Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Necu se uopste iznenaditi ako ne bude nikakvih narocitih napada. Ocekujem etapu po svemu slicnu onoj od utorka, s tim sto verovatno nece biti bas takvo gazenje

Link to comment
  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Bobami, najavljuju kisu tako da bi mogao da bude tezak dan za Quntanu :/

 

Nadam se nekom velikom bjegu i totalnom razbijanju generalnog plasmana, tj makar pokusaju. Nadam se da ce Nibali pokusati nesto ocajnicki, ako ima imalo snage. 

Link to comment

A full list of riders in the break from race radio and le Tour:

 

Lieuwe Westra, Jakob Fuglsang (Astana), Matthieu Ladagnous, Jérémy Roy (FDJ), Gorka Izagirre (Movistar), Michal Kwiatkowski (Etixx), Romain Bardet, Mickaël Chérel, Christophe Riblon (AG2R), Jan Barta (Bora), Bryan Coquard, Romain Sicard (Europcar), Kristjian Durasek (Lampre), Dani Navarro (Cofidis), Sylvain Chavanel, Jérôme Coppel (IAM), Joaquim Rodriguez (Katusha), Frédéric Brun, Anthony Delaplace (Bretagne-Séché), Louis Meintjes (MTN), Georg Preidler (Giant) and Sep Vanmarcke (LottoNL-Jumbo).

Marcel Sieberg (Lotto-Soudal) and Angelo Tulik (Europcar) are the two riders in between the 22 leaders and the peloton.

 

Fugslang, Rodriguez, Navarro i Bardet su sposobni vozači da preguraju ova brda ispred grupe, ako dobiju dovoljan broj minuta prednosti.

Link to comment

Ali,ceo Sky koji vuce ceo dan na celu,jos ovaj kaze,bice Tomas i Port svezi da pomognu Frumu.Cirkus.Jaci su Port i Tomas od Kontadora,Nibalija,Quintane i Garderena :fantom:

Edited by Bogotac
Link to comment

Vino navodno oce da se razidje s Nibalijem na kraju sezone. Ja sam za, nek ode u neki makar malo manje sumnjiv tim. Samo ne znam gdje bi mogao, jedino ako se ostvare tracevi o novom italijanskom timu..

Link to comment

Očajna etapa. Dve grupe napred taktiziraju, glavnu grupu predvodi Sky u sporom ritmu. Saxo, BMC, Movistar i Astana spavaju iza Sky-a.

Link to comment

Vino navodno oce da se razidje s Nibalijem na kraju sezone. Ja sam za, nek ode u neki makar malo manje sumnjiv tim. Samo ne znam gdje bi mogao, jedino ako se ostvare tracevi o novom italijanskom timu..

 

Malo je kasno sada za nov tim, pogotovo za tim koji tek treba da se formira. Njemu je potreban tim koji je sposoban da ga isprati i to odmah. Uskoro ga ni godine neće štedeti.

Link to comment

Pa dobro, transferi se ionako obavljaju od prvog avgusta, a nova sezona pocinje tek u februaru, nije da nema vremena. Ali prije mislim da ce se ovo smiriti i da ce ostati u Astani jos godinu dana koliko mu traje ugovor

Link to comment

Generalno ti kažem, potrebno je mnogo vremena da bi se nov tim "uigrao" i na drumu i u kancelariji. Teško je kada dođe prvi vozač u novi tim, a da ne pričam da treba ceo tim da se formira.

Link to comment

Da da, istina. Al jebiga, mislim da mu je bolje i to nego da ostane u Astani, sa stalnim skandalima i Vinom koji prijeti svako malo.

Link to comment

Ko je očekivao da će Vino biti staloženi SD se opasno zajebao, a Astana ga neće nikada promeniti.

 

Očajno vozi druga grupa. Rodriguez, Fugslang i Bardet puštaju Kwiatkowskog i Vanmarckea na vrhu brda umesto da spoje grupe, nadajući se da će ih na poslednjem usponu pretrčati, čuvajući se jedan od drugog. Obično to završi tako što taktičari dobiju po nosu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...