Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Apic nista? Kaplanovica sam i gledao nesto, to je realno kurton a jel Apic nema kvalitet/potencijal da bude neki 5. visoki?

 

Osim ako ne planiraju da se on kali™ u FMP-u, pa traze sa strane jos nesto visoko.

Link to comment

A Apic nista? Kaplanovica sam i gledao nesto, to je realno kurton a jel Apic nema kvalitet/potencijal da bude neki 5. visoki?

 

Osim ako ne planiraju da se on kali™ u FMP-u, pa traze sa strane jos nesto visoko.

 

Apic lici na Nastica taman koliko i Rebic, potpuno drugaciji tip igraca.

Link to comment

treci centar? valjda ovo ne znaci da cirbes ide

ocekivao sam da peti visoki bude cetvorka ili neko ko moze na obe opcije

Edited by pbg12345
Link to comment

Apic lici na Nastica taman koliko i Rebic, potpuno drugaciji tip igraca.

 

Nisam ih poredio po tipu, vec sam pitao za misljenje da li Apic ima potencijal/kvalitet da se vec sada ukljuci u rotaciju Zvezde.

 

Nadam se da planiraju rotaciju sa 5 visokih, valjda su shvatili koliko je rizