Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kažu da možda Frum sutra ne obuče žutu iz poštovanja prema Martinu.. Ne znam jel bilo to nekada i jel uopšte dozvoljeno tako nešto?

jakako, bilo je nekoliko takvih slucajeva. najpoznatiji je slucaj kad Merks nije hteo da nosi zutu posle Okanjinog pada '71. on je cak hteo i trku da napusti...slicno je bilo i sa Zetemelkom i Inoom osamdesetih. doduse ne znam da li ce Frumu to proci, Armstrong nije hteo da nosi zutu kad je Zabriski pao 2005. pa su ga ipak primorali organizatori.

Link to comment
  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Propustih skoro citavu etapu, a bobami i pogadjalicu. Vidjeh pad, I Nibali i Quintana su bili u nj, Froome jedva izbjegao. Nibali se valjda bio naljutio na Froomea, mislio da ga je on izazvao, ali su posle bili sami u Astaninoj prikolici, one thing lead to another, i sad je sve ok.

Link to comment

Propustih skoro citavu etapu, a bobami i pogadjalicu. Vidjeh pad, I Nibali i Quintana su bili u nj, Froome jedva izbjegao. Nibali se valjda bio naljutio na Froomea, mislio da ga je on izazvao, ali su posle bili sami u Astaninoj prikolici, one thing lead to another, i sad je sve ok.

what happens in trailer stays in trailer :lol:

Link to comment

Moguce da gresim, pratim samo Tour, ali biciklisti bas cesto povredjuju kljucnu kost? Svaki put kad neko bubne komentatori pominju "jao, samo da nije kljucna kost". Zasto je to tako? :)

Link to comment

Treća pobeda Quick Stepa. Konačno je Cavendish odsprintao Greipela. Sagan bez pobede za sada na TdF, ali jako dobro kontroliše zelenu majicu. "Sprinterska" nedelja je skoro prošla, on je svega par bodova iza Greipela. Da li će je uzeti zavisi od toga da li će mu Saxo dati šansu da je lovi po brdskim i mešovitim etapama kroz begove na prolaznim ciljevima i sprintevima. Sutra ima šansu i za zelenu i za žutu Sagan.

Link to comment

Moguce da gresim, pratim samo Tour, ali biciklisti bas cesto povredjuju kljucnu kost? Svaki put kad neko bubne komentatori pominju "jao, samo da nije kljucna kost". Zasto je to tako? :)

Ja koji sam lomio desnu i imao naprsnuce leve, mogu reci da se to bas lako desi, a tek kod biciklista nema sta da pricam. Jos pogotovu njihove konstitucije, gde su slabiji u gornjem delu. Nije neka teska povreda, ali par dana u kompletnoj ruci se oseca slabost i preko ramena i ne pomisljati da moze da se podigde ruka. Ali isto tako lagano srasta pa sam posle tipa 4 nedelje lagano pikao basket bez ikakvih problema.

 

Konacno dobi Kev.

Link to comment

Ne moze tackastu

 

Toni Martin je na proslom turu nosio tackastu, a na ovom zelenu i zutu, za belu je mator.

Za tačkastu sam se i ogradio, belu već nosi, ne razumem to "mator"

ako pričamo o Saganu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...