Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Neverovatno koliko je sa malo energije igrao prva dva seta, a i pored toga Anderson ih ne bi dobio, da mu Novak bukvalno nije poklonio. Imao je 3:1 u TB prvog seta i onda poklon, pa 4.1 u drugom TB.

 

Bice zajebano sutra, Anderson skroz opusten, a i odmorice se.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolje optimista, nego Koštunica. Unapred se poseres, pa kad ubodes ti si rekao i praviš se pametan ko danas za Viktora. A kad ne ubodes, nikom nista. Meni muka od takvih pisanja i takvih ljudi.

 

A posebno je smešno što si kritikovao Viktora i imao stav iako si pogledao samo nekoliko minuta meča.

ko je pogledao samo nekoliko minuta meca? mec sam gledao u celosti, od 4-2 u prvom setu(uz par prebacivanja na Gasquet-Kyrgios)

za Viktora sam napisao nakon sto je dobio prvi set da mi ne izgleda dobro, ispalo je da sam u pravu. veruj mi da sam voleo da sam pogresio, ali nisam. u prvom setu je Viktor imao 6 winnera, od cega 3 asa. na travi. a ti si pricao o dominaciji. usput se na terenu videlo da je sve na reketu Pospisila. tako meceve mogu da dobiju Murray ili Nadal, ali ne moze Troicki.

 

za Novaka se nisam posrao nijednom, niti sam napisao da ce da izgubi. napisao sam da ga ubija Anderson servisom i da mec zavisi od toga da li ce Novak poceti da mu vraca servis. zamisli, kada je u trecem i cetvrtom poceo da mu vraca servis, dobio je setove. prvi i drugi set, procenat osvojenih poena na drugi servis Anderson 53%. treci 10%, cetvrti 40%. ja ne vidim kako je to poseravanje po Novaku ako kazem da Anderson servira ko blesav? i budimo iskreni, Novakov fh u prvom setu pogotovo je bio katastrofalan. generalno do sada na Wimbledonu fh mu nije na uobicajenom nivou.

 

moze tebi da bude muka od mene koliko hoces, ali ja volim da napisem svoje misljenje. ne vidim zasto je poseravanje po nekome ako napisem da ne igra dobro. poseravanje bi bilo da kazem da se ne trudi, da ga boli kurac, da razmislja o pasijansu umesto o tenisu i slicne stvari. ali to ne radim. ja samo prokomentarisem ono sto vidim, i sto je nevezano za rezultat(Viktorov mec je ocigledan primer... i nisam unapred negativan, pogledaj moje komentare za mec sa Brownom, tada nisam pisao posle prvog seta da Viktor igra ko baba). mislim, mozemo svi da se uhvatimo za ruke i pevamo kumbaya, ali onda ne vidim koji kurac ista i pisemo po forumu.

Link to comment

Znas sta kazu za milsjenje...   

 
A sam si u ovom postu demantovao neka svoja pisanje od danas. Tesko je uci u raspravu kad ni sam nisi svestan kad sta pises i radis.
Link to comment

 

Znas sta kazu za milsjenje...   

 
A sam si u ovom postu demantovao neka svoja pisanje od danas. Tesko je uci u raspravu kad ni sam nisi svestan kad sta pises i radis.

 

aj de molim te uputi me sta tacno pisem i sta radim? ako ti je jedini odgovor da neces/ne zelis, onda mi se dalje ne obracaj, molim te

Link to comment

Nešto me zanima - kako su regulisani nastavci po pitanju ulaznica? Naime, da li je uopšte moguće da neko ima ulaznicu za teren 1 juče, a da za danas nema i obratno?

Link to comment

Aha, pretpostavih (iako nisam mislio da ulaznice važe za mečeve, nego više u smeru - da li se prodaju samo u kompletu ili može pojedinačno po danima) - znači onda su ljudi koji su pazarili karte za jučerašnji meč koji se danas nastavlja u zajebu ako nemaju karte i za danas, dok su oni koji su kupili samo karte za danas dobili neočekivan bonus :D

 

Mislim, nije nešto naročitno bitno, samo me zanimalo kako to funkcioniše :)

Edited by Max Morlock
Link to comment

Da, ali ljudi koji kupuju ulaznice za terene na odredjeni dan, pogotovo za glavne terene, to urade mesecima pre pocetka Vimbldona, nemaju oni pojma ko ce tada igrati tu.

Link to comment

nadam se da će ga prbaciti na centralni ukoliko kiša potraje sada još samo fali da se ponovi 2007 kada je olderer nezasluženo uzeo titulu zbog umora rafaolda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...