Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Meni u ZemTv na sport365 prijavljuje geoblocked i onda ne mogu da pokrenem strimove. Sva podešavanja smartdns-a sam vratio na default. Da li neko ima ideju kako da rešim problem?

Link to comment

na Phoenix add onu upravo sam otkrio  stranicu  "one242415" :Hail:  Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Ima milion razlicitih stranica ovde, da nabrojim samo neke: Aerial America, HBO docs, ESPN 30 for 30,  live in concert, sports docs, stand up comedians, The best R-rated erotica movies :naughty: , classic TV series, MMA, Award shows, travel destinations, film noir, celebrity roasts...  :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

Zoki mi je otkrio KODI tako da mogu samo da kazem: jebi me, Zoki!

Link to comment

Meni u ZemTv na sport365 prijavljuje geoblocked i onda ne mogu da pokrenem strimove. Sva podešavanja smartdns-a sam vratio na default. Da li neko ima ideju kako da rešim problem?

inace ti zemtv radi? meni nije bio radio [samo sport365 u sustini koristim, ali ni ostali nisu radili]. bio je neki apdejt zemtva nedavno, i posle toga se kod nekih juzera nesto poremetilo. reinstalirao sam URL resolver i proradilo je.

Link to comment

inace ti zemtv radi? meni nije bio radio [samo sport365 u sustini koristim, ali ni ostali nisu radili]. bio je neki apdejt zemtva nedavno, i posle toga se kod nekih juzera nesto poremetilo. reinstalirao sam URL resolver i proradilo je.

Deluje da je tu rešenje. Tek posle podne mogu da isprobam. Samo se pitam da li je dovoljan update? 

Link to comment

Meni je bio, s tim sto sam morao manuelno da ga odradim,iskreno ne sjecam se tacno kako se tacno to radi. Nisam 100% siguran jel nam identican problem, ali meni je ovo odradilo sve. Mislim da samo mozda i cache ocistio [na zemtv].

Link to comment

Rođaci, rešio sam i ja da se ukodiram!

 

Bio vredan, pročitao topik, neka pitanja i dalje provejavaju.

1. Za kodi na smart tv-u mi je neophodan neki android box, da ili ne? Ako da, preporučite neki. 

 

2. Vi svi cepate na desktop mašinama? 

 

Hvala. More to come.
 

Edited by Mil@n
Link to comment

Meni je bio, s tim sto sam morao manuelno da ga odradim,iskreno ne sjecam se tacno kako se tacno to radi. Nisam 100% siguran jel nam identican problem, ali meni je ovo odradilo sve. Mislim da samo mozda i cache ocistio [na zemtv].

Hvala svakako, kada budem isprobao javiću se. Cache sam prvo očistio.

Link to comment

na Phoenix add onu upravo sam otkrio stranicu "one242415" :Hail: Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Ima milion razlicitih stranica ovde, da nabrojim samo neke: Aerial America, HBO docs, ESPN 30 for 30, live in concert, sports docs, stand up comedians, The best R-rated erotica movies :naughty: , classic TV series, MMA, Award shows, travel destinations, film noir, celebrity roasts... :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

Zoki mi je otkrio KODI tako da mogu samo da kazem: jebi me, Zoki!

A reci kakve su kategorije a?
Link to comment

na Phoenix add onu upravo sam otkrio  stranicu  "one242415" :Hail:  Jebote koje ludilo, mislim da veceras necu spavati.

 

Kako da ubacim taj phoenix? Juče sam gledao ponovo 30for30 na areni i baš razmišljao kako ću da odgledam SVE. 

So?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...