Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Robija je covek koji je odbio da ostane u PAOu jer su mogli da mu obezbede budzet od "samo" 12 miliona, umesto trazenih 17. Njegova percepcija evropske kosarke je malo drugacija od nase.

Link to comment

Nesto ppp kosarkaski strucnjaci lose rezonuju kad je i Robija za zatvorenu EL. Kaze da je spas evro kosarke upravo u tome.

Ima sigurno pet godina kako se Zoc zalaze za zatvorenu EL. 

 

Mozemo mi da kukamo ako ne bude tu bilo CZV i Partizana, ali sigurno je da ce to biti brutalna kosarka na svakom mecu.

Link to comment

da, ali se zoc zalagao za malo drugaciji koncept zatvorene el, pricao je jednom na tv o tome, el sa 24 kluba koji bi te sezone igrali samo el, a onda na kraju se ukljucivali u domaca prvenstva kroz koja se kvalifikuje za el. slicno kao aba-kls. sto mi zvuci normalnije, bez a licenci i gluposti, tako da svi timovi i dalje imaju sansu da igraju el, domaca prvenstva ne postaju potpuno besmislena, a opet se el timovima omogucava 40tak jakih utakmica godisnje i zarada od karata i tv prava itd.

Link to comment

Mnogo mi gledamo samo iz ugla Balkana. I ne samo u kosarci. Ovo ce sigurno poboljsati nivo vrhunske kosarke u Evropi.A ispastace centri i baza, ali sigurno nece postati nevazne drzavne i regionalne lige. A i taj Evrokup ce biti dosta jace takmicenje. 

Link to comment

Mnogo mi gledamo samo iz ugla Balkana. I ne samo u kosarci. Ovo ce sigurno poboljsati nivo vrhunske kosarke u Evropi.A ispastace centri i baza, ali sigurno nece postati nevazne drzavne i regionalne lige. A i taj Evrokup ce biti dosta jace takmicenje. 

 

Sumnjam. Mozda prvih par sezona, posle ce ligaski deo da bude epsko lelemudjenje.

Link to comment

Verovatno na ligaski deo Evrolige, na to i ja sumnjam, tamo negde od 12-15og kola ce se vec iskristalisati kandidati za plejof, ostali ce da lade jaja i igraju nebitne utakmice posto nema ispadanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...