Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nastić će vjerovatno dobijati dosta minuta u aba ligi pošto tamo osim Cedevite i Budućnosti neće biti nekih ozbiljnijih konkurenata, pa neće biti potrebe da se troši Sofo. Lijepo je znati da ima fin šut sa poludistance i to bi trebao da koristi, a vjerujem da će ga Radonja utegnuti što se odbrane tiče.

Inače imate i malo predstavljanje istog kod nas na sajtu,a ovo je njegova statistika iz 5 sezona u NCCA.

Nastic nema sut sa poludistance. Sutirao je malo, a ono sto je sutnuo je uglavnom promasivao (33%).

Link to comment

Nastić je očigledno kupljen sa ciljem da, kao domaći igrač, sledeće sezone bude legitimni drugi centar pošto domaćih centara za EL nema ni u najavi. Videćemo koliko će napredovati - ono malo što sam video, ima fundamentalse (kao svaki školovani američki igrač), a videćemo kako će se prilagoditi. Rekao bih low risk kupovina, naročito što ne verujem da je skup.

Link to comment

Nastić je očigledno kupljen sa ciljem da, kao domaći igrač, sledeće sezone bude legitimni drugi centar pošto domaćih centara za EL nema ni u najavi. Videćemo koliko će napredovati - ono malo što sam video, ima fundamentalse (kao svaki školovani američki igrač), a videćemo kako će se prilagoditi. Rekao bih low risk kupovina, naročito što ne verujem da je skup.

 

bas to, doveden je zato sto nema domacih igraca na vidiku na toj poziciji. to bi bio ristic da nije otisao, a osim njega nema vise igraca.

Link to comment
Stručni štab crveno-belih u međuvremenu je zakazao još dve prijateljske utakmice. Protvnik Zvezde 3. septembra biće rumunski prvoligaš Kluž. Utakmica će se igrati u Beogradu i biće zatvorenog tipa, odnosno bez prisustva publike, dok će 7. septembra Crvena zvezda Telekom gostovati u Rumuniji ekipi Temišvara.

 

Pridružili se Nastić, Radanov, Simanić i Miladinović pripremama tima.

Link to comment

Dosta sam ga gledao na U18, gde nije baš dobro igrao, mada je jasno da je veliki talenat u pitanju. On nije tipičan, ako uzmemo da igra pleja (ima nešto 202 otprilike, nek me isprave ovi što bolje znaju), i treba da je igra tima takva da se koristi ta njegova visina, što u u18 nije rađeno, pa je na tom prvenstvu mnogo grešio, stalno gubio lopte. Dobro će za njega biti to što može da igra od 1 do 3, pa će mu biti lakše da dobije šansu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...