Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Ova prica o talentu koji prsti mi ne pije vodu, sve i da imamo novog Jordana u mladjim kategorijama. Ne mozes igrati EL sa Lazicem i Guduricem na 2.

 

Naravno da mozes.

Baci pogled u komšiluk i na sastav koji je izborio Top 16 pre neku godinu:

Aranitović, Lovernj , Dalo , Milutinov , Milosavljević , Bogdanović , Gagić , Musli , Šalić, Andrić, Kinsi , Bezbradica.

Ako računaju da je Goodura top talenat ( a jeste) onda mu i treba ostaviti dovoljno prostora. Tompson može i na 2, Lazić može i na 3. 

Jedino pitanje ko će biti 12. igrač ako ode Jaka, ali ce se verovatno rotirati Rebron, Davidovac, Boriša i sl.

Link to comment

Prosle godine u ovo vreme isto tako nismo mogli samo sa mitrovicem i tejicem na 4, pa smo preziveli nekako. ima tu dubine na 2 i 3, samo je pitanje da li ce neko da iskoci od tih igraca.

Link to comment

pozicije 2, 3 i 5 nisu problem. pozicija 4 je problem ali je bila i prosle godine.

 

najveci problem ce biti ako pozicija 1 ne bude valjala. onda smo u problemu.

Link to comment

Dal je moguće da će da vam uvale nesretnog Mekela, siguran sam da ima pun kurac boljih amerikanaca.

 

Mekel je odlican igrac, imao je skoro 12 poena i 5 asistencija u Niznjem za 20 minuta. Bio je i MVP izraelske lige i najbolji igrac u finalu protiv Makabija. Samo sto cemo imati probleme sa sutem spolja iako smo doveli Thimpsona, osim ukoliko Guduric ne pocne da sipa vec na startu.

 

@Apollo Creed

 

Postujem ja rezultate KKPa u Evropi, ali ipak su im te sezone konkurencija bili Budiveljnik i Nanter. Nas ceka borba sa Bayernom i nisam siguran da mozemo da prodjemo sa ovim timom sto je predlozio Smilair.

Link to comment

 

@Apollo Creed

 

Postujem ja rezultate KKPa u Evropi, ali ipak su im te sezone konkurencija bili Budiveljnik i Nanter. Nas ceka borba sa Bayernom i nisam siguran da mozemo da prodjemo sa ovim timom sto je predlozio Smilair.

 

Možda možemo, možda ne možemo.

Meni je skroz ok da puste Guduru, Tejaru, Mitra, možda jos nekog ako se pokaze...To nam je (zalog za) buducnost,a ne Mekel ili Sofo...

Link to comment

smaraju te price o zalogu za buducnost. koji zalog za buducnost, kad igraci potpisuju ugovore na 2 ili 3 godine?

 

treba da igra ko ume, a ne ko je klinac. to je budalast kriterijum, totalno.

Link to comment

Mekel je odlican igrac, imao je skoro 12 poena i 5 asistencija u Niznjem za 20 minuta. Bio je i MVP izraelske lige i najbolji igrac u finalu protiv Makabija. Samo sto cemo imati probleme sa sutem spolja iako smo doveli Thimpsona, osim ukoliko Guduric ne pocne da sipa vec na startu.

 

@Apollo Creed

 

Postujem ja rezultate KKPa u Evropi, ali ipak su im te sezone konkurencija bili Budiveljnik i Nanter. Nas ceka borba sa Bayernom i nisam siguran da mozemo da prodjemo sa ovim timom sto je predlozio Smilair.

 

Mekel je igrač u rangu Nedovića

Link to comment
Potvrđeno pisanje "Blica": Rajan Tompson novi košarkaš Zvezde

 

Ko da su objavili ne znam kakvu ekskluzivu a ne nesto sto je par sati ranije objavljeno i na tviteru i po forumima.

 

treba da stavim u sig "potvrdjeno pisanje Katamarana" jer sam prvi bacio pogled na tviter  :s_d:

 

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-ABA/278060/Prvo-zakucavanje-Skorcanitisa-po-dolasku-u-Zvezdu-VIDEO

 

mala mu majica

 

bas tromo deluje

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...