Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ode jakara...

nije to povezano sa simonovicem. ako jaka ode, bice jos jedan amer.

 

edit: napominjem, to su moje pretpostavke, nisu informacije iz salate

Edited by ikar
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da bi coach Ra bio rad imati krilo koje može da uzme minute i na 4, tako da mi ovo deluje dosta logično.

 

To bi Davidovac mogao da odigra, bar u najavi. Zato i treba da bude u 12.

 

Na stranu sto ne verujem da je ovo za Simona istina, ali ako mi ni pomocno osoblje za po 10-15 minuta po tekmi ne mozemo da popunimo podmlatkom iz FMPa, onda lepo treba prestati bacati pare i rasformirati taj deo kluba. 

Edited by Calavera
Link to comment

To bi Davidovac mogao da odigra, bar u najavi. Zato i treba da bude u 12.

 

Na stranu sto ne verujem da je ovo za Simona istina, ali ako mi ni pomocno osoblje za po 10-15 minuta po tekmi ne mozemo da popunimo podmlatkom iz FMPa, onda lepo treba prestati bacati pare i rasformirati taj deo kluba.

+1, samo još da se Ra složi
Link to comment

obrukao si se sa proslom salatom -_-

 

 

 

 

:)

kako majstore? pa zar nisam napisao upravo da pokusavamo da vratimo simonovica i da otkacimo jaku?

Link to comment

Amer je valjda predvidjen za ozbiljne minute i prvu opciju na svojoj poziciji. Danguba je projektovan da takodje bude prva opcija, odnosno njih vidim kao igrace koji uzimaju najvise minuta na dva i tri. Lazic je igrac koji godinama dokazuje da mu je mesto u ekipi. Idealan igrac da ulazi sa klupe, dakle ima(ce) nekih svojih 15ak minuta. Jovic ce verovatno igrati neke minute na dva, odnosno provodice vreme na parketu istovremeno sa izraelcom.rebic ce biti u 12, nema sanse da se u sezonu udje sa samo dva pleja, a uz to i nemamo igraca koji bi to mogao pokriti(mozda planiraju nekog drugog za tu poziciju, ali ne vidim resenje. eventualno cvele, ali je suludo). E sad, to je 6 igraca, kako imamo 5 visokih, dovodjenje simpnovica je van svake pameti. Jer ono sto je najvaznije nema kvalitet koji bi drasticno pomogao ovoj ekipi, a zatvara mesto i za 12 guduricu, a o nekim minutama i prostoru je u tom slucaju suludo i razmisljati. Kad se vec nije imalo novca da se zadrzi proslogodisnji sastav, ovako sklopljena ekipa je najbolje sto nam se moglo desiti. Ok, ocekivao sam mozda za nijansu "jaca" imena na poziciji (spoljnih) "amera" i bilo bi bolje da je nastic 5/4, ali ova kompozicija tima mi se izuzetno svidja. Davidovac nam treba u ekipi ako nista drugo kao alternativa tejicu, a to opet moze biti indirektan pritisak (pozitivan) na mitrovica. Jeste to na dugom stapu i mozda deluje kao nebitno, ali mitrovic je jedini igrac bez adekvatne konkurenciji u ekipi. Sa obzirom na njegov mentalni sklop i ulogu koja se ocekuje od njega to moze biti ozbiljan problem. A simonovica nikako ne vidim kao cetvorku. Jel igrao on to kad i sa koliko uspeha u podgorickoj filijali?

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...