Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

23 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Kodi-Vimeo-settings.jpg

 

 

uopste nemamo nista za log in. Sta bi moglo da bude u pitanju, ima li neko predstavu?

 

A šta je ovo username i password? 

 

Ed. Pardon, pomislio sam da je ovo tvoj ss.

Edited by variola
Link to comment
20 minutes ago, variola said:

 

A šta je ovo username i password? 

 

Ed. Pardon, pomislio sam da je ovo tvoj ss.

 

Da, to je SS kako bi trebalo da bude :)

Ali evo kaze muz da je procitao da je ovo sve za stariju verziju i da ova nova, koju mi imamo, ne radi kako treba. Tja!

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
1 hour ago, Haralampije said:

Kodi se uzdigo na 19, sad ne podrzava Live Serbia.Sta sad raditi, cekati ili ima neki hint?

 

ja sam ga nedavno instalirao na EON boks zbog Arene i samo je prestalo da radi odjednom, znači u tome je fora :(

 

Link to comment

Vratio sam na 18.9 i renistalirao BalkanGreen ali Arene i dalje ne rade, ima neko neki predlog kako to da rešim, ima li neki drugi addon?

Link to comment
38 minutes ago, copkillah said:

Vratio sam na 18.9 i renistalirao BalkanGreen ali Arene i dalje ne rade, ima neko neki predlog kako to da rešim, ima li neki drugi addon?

Balkan Green prestaje da radi, drukali ih na Facebooku par puta i prestaju sa  održavanjem. 

Link to comment
6 minutes ago, arkonada said:

Balkan Green prestaje da radi, drukali ih na Facebooku par puta i prestaju sa  održavanjem. 

 

Evo malopre sam stavio LiveTV Serbia opet i kao radi, ne baš sjajno, ali kao radi.

 

BG nešto radi, nešto ne radi.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Vratio sam na 18.9 i renistalirao BalkanGreen ali Arene i dalje ne rade, ima neko neki predlog kako to da rešim, ima li neki drugi addon?

moze pomoc za nas neuke - gde si nasao kodi 18.9 ? i kako da ga instaliram preko?

meni na kineskom boxu  nudi samo najnoviju verziju koju isti ne podnosi ali nikako...

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

moze pomoc za nas neuke - gde si nasao kodi 18.9 ? i kako da ga instaliram preko?

meni na kineskom boxu  nudi samo najnoviju verziju koju isti ne podnosi ali nikako...

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 5 months later...
On 29.9.2020. at 14:32, 189- said:

jel koristi jos neko kodi? pitam zbog sportskih kanala samo. sk, es i arena...


Da ozivim pitanje :) ne moraju nuzno domaci sportski kanali, ali neki izvor dobrih i stabilnih strimova?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Da ozivim pitanje :) ne moraju nuzno domaci sportski kanali, ali neki izvor dobrih i stabilnih strimova?

 

ja koristim vec par nedelja sportshd. to je prvo gugl preporucio i do sada sam zadovoljan. jedino nesto nema tenisa, videcu za uso.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...