Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

nadam se da nije kupio karticu i nadam se da su mu uleteli ovi iz komunalne da ga izbacuju iz autobusa.

Link to comment

pokusavamo da vratimo simonovica.

jaka je pristao na pola plate, samo da ga ostave u ekipi.

 

to je ono sto sam ja cuo.

salis se?

krajnje je vreme da potpisemo pleja.

o da
Link to comment

onda ne znam koji mi se od ta dva poteza manje svidja.

lazic, blazic, dangubic, simonovic, meni ovo lici na spoljnu liniju nekog hemofarma od pre par sezona ili buducnosti. izuzetno "mrsavo" za evroligu. a osim dangubica sve su to igraci u ozbiljnim kosarkaskim godinama od kojih se ne moze ocekivati nekakav veci napredak.

kad se tome dodaju mitrovic i tejic na cetvorci, mi da bi bili iole konkurentni u evroligi moramo dovesti pleja koji i za taj nivo takmicenja dize saigrace na visi nivo. takvih slobodnih sa iskustvom igranja evrolige verovatno vise i nema na trzistu niti zvezda za tako nesto ima pare.

i sve bi to mozda imalo nekog smisla da su ekipi dodata bar dva mlada igraca. ovako ce ovi da zatvore prostor guduricu, davidovcu ili nekom trecem klincu da se probije, a kvalitet koji imaju je tek nesto iznadprosecan za regionalno takmicenje, a daleko od evroligaske konkurencije.

 

pokusavam i ne mogu da nadjem razlog za zadrzavanje blazica. pogotovo u ovakvom rosteru i davanja prednosti njemu u odnosu na mvpa prvenstva evrope za mlade koji igra na istoj poziciji (to sto su razlicit profil igraca je uz ovakve saigrace apsolutno nebitno)

Link to comment

Meni izgleda gotovo nemoguće da su u klubu toliko blesavi pa da tako nešto naprave - zatvorili bi totalno tim Rebiću, Guduriću i Davidovcu, Tejić bi opet bio 11. igrač. Bilo bi to razbacivanje parama. Bilo bi to baš bezveze.

Link to comment

ne znam dal se sprdas sa mnom zato sto se donekle ponavljam u postu, a istu pricu ponavljam na forumu vec neki put, ali da zaista smatram da je bezveze da guduric nema mesta u ekipi zbog jake blazica. nije zvezda real madrid pa da sebi moze dozvoliti takav luksuz, ne znam cemu da se nadaju drugi klinci i kakva je svrha postojanja fmpa ako mvp u20 ep nema mesta u zvezdinih 12. i namerno ponavljam tu cinjenicu, iako to individualno priznanje i ne mora znaciti nista, posto je lista dosadasnjih osvajaca iste prilicno impresivna. mozda guduric nece zavrsiti u nba ili biti jedan od najboljih el igraca kao vecina sa te liste, ali bi sa zvezdine strane to bilo izuzetno bahacenje i totalno obesmisljavanje postojanja fmpa. a kad se uzme u obzir da mu je konkurencija jaka blazic onda u vodu padaju svi argumenti tipa uklapa se ili ne u roster, nasi utisci o njegoj dosadasnjoj karijeri i procene za razvoj njegove karijere

Link to comment

ne znam dal se sprdas sa mnom zato sto se donekle ponavljam u postu, a istu pricu ponavljam na forumu vec neki put, ali da zaista smatram da je bezveze da guduric nema mesta u ekipi zbog jake blazica. nije zvezda real madrid pa da sebi moze dozvoliti takav luksuz, ne znam cemu da se nadaju drugi klinci i kakva je svrha postojanja fmpa ako mvp u20 ep nema mesta u zvezdinih 12. i namerno ponavljam tu cinjenicu, iako to individualno priznanje i ne mora znaciti nista, posto je lista dosadasnjih osvajaca iste prilicno impresivna. mozda guduric nece zavrsiti u nba ili biti jedan od najboljih el igraca kao vecina sa te liste, ali bi sa zvezdine strane to bilo izuzetno bahacenje i totalno obesmisljavanje postojanja fmpa. a kad se uzme u obzir da mu je konkurencija jaka blazic onda u vodu padaju svi argumenti tipa uklapa se ili ne u roster, nasi utisci o njegoj dosadasnjoj karijeri i procene za razvoj njegove karijere

 

Ne sprdam se, slažem se s tobom. Nadam se da ikarove informacije nisu tačne.

Link to comment

Kada uporedis procente njemu u MWill-u u EL MWill je bolji samo u šutu za 3 i to u mizernih 0.06 tako da kad smo se snašli sa MWill-om snaći ćemo se i sa ovim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...