Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

možda ima smisla ako se planira kao zamena za cirbesa sledeće sezone™, no ne znam kakav mu je apsajd. a i šta bismo sa tri čiste petice od kojih ni jedna nije za poziciju rebića... šta su mu glavni kvaliteti, šta mane?

Link to comment

Zasto se uopste juri neko za dopunu pozicije 4 ?

Luka i Tejic to moraju sami da iznesu ove godine.Tejic ne bi smeo da bude na manje od 15 min u proseku.

Edited by Zigara
Link to comment

klipa u fmp umesto gurovica

otkud ti ovo? pokusavam naci vest na netu, nema nigde

odlicno ako je tako. odlazak gurovica i juniora je preduslov da imamo koristi od fmpa

 

 

malopre gledam statistiku sofoa, znao sam da igra malo, ali sam se iznenadio koliko je to malo :)

treba nama definitivno treci centar, a nastic u teroji jeste odlicno resenje. moze biti odmah od koristi bar za aba, mlad je. ima prostora za napredak, sa obzirom na goide i cinjenicu da mu je ovo prva godina u evropi verovatno ne kosta mnogo i nece imati problem ako dobije nesto manje minuta. na ovim klipovima deluje da ume pogoditi van reketa, a nesumnjivo je da cemo imati najjacu centarsku liniju u evropi. u najbukvalnijem smislu :)\

deluje da ima i solidnu ledjnu tehniku. definitivno nije drvo

Link to comment

Fina statistika, ima ga svuda, i u asistencijama i blokadama, i u licnim greskama  :) Odlican procenat slobodnih bacanja, znaci ima i rucicu.

 

Obradice to  drvodelja madjionicar Radonja, i napraviti od njega legit EL peticu.

Link to comment

Jos nema nigde potvrde?

 

 

Zasto se uopste juri neko za dopunu pozicije 4 ?
Luka i Tejic to moraju sami da iznesu ove godine.Tejic ne bi smeo da bude na manje od 15 min u proseku.

 

 

Jasna je ideja sa Tejicem, ovo je sezona kada bi on trebao da pokaze da je zreo za ozbiljnije minute a da se na kraju iste naplati Mitrovic, ali ja to jednostavno ne vidim kao realno. Niti Mitar moze doneti neku ozbiljniju kintu, posebno ako kao prosle bude vukao prvi deo sezone sam na 4 pa posle upao u kanal s formom, a tek Tejica ne vidim kao nekoga ko je zreo da bude ozbiljna bekap opcija na 4. Do pre 2 meseca je to sve i dalje bilo traljavo i kilavo, a leto je proveo sa klincima na EP plus u gipsu, individualni rad nista...Jedino ako je neki psiholog u igri, mozda je tu i najveci prostor za napredak.

Edited by ducca
Link to comment

Mozda nam se malo izmeni unutrasnja igra ako dobijemo treceg centra,prosle godine jednostavno smo ponekad igrali premekano pod kosem bas zbog toga da bi se odradila utakmica falilo je ponekad malo cvrstine pogotovo kad su bekovi probijali i isli na polaganje.

Link to comment

Gledajući sinoć Francuze i taj ekstra kvalitet koji je za sve naše igrače (minus trojica) nedostižan, moram priznati da mi se dovođenje Sofoa više dopada nego u trenutku kad sam čuo tu vest. Koliko god to bilo rizično ipak je on i na EL nivou ekstra napadački kvalitet, a tu onda nema šta da se priča - takav kvalitet se dovodi, ako postoje mogućnosti za to.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...