Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Znaci pocelo brojanje plata igraca u KKCZ, javlja mi se da ce to biti jedna od omiljenih grobarskih disciplina ove godine ^_^

 

Ako neko kod nas potpise za dva evra, to ce vec biti duplo vise nego sto oni placaju.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta donosi Mekel naspram uloženih sredstava za njega koja kontam da nisu mala. Živi bili pa videli. 

 

 

Al' zato ti znaš koliko je Mekel plaćen:

 

 

Samo mi reci kako si posle ovih postova došao do tog zaključka. Živo me interesuje. 

 

Tako to pocinje, jos malo pa ce se preci na konkretkluk  :naughty: Ove sezone prelazimo cifru od 10 milki ulozenih samo u prvi tim, mmw.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa, ti ovim impliciraš da je Mekel manje plaćen nego što je bio u drugim klubovima.

 

Samo nastavi sa ličnim napadanjem, to ti je pattern sa svih foruma na kojima si pisao (b92, avangarda, ovaj forum).

 

Pozdrav

 

Ne implicira. "Mekel je jako dobar igrac za nas finansijski domet" znaci tacno ono sto i pise, da je u pitanju igrac koji mozda nije dobar izbor za najbogatije klubove ali je za nas sasvim dobar izbor.

Link to comment

Aha, tako počinje. Ok. 

 

Deder razjasni zasto bi uopste pominjao plate i stipendije™ ako nemas nameru da vadis patku na tu temu. Sta tebe zabole koliko mi placamo dvostrukog emvipija izraelske lige?

Link to comment

nemojte molim vas da razjasnjavate. svega vam. jebale vas sve zajedno plate, budzeti, patkometrija u sred leta kad smo mesecima daleko od takmicenja

Link to comment

to sa jakom je nevezano za prvi komentar. verujem da valja imati takvog igraca u ekipi, bez obzira na sve njegove mane.

ma jasno. nego ja tu dilemu ostaje blazic ili ne vidim i kao dilemu da li guduric dobija prostor ili ne. za blazica znamo da nam nece doneti poene iz pozicionog napada (bar ne u vecoj meri), a za gudurica se mozemo nadati da ce u tom smislu biti produktivniji.

 

blazic ima energiju kao malo koji igrac i imalo bi ga smisla drzati u ekipi kao neku rezervu u ekipi da su ovi ispred njega daleko kvalitetniji, ovako mislim da nismo u prilici da trosimo to mesto na igraca njegovih karakteristika

Edited by pbg12345
Link to comment

nemojte molim vas da razjasnjavate. svega vam. jebale vas sve zajedno plate, budzeti, patkometrija u sred leta kad smo mesecima daleko od takmicenja

морају мало, мртва сезона :fantom:

Link to comment

Deder razjasni zasto bi uopste pominjao plate i stipendije™ ako nemas nameru da vadis patku na tu temu. Sta tebe zabole koliko mi placamo dvostrukog emvipija izraelske lige?

 

Šta ima da ti razjašnjavam kad te boli kurac da uzmeš i pročitaš. Napisao sam pet postova o Mekelu i ti mi vadiš neke plate a samo sam napisao da kontam da ste za te pare mogli da dovedete boljeg igrača. Pretpostavljam dakle ne znam koja je suma u pitanju (jurili ste i Prajsa pre njega) a sumu sam spomenuo iz potpuno drugog razloga od onog kog mi učitavaš. Što bi lako primetio da si čitao umesto što si došao sa predubeđenjem. 

Edited by theanswer
Link to comment

Jebale vas plate.

 

Zašto Mekel - pa očigledno je da se čekao Prajs, koji je ispalio više puta, za to vreme su neki dobri i dostupni plejevi otišli i iskrsao je Mekel. On je kontrolisani tip igrača kakav Radonjić voli, tako da je verovatno bio najbolje dostupno rešenje u tom trenutku. Ono što je bitno i treba imati u vidu da su i Mekela tražili neki bogatiji klubovi ali on nije hteo da bude rezerva, već da bude lider tima (sam je tako izjavio). To je u svakom slučaju bolje rešenje nego da dođe nemotivisani Prajs koji bi se negde u Novembru setio da mu nedostaje USofA. Treća varijanta je bila da se čeka last cut ali to je stvarno rizik.

