razlika u originalnom krugu od 4 ekipe (real masu puta bolji).

 

brose ne moze proci ni u jednoj varijanti.

 

barsa ne moze izduvati ni u jednoj varijanti.

 

pobednik meca himki-real ce 99,9% biti posledanj ekipa za top8 iz te grupe - cska, kuca i barsa su sugurni.

Edited by ikar
Link to comment

kakva grupa... :Hail: ...ne zna se ni ko će biti prvi,ni ko će na 3. i 4.

Jel ima Oly jos neke sanse u nekoj kalkulaciji?

nema, ispali su.

 

- cska i laboral su prvi i drugi. cska je prvi ako dobije oli ili laboral izgubi od brosea, u suprotnom prvi je laboral.

 

- oli je vec ispao, real i himki igraju direktno za prolaz, barsa ispada samo u jednoj varijanti u kojoj prolazi brose (pobjede olija, brosea, zalgirisa i himkija).

 

 

 

- barca ako dobije je sigurno treca. jedino moze da je stigne himki s kojim ima bolji h2h

 

- himki ako dobije je najmanje cetvrti. ako uz to izgubi barsa, onda je treci.

 

- ako barsa dobije i kimki izgubi od reala, real prolazi u svakoj od cetiri varijante:

    - ako oli i brose izgube, real je cetvrti je ima dvije probjede protiv himkija

    - ako brose dobije, oli izgubi, pravi se krug izmedju brosea, reala i himkija u kom je real najbolji i oni su cetvrti

    - ako oli dobije, brose izgubi, pravi se krug himkija, reala i olija u kom je real opet najbolji i oni su cetvrti

    - ako dobiju i oli i brose, pravi se krug cetiri ekipe u kom je opet real najbolji

 

- ako barsa izgubi, himki dobije, imamo cetiri varijante:

    - brose i oli izgube, barsa ima vise pobjeda od obe ekipe

    - oli dobije, brose izgubi, barsa prolazi jer ima bolji h2h od olija

    - brose dobije, oli izgubi, barsa prolazi jer ima bolji h2h od brosea

    - oli i brose dobiju, prolazi brose jer je najbolji u krugu tri ekipe

 

- ako barsa i himki izgube ulaze u krug s realom sa 7-6 i u svakoj od cetiri varijante prolaze real i barsa

    - ako oli i brose izgube, prolaze barsa i real jer imaju vise pobjeda od himkija u krugu tri ekipe

    - ako oli dobije, brose izgubi, pravi se krug 4 ekipe u kom prolaze redom barsa i real

    - ako brose dobije, oli izgubi, pravi se krug 4 ekipe u kom prolaze barsa i real

    - ako oli i brose dobiju, pravi se krug 5 ekipa u kom su opet najbolji real i barsa

 

 

dosadno

 

 

 

Edited by Timmi
Link to comment

mozda u jednoj jedinoj varijanti:

 

ako brose izgubi, barsa izgubi, a real dobije himki pravi se cetvorougao real-barsa-himki-oli. tu je barsa najbolja sa 4-2, himki najgori sa 2-4. oli i real imaju 3-3. ne znam sta se tu dalje gleda - njihov medjusobni duel (oli bolji za 3 poena) ili kos razlika u originalnom krugu od 4 ekipe (real masu puta bolji).

 

brose ne moze proci ni u jednoj varijanti.

 

barsa ne moze izduvati ni u jednoj varijanti.

 

pobednik meca himki-real ce 99,9% biti posledanj ekipa za top8 iz te grupe - cska, kuca i barsa su sugurni.

 

1 - kos razlika u krugu.

2 - dobiju Bamberg, Himki, Zalgiris, Olimpijakos. Bamberg prolazi

3 - isto, Barselona ispada.

 

Timmi brzi.  :cry:

Edited by ravena
Link to comment

kad su se provlacili?

 

 

Nas su dobili sutem u poslednjoj sekundi, protiv Cedevite je Pulen prodao napad za pobedu jer se useprtljao, Darusafaku su takodje nesto tesno dobili u gostima, mislim 4 razlike. Jedino su mucenu Unikahu posteno opeglali oba puta.

Link to comment

pojma nemas :fantom:

da, taj sam krug ispustio - brose ide dalje zbog 2 pobede nad olimpijakosom.

 

svejedno, 99% ce himki i real odlucivati ko je cetvrti koji ide dalje.

Link to comment

Nas su dobili sutem u poslednjoj sekundi, protiv Cedevite je Pulen prodao napad za pobedu jer se useprtljao, Darusafaku su takodje nesto tesno dobili u gostima, mislim 4 razlike. Jedino su mucenu Unikahu posteno opeglali oba puta.

 

1. kolo: dobili 1 razlike Zvezdu

2. kolo: izgubili 1 razlike u Rusiji

 

dobili Cedevitu 80 - 76

izgubili od Cedevite 80 - 84

 

ne bih ja njih nazivao srecnim klubom. 

Link to comment

Gospodin Zelimir Zeljko Obradovic, veliki strucnjak i jos veci covek.

 

Nikad vise robija, odrobijao je sta je imao.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja stvarno ne znam da li se ljudi zezaju ili neko stvarno misli da je njemu i za stotinku palo na pamet da pusti utakmicu zbog Zvezde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...