Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

kakav je ovaj klinac popovic sto je zapalio za ameriku?

Koliko god to bilo rizično ipak je on i na EL nivou ekstra napadački kvalitet, a tu onda nema šta da se priča - takav kvalitet se dovodi, ako postoje mogućnosti za to.

jedan mudar covek je ovo izjavio odmah po dolasku sofoa <_<

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fina statistika, ima ga svuda, i u asistencijama i blokadama, i u licnim greskama  :) Odlican procenat slobodnih bacanja, znaci ima i rucicu.

 

Obradice to  drvodelja madjionicar Radonja, i napraviti od njega legit EL peticu.

 

Po meni, on nije spreman da igra EL na odgovarajućem nivou ove godine. Gledao sam ga i pratio prethodne sezone u Stanfordu i uloga trećeg centra u Zvezdi je prava mera. Ima potencijal da pogađa spolja, ali on preteruje u šutu. Nije baš neki atleta, ali se solidno kreće. Potrebno je vreme da bi se on njega napravilo nešto za EL nivo.

Link to comment

spomenu harper na FK topicu kako Lazic izgleda kad je dosao na pripreme jer se povela prica o Jovari koji je prestao da jede pljeske i pije gazirano

 

pa evo slike

 

11845890_10204762073592146_1276984624_n.

Link to comment

ma naravno, nisam ni mislio da će Miško slati loše igrače ili one koji ne trebaju zvezdi, daleko od toga.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Da me ne bi pogrešno razumeli, još tokom prošle sezone sam prizivao Nastića da dođe u CZ nakon koledža, jer mislim da od njega može da se u najmanju ruku napravi dobar back-up centar, ali je frustrirajuće i opasno imati veliku većinu kadra kod jednog menadžera, a ako na to dodamo da je i trener njegov, kao i sin predsednika kluba.

 

Sofo i Nastić došli preko njega, Gudurić prešao kod njega. Price je isto Excelov. Mitrović i Jović nisu njegovi od igrača u rotaciji, a od kandidata za 12, to još nisu samo Davidovac i Rebić.

Link to comment

Meni to skroz sporedna prica i nadam se da ce tako ostati.

Nego u odnosu na pre samo mesec dana kad je bobi otisao, a delovalo da je i cirbes pred odlaskom ovo sad je (bar u teoriji) centarska linija iz snova. Odnosno, nikad ili bar koliko ja pamtim na pocetku sezone nismo imali ovako kvalitetne centre

Link to comment

Nastić će vjerovatno dobijati dosta minuta u aba ligi pošto tamo osim Cedevite i Budućnosti neće biti nekih ozbiljnijih konkurenata, pa neće biti potrebe da se troši Sofo. Lijepo je znati da ima fin šut sa poludistance i to bi trebao da koristi, a vjerujem da će ga Radonja utegnuti što se odbrane tiče.

Inače imate i malo predstavljanje istog kod nas na sajtu,a ovo je njegova statistika iz 5 sezona u NCCA.

Nastic1.png

Link to comment

Ima li statistika ludog Naste iz letnje lige?

Mogu pitati ovog momka da potraži.

 

edit: kaže da je odigrao sam 6 utakmica pa da zato nije htio da se bavi time. 

Edited by dacha od bosne
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...