 

Radonjić do sada nije puno grešio u izboru igrača i siguran sam da će iskoristiti Mekela na najbolji način. Ono što je koncepcijski problem je što Zvezda (za sada) nema puno igrača koji su sposobni da sami izvuku tim kada počne da šlajfuje. Mekel to nije. 

Link to comment

Šta ima da ti razjašnjavam kad te boli kurac da uzmeš i pročitaš. Napisao sam pet postova o Mekelu i ti mi vadiš neke plate a samo sam napisao da kontam da ste za te pare mogli da dovedete boljeg igrača. Pretpostavljam dakle ne znam koja je suma u pitanju (jurili ste i Prajsa pre njega) a sumu sam spomenuo iz potpuno drugog razloga od onog kog mi učitavaš. Što bi lako primetio da si čitao umesto što si došao sa predubeđenjem. 

 

tako sam i ja razumeo tvoj post, zato mi je i cudno odakle se uletelo u fajt.

Link to comment

ma jasno. nego ja tu dilemu ostaje blazic ili ne vidim i kao dilemu da li guduric dobija prostor ili ne. za blazica znamo da nam nece doneti poene iz pozicionog napada (bar ne u vecoj meri), a za gudurica se mozemo nadati da ce u tom smislu biti produktivniji.

 

blazic ima energiju kao malo koji igrac i imalo bi ga smisla drzati u ekipi kao neku rezervu u ekipi da su ovi ispred njega daleko kvalitetniji, ovako mislim da nismo u prilici da trosimo to mesto na igraca njegovih karakteristika

 

Mislim da je izvesno da Blazic ne ostaje, to je indirektno potvrdio i zet™ u svom obracanju™ na RSB. Cenim da se trazi modalitet raskida, kao i klub za njega. Valja se nadati da ce odigrati solidno na EP, i da ce ga neko uzeti na konto toga.

Link to comment

.To je u svakom slučaju bolje rešenje nego da dođe nemotivisani Prajs koji bi se negde u Novembru setio da mu nedostaje USofA. 

 

 

 

Eh, sad.. Neću da kenjam mnogo jer će da mi skoče za vrat odmah, ali realno ovo su klasični komentari navijača Zvezde i Partizana kada im dođe novi igrač pa sami sebe ubeđuju u nešto. Kao da mi znamo šta je Prajsu u glavi, to možeš reći za bilo kog igrača iz bilo koje zemlje maltene. Za ostalo što si napisao se slažem. 

Edited by theanswer
Link to comment

tako sam i ja razumeo tvoj post, zato mi je i cudno odakle se uletelo u fajt.

 

A i ti ko da si juce prvi put upalio internet™. Dobro, dosta o ovome, ima vremena, duga je sezona...

 

S obzirom da je Thompson ocigledno doveden da bude dvojka i po potrebi patrolira na krilu i da mi je tesko da zamislim da Gudura ni ove sezone ne zadovolji Radonjaru, za Jaku tu prosto nema mesta. Guduric i Davidovac ce se naci u 12, sem ako se ispostavi da bas nista ne mogu da doprinesu na tom nivou (malo verovatno). U krajnjoj liniji mogu Ljudina, Thompson i Danguba fino da rasporede tih 80 minuta izmedju sebe.

Edited by Calavera
Link to comment

Eh, sad.. Neću da kenjam mnogo jer će da mi skoče za vrat odmah, ali realno ovo su klasični komentari navijača Zvezde i Partizana kada im dođe novi igrač pa sami sebe ubeđuju u nešto. Kao da mi znamo šta je Prajsu u glavi, to možeš reći za bilo kog igrača iz bilo koje zemlje maltene. Za ostalo što si napisao se slažem. 

 

Pa nisu klasični komentari. Čovek je dva puta ispalio zbog toga što želi u NBA. Da su opet insistirali na njemu i nekako ga privoleli, velika je verovatnoća da bi od starta došao sa predubeđenjem ili makar sa razmišljanjem da se zajebao. Imaš takvih slučajeva koliko hoćeš i pored toga što su svi oni vrhunski profesionalci. Mislim, možemo samo da nagađamo, ali kapiram da je i to igralo neku ulogu - čim se čovek toliko premišljao očigledno da mu opcija dolaska u Evropu uopšte nije bila bliska srcu i da mu um ne bi bio 100% tu. A možda i bi, ko to zna, ali ovako su makar mirni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...