Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Purito je daleko iza Nibalija, ne vjerujem da on ima ikakve sanse. Mislim da ce i Nibali biti jak, on ce sigurno napadati, mada da li ce imati snage i da li ce ista uspjeti da uradi druga je stvar...

moze jos 3 toura da vozi, 2:22 nece stici.

da li ima iole zivota u njemu videce se u utorak vec. na zadnjem brdu ako ostane sa Froomeom i Qiuntanom, moze da se nada podijumu. ali nesto mi se cini da nema on snage na ovom touru da prati Froomea

Link to comment

Mislim prije svega na to da moze da uleti na podijum jos uvijek. Za pobjedu tesko da ima sanse. 

Ali se ne slazem da smo ga vidjeli mnogo slabijeg od ostalih. Imao je jedan dan gdje je bio slab, kao sto je imao i Contador. Na TT je bio odlican. Vrijeme je izgubio na drugoj etapi, to je problem. 

Meni se cini da je on u dobroj formi - vjerovatno ne kao prosle godine, ali dovoljno dobroj da ce i dalje imati sta da kaze. 

Link to comment

Ivan Basso napustio Tour. Upravo na konferenciji za stampu objavio da je prije 2 sata otkriveno da ima rak testisa. 

 

bem ti sve :(

Link to comment

Neko je uhakovao Sky, i objavio Froomeov power data sa Mont Ventouxa prosle godine. Ni Lance u 'najboljim' danima nije toliko proizvodio. 

Link to comment

Da se ne lazemo,pao je i Kontador na dopingu,ovi najbolji,ja sam se odavno pomirio da svi koriste nesto nedozvoljeno.

Edited by Bogotac
Link to comment

I ja, i to mislim ne samo za biciklizam nego za sve sportove, ali opet.. .Pogotovo sto je Sky godinama krio te podatke od javnosti. I sto je Froome neko ko se pojavio niotkuda i postao ne samo najbolji, nego dominantan. 

Link to comment

Froome

Tejay +12

Contador +1.03

Valverde +1.50

Quintana +1.59

Nibali +2.22

 

to je otprilike to... Valverde i Quintana ce zajedno da voze(ako Valverde istrpi da bude drugi vozac... mada me ne bi cudilo da proba ovde da pobedi i preuzme vodjstvo tima... ), Tejay ima Van Avermaeta, Contador Kreuzigera(Sagan mozda moze isto da povuce, ali mislim da ce njega pustiti da se bavi zelenom), Nibali Fuglsanga... ostali ne vidim da nesto mogu. Mollema ce bitit sam, Gesink mislim da je slab, Pinot je potpuno van forme... mozda AG2R ako Peraud i Bardet budu zajedno vozili mogu da napadnu top 5, ali sumnjam, jer je i ovaj kilavi Nibali dva koplja ispred njih.

 

meni ce ovde biti najinteresantnije da vidim sta ima Quintana. dosta je zabusavo. svi su nesto radili do sada, on se vozo na tockovima Movistara u ladio paju. etapa ima relativno mirnih 150km pre uspona na Pierre Saint Martin. 15km, prosek 7.4, prvih 10km konstantno 8-10, onda blaga 3 km, maltene ravna, i na kraju jos jedan skok... realno, brdo ko pravljeno za Nibalija i Froomea... ako Nibali ima nameru ista da radi, morace da pokida tempo tih prvih 10km, ali onda se bojim da ce Froome da ga isprati i onaj zadnji skok da napravi jos jedan minut svima :( zato Quintana mora da skace i u prvih 10km, da ne dozvoli tempo voznju, jer i da skoci ranije, mislim da ce morati da ga prate svi, i Froome i Nibali i Contador pa i Tejay(koji je odvalio prvu nedelju)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...