Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro razredio sam salatu ovog leta maksimalno, dobicu peticu iz vladanja.

 

Elem, Mekelove brojke su vrlo slicne Marcusovim kad je sut u pitanju, dok je Tompson dobar suter. Uostalom mi imamo Lazu da pogodi ;)

Sve u svemu, imamo tim,lejdis end dzentlemen,

 

Mekel, Jovic

Dangubic, Guduric

Tompson,Lazic

Luka, Tejic

Cirbes, Sofo i Nastic

 

moja procena da ce u tim jos Davidovac, Rebic ili Radanov i Simanic, koji ce se rotirati.

 

Inace, kazu da se radi odlicno, da sve prsti od talenta

Link to comment

Ako Lazic i Danga nadograde sut kao sto su uradili prosle sezone u odnosu na prethodnu, nama suteri ne trebaju :D

ne znam odakle ubedjenje da je lazic nadogradjivao sut. 

Link to comment

a i dangubic. On je u drugoj polovini sezone u megi imao dobre procente isto kao i u zvezdi.

 

porediti suterske brojke marcusa i mekela je presmijesno kad se uzme obzir sutevi jednog i drugog.

Link to comment

Mekel, Jovic

Dangubic, Guduric

Tompson,Lazic

Luka, Tejic

Cirbes, Sofo i Nastic

 

Znaci Thompson menja Kalinica, Jenkinsa i Blazic? Pa da je Durant licno, previse je.

 

Ne kontam zasto pustaju Blazica ako ne planiraju jos jednog igraca spolja. Tanko je ovo, pogotovo sa Mekelom koji nema sut.

Link to comment

Dobro razredio sam salatu ovog leta maksimalno, dobicu peticu iz vladanja.

 

Elem, Mekelove brojke su vrlo slicne Marcusovim kad je sut u pitanju, dok je Tompson dobar suter. Uostalom mi imamo Lazu da pogodi ;)

Sve u svemu, imamo tim,lejdis end dzentlemen,

 

Mekel, Jovic

Dangubic, Guduric

Tompson,Lazic

Luka, Tejic

Cirbes, Sofo i Nastic

 

moja procena da ce u tim jos Davidovac, Rebic ili Radanov i Simanic, koji ce se rotirati.

 

Inace, kazu da se radi odlicno, da sve prsti od talenta

 

Valjda Danguba na 3, a Lazic na 2. Meni ovo deluje odlicno, samo jos Davidovac da upadne u 12. Slabiji tim nego prosle sezone, ali kad bismo svake nove sezone imali jaci tim od prethodne za 5 godina bi osvojili EL. U domacici smo konkurencije bez, u ABA finale ne bi trebalo da dolazi u pitanje, pravo je vreme za pojeftinavanje™.

Edited by Calavera
Link to comment

ne mijenja on nikoga. Tom logikom nijedan mladji igrac nikad ne bi dobio sansu, niti bi bilo ko mogao da napreduje s trenutne pozicije.

Edited by Timmi
Link to comment

 

Ne kontam zasto pustaju Blazica ako ne planiraju jos jednog igraca spolja.

 

 

Ne zna se sta je gore, Simon ili ostanak Jake.

 

 

 

pokusavam i ne mogu da nadjem razlog za zadrzavanje blazica.

 

 

Svetu se ne može ugoditi :(

Link to comment

 

Mekel, Jovic

Dangubic, Guduric

Tompson,Lazic

Luka, Tejic

Cirbes, Sofo i Nastic

 

 

 

Nije loše, mogli bi do kupa ove sezone ako Miličić ne potpiše za Ravnu goru... :fantom:

Link to comment

Pa Blazic treba da ode, ali je logicno da dovedemo jos jednog igraca spolja (pored pleja).

 

Ova prica o talentu koji prsti mi ne pije vodu, sve i da imamo novog Jordana u mladjim kategorijama. Ne mozes igrati EL sa Lazicem i Guduricem na 2.

Link to comment

Ljudi zaboravljaju da i prosle sezone nismo mislili da imamo ne znam kako jak tim - Bobi nije bio madrfark u kakvog je izrastao, Mwill je bio riskantan u smislu dal ce se prilagoditi i sta ce pruziti, a Lazic je recimo bio najnapljuvaniji igrac pored Simona. A od Blazica se ocekivalo da bude nosilac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...