Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

ajde budite dobri pa mi recite da li etapa izgleda kao da vredi da je gledam uvece celu bez znanja o tome sta se desilo, ili da batalim i pratim lajvskor™?

Link to comment

ajde budite dobri pa mi recite da li etapa izgleda kao da vredi da je gledam uvece celu bez znanja o tome sta se desilo, ili da batalim i pratim lajvskor™?

 

Za sada ne izgleda ništa posebno. Zavisi od toga šta preferiraš. Mene za sada tv nije zalepio za fotelju.

Link to comment

ma u stvari ne mogu da ne gledam Aspin i Tourmalet, pa je bolje da gledam ne znajuci sta ce da se desi. nista, uzivajte vi srecnici koji mozete da gledate uzivo :cry:

Link to comment

sad se ukljucih, ko je u ovoh maloh grupi zute majice?

 

Thomas, Froome, Valverde, Quintana, Gesink, Gallopin, Mollema, Van Garderen, Contador, još jedan iz Astane i Rolland.

 

edit. Sada se vozači još vraćaju. Bilo ih je 12, sada ih je 18, ako se ne varam.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

ma u stvari ne mogu da ne gledam Aspin i Tourmalet, pa je bolje da gledam ne znajuci sta ce da se desi. nista, uzivajte vi srecnici koji mozete da gledate uzivo :cry:

Ne moras gledati, sad ce Thomas da napadne i ostavi sve brdase iza sebe :D

Link to comment
Vincenzo Nibali, Tanel Kangert (Astana), Chris Froome, Richie Porte and Geraint Thomas (Sky), Alberto Contador (Tinkoff-Saxo), Nairo Quintana and Alejandro Valverde (Movistar),Tejay van Garderen and Samuel Sanchez (BMC), Tony Gallopin (Lotto), Pierre Rolland (Europcar), Robert Gesink (Lotto-Jumbo), Bauke Mollema (Trek Factory Racing).

 

Sada se još njih par dovuklo do grupe favorita.

Link to comment
Michael Rogers (Tinkoff), Andrew Talansky (Cannondale), Laurens ten Dam (LottoNL-Jumbo) and Mathias Frank (IAM) are back in the yellow jersey group

 

Sa ovih 14 iz mog prethodnog posta, to su 18 vozača u grupi favorita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...