Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

A i ti ko da si juce prvi put upalio internet™. Dobro, dosta o ovome, ima vremena, duga je sezona...

 

S obzirom da je Thompson ocigledno doveden da bude dvojka i po potrebi patrolira na krilu i da mi je tesko da zamislim da Gudura ni ove sezone ne zadovolji Radonjaru, za Jaku tu prosto nema mesta. Guduric i Davidovac ce se naci u 12, sem ako se ispostavi da bas nista ne mogu da doprinesu na tom nivou (malo verovatno). U krajnjoj liniji mogu Ljudina, Thompson i Danguba fino da rasporede tih 80 minuta izmedju sebe.

 

Tri igraca za dve pozicije, to se Radonjicu nece desiti na spoljnjim pozicijama.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ljudina, Tompson i Danguba neka raspodele 65 minuta, to im je dosta, ostalo neka uzme Guduric, eventualno podeli sa Davidovcem, to bi bilo fino.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa to bi bilo idealno, ali plasim se da ce njih dvojica dobiti tretman Tejica koji je nominalno bio druga cetvorka, a u praksi mu Kalina uzeo skoro svu minutazu.

Link to comment

Mekel i Jović će igrati dosta zajedno. Radonjić je često koristio Jovića sa Williamsom protiv Partizana i u finišu sezone (dok se ovaj nije povredio). Sa Mekelom će to raditi još češće.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Mekel i Jović će igrati dosta zajedno. Radonjić je često koristio Jovića sa Williamsom protiv Partizana i u finišu sezone (dok se ovaj nije povredio). Sa Mekelom će to raditi još češće.

 

Ukoliko postoji i kao opcija da njih dvojica dosta igraju zajedno, tek onda necemo vise dovoditi nijednog igraca spolja, cak i ako Blazic ode.

Link to comment

Mekel i Jović će igrati dosta zajedno. Radonjić je često koristio Jovića sa Williamsom protiv Partizana i u finišu sezone (dok se ovaj nije povredio). Sa Mekelom će to raditi još češće.

radonjicu je tek pred kraj sezone sinulo da moze da upari jovica i vilijamsa. to je bila sasvim dobra kombinacija. nadajmo se da ce ovaj put biti malo brzi.

Link to comment

Mekel i Jović će igrati dosta zajedno. Radonjić je često koristio Jovića sa Williamsom protiv Partizana i u finišu sezone (dok se ovaj nije povredio). Sa Mekelom će to raditi još češće.

 

Hoce ali to nema veze, necemo sigurno igrati sa pet igraca spolja. Radonjic voli da vrsi veliki pritisak na bekovima i treba mu tu dosta igraca da bi drzao ritam. Plus je situacija sa Jovicevim ledjima jos uvek dosta misteriozna. Mislim da je Guduric sigurno in, a ako uspeju da se dogovore sa Jakom ili dolazi pojacanje na 3-4 ili ce se ici sa Davidovcem pa sta bude.

Link to comment

Takodje se nekako potpuno ignorise Rebic u svim kombinacijama, a preziveo je secu generacije 95. Nimalo me ne bi zacudilo da on opet bude u prvih 12.

Link to comment

Takodje se nekako potpuno ignorise Rebic u svim kombinacijama, a preziveo je secu generacije 95. Nimalo me ne bi zacudilo da on opet bude u prvih 12.

 

Pa i bice, ako je vec ostao u klubu sigurno nece biti degradiran u poziciju Cvorovica.

Link to comment

Takodje se nekako potpuno ignorise Rebic u svim kombinacijama, a preziveo je secu generacije 95. Nimalo me ne bi zacudilo da on opet bude u prvih 12.

 

Ja cenim da ce njega Radonjara zadnjeg odstraniti, cisto da bi mogao da se pretvara da je bio blizu prvog tima. Pod uslovom da ne razvali na pripremim tekmama, je li...

Link to comment

Mekel+jovic je samoubistvo. To se moglo igrati s marcusom tako sto ga rasteretis organizacije napada i koristis kao sutera, a za mekela je pominjani markovic steph curry.

Link to comment

Mekel+jovic je samoubistvo. To se moglo igrati s marcusom tako sto ga rasteretis organizacije napada i koristis kao sutera, a za mekela je pominjani markovic steph curry.

rasteretis ga prenosa lopte u fazu napada.

 

a za markusove suterske kvalitete ti je odgovorio djuras.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...