Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

ma ne verujem ni ja, al opet, tu je bili, tu je sampionski mentalitet, to je dovoljno za respekt i da pozelis da ih izbegnes u najbitnijim utakmicama

Link to comment

dobija cedevita pao i idemo na kucu u cetvrtfinalu

i ne znam sto ste se toliko kivni na robiju

rastavio nas je 4 puta (dobro 3,5 puta) jbg, bolji su

ali je poznato da je tesko 5 puta za redom dobiti istu ekipu, tako da, vidimo se na f4 :fantom:

Link to comment

Meni je Fener bez Veselog najlosija od ovih najjacih ekipa, mislim da im previse znaci.

 

Petorka Dikson - Bogdan - Datome - Antic - Judo je jedna od najboljih u Evropi ali izostanak Veselog ih moze tesko zajebati. Nije stvar samo u tome sto je Jan ekstra kvalitet, radi se o specificnom igracu koji mnogo menja timsku odbranu i ne znam kako ce se ostatak tima prilagoditi tome sto nema njega iza ledja da zakrpi svaki pokusaj proboja u reket. Razmisljam kako bismo se mi proveli bez Cirbesa i smesta mi nije dobro, a Jan je mozda i znacajniji za tim Fenera nego sto je Maik za nas.

Link to comment

Bukvalno. Ma koliko su pokriveni na svim pozicijama, meni se cini da je to Janov tim, i da on ima onaj neki posebni feel da vuce ekipu. Svaka cast ostalima ali on je najzasluzniji za uspeh ove sezone.

Link to comment

imaju oni dovoljno sirine da se prilagode, verovatno ce biti prinudjeni na snizavanje petorke, ali to moze da ih ucini dodatno zajebanim u napadu. a pero i udoh su svakako vrhunski defanzivci na low postu.

Link to comment

Po meni je Datome tamo tata, ali Veseli je svakako zverka i bice ipak dosta slabiji bez njega. Doduse, ja sam bio misljenja da nece osvojiti ni dok su svi bili zdravi ali sad ce im biti dosta zajebanije. Nije da ima neki ofanzivni arsenal poteza ali imao je ta prikucavanja, dobro se postavlja i prati igru, a u odbrani je car. Pero, s druge strane, igra sasvim drugacije, skroz druga ekipa ce biti sad.

 

Naravno, Olimpijakos osvaja.

Link to comment

imaju oni dovoljno sirine da se prilagode, verovatno ce biti prinudjeni na snizavanje petorke, ali to moze da ih ucini dodatno zajebanim u napadu. a pero i udoh su svakako vrhunski defanzivci na low postu.

 

Ma, jaki su oni i bez Veselog ali ce Zoc morati dosta principa da menja u igri. Veseli je car igre iznad obruca, mnogo je lakse izaci agresivno u odbrani kad imas njega iza ledja jer stize da promeni skoro svaki sut iz reketa. A i ta sirina im je upitna unutra ako ne uspeju da osposobe onog sto su doveli iz Karsijake da uzme koji minut. Judo i Antic, obojica izlaze iz povreda, Kalinic i mozda Datome povremeno da pomognu i to je to. Nije neki reper bila utakmica sinoc jer je igrace Fenera bolela kita da igraju, a i Obradovic ih je pustio da se izblamiraju da bi im prodao lekciju, ali bilo je prilicno primetno da su mnogo padali kad je Judo izlazio da se odmori.

Link to comment

nakon perove povrede napad fenera je bio uzasno zacepljen s veselim i udohom na 4 i 5, posebno na pick n rollu, jer njih dvojica zauzimjau isti prosto pa nemaju nikakav spejsing, a pri tom nisu neki dodavaci da moze kroz njih da se vrti napad kad se odmotavaju ka kosu. recimo, protiv zvezde i paoa ja ne mogu da se sjetim 5 koseva da su dali iz pnr-a i zato su dali zvezdi dvadesetak poena za poluvrijeme dok nisu proradili datome i bogdan. ako budu koristili datomea na 4, njihov napad moze biti samo bolji, mada ce morati vise da koriste bogdana na 3 i uzdaju se u hickmana, a ja toj njihovoj bekovskoj liniji ne vjerujem od pocetka sezone.

 

defanzivno im je naravno uzasan problem i najgore sto ce sad morati potpuno da prilagode sistem igre u odbrani jer ime se citav koncept oslanjao na to sto imaju udoha i veselog pod kosem. prilagodice se, imaju dovoljno vremena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...