Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

Sve je otišlo dodjavola kad je Kalina rešio da je sposoban da odigra 1 na 1 na, čini mi se, -2, zaboravio loptu u pokušaju driblinga i sevnula kontra. Datome je tek priča za sebe, ne znam čemu on služi u ovom timu.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Ma nebitan je Kalina tu bio, oni jednostavno nisu hteli/smeli da pobede, Real mora proci dalje. Namerno su pustili u zadnjoj, 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Eh kad bi tako Zoc i nas sledece nedelje pustio :D

 

Sledeće nedelje će da ginu na terenu.

 

 

Inače ne kapiram po kom osnovu bi Fener bio primoran da pušta Reala, mogli su da su stisli skoro pa izbaciti jednog od glavnih rivala za eventualni naslov. Sad kad se provuku Španci ima da ih ružno pojebu na proleće. 

Link to comment

Ma gluposti, Turci će da ugroze sopstveni projekat da postanu prvaci sad i ko zna kad, da bi spasli glavnog konkurenta. A i Robija je naivan inače, lako ga je iskoristiti

Link to comment

Sve je otišlo dodjavola kad je Kalina rešio da je sposoban da odigra 1 na 1 na, čini mi se, -2, zaboravio loptu u pokušaju driblinga i sevnula kontra. Datome je tek priča za sebe, ne znam čemu on služi u ovom timu.

 

datome je ove sezone jedan od najboljih igraca ekipe. juce je u drugom poluvremenu uzimao sulude suteve koje ne bi ubacio ni stef kari.

Link to comment

datome je ove sezone jedan od najboljih igraca ekipe. juce je u drugom poluvremenu uzimao sulude suteve koje ne bi ubacio ni stef kari.

Mozda i najlosija njegova partija u EL ove sezone...ali generalno ceo Fener je u napadu delovao stegnuto, strah da sutnu (Bogdan pogotovo), iz stegnutosti cak i kad se pokusa nesto individualno to deluje nekako nespretno i rezultuje sa TO...jedino Dixon deluje kao da ga boli kurac da li ce omasiti ili ne

Link to comment

Može se pročitati na nekim hrvatskim forumima da je Cedevita, dok je bila prenošena na drugim televizijama, zakupljivala reklamni prostor i verovatno bogato plaćala. Kad je Sportklub ponudio isti dogovor ovi nisu hteli i SK rek'o nema problema, onda idete na SK4. Otprilike tako nešto. Ima logike.

Saznadoh da su bili glavni u preotimanju ABA lige Sportklubu u korist Arene.

I sad stigla osveta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...