Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šarplaninca možeš da zajebeš dva puta na istu foru, treći put nećeš moći ... :)

pratim ovaj sport 30-ak godina, al ovo je prevršilo sve mere.

Odoh da gledam basketball summer league :lolol:

Link to comment
  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Do Amstoronga se varalo na sitno™. Sad varaju vagonima. Ili mozda su nasli recept Asteriksovog carobnog napitka ovi iz Sky

ma gde bre. devedesete su bile potpuno razularene. potpuno neuporedivo sa danasnjom situacijom. mislim, Lens je post-Festina era.

Link to comment

ja samo da primetim (uz ogradu da sam danasnju etapu pratio preko boxscora™ i tek treba da je gledam) da je pre dve godine Nairo bio bolji od Fruma u Alpima, u trecoj nedelji. tesko ce se iko usuditi da kaze da je ovaj zaostatak nadoknadiv, ali ako bi Frum koji slucajem imao jour sans pre nego sto se udari u Alpe i ova prednost bar malo opadne, jos bismo mogli da gledamo ozbiljnu borbu za prvo mesto. mislim, vec ovo je skoro pa hvatanje za slamke, ali nekako mi se ne priznaje da je trka gotova vec na pola... 

Ma koji Jour sans, čovek deluje da se na svakoj etapi štedi. Čak i danas je delovalo da je izdivljao jer nije mogao da se artikuliše.

Link to comment

pa pazi, jedva ima mesec dana od kako na Dauphiné nije mogao da prati Rui Kostu i Nibalija. 2 minuta su ga ostavili.

 

ovo danas je bila totalno strejtforvard etapa sa planinskim finišem. Frum je trenutno najjači na ovakvom tipu uspona pa i ne čudi što je otkinuo. ali daj malo luđu trku, više ljudi koji su spremni da napadaju, nekoliko uspona na etapi... pa da vidimo. tek prva od sedam planinskih. ne treba to gubiti iz vida.

Link to comment

Do Amstoronga se varalo na sitno™. Sad varaju vagonima. Ili mozda su nasli recept Asteriksovog carobnog napitka ovi iz Sky

 

Pozdravio te Bjarne "Mr 60" Riis. 

Link to comment

Pratim pocetak etape na norveskom portalu, i pizde maksimalno :) jer grupa ne pusta beg da odmakne, maks je bio 45 sek.

A u begu su 4 vozaca i medju njima Eddy the Boss. Nisu vise, uhvacen beg pre prolaznog sprinta.

Link to comment

Nisam nigde mogao da nađem stream. Nerz odustao, solidan brdaš, mislim i da je prvi vozač Bora-e.

 

edit. Sagan se vratio u zeleno, mada opet nije uzeo sprint.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ovu sedmorku puštaju. Nisam siguran da niko sem Majke i Voecklera može ovu etapu da dobije. Vrlo moguće je da će i danas neki favorit da dobije.

Link to comment

Cool.

 

Dan Martin stigao do vodeće grupe i sebe kandidovao za etapu i za tačkasto u Parizu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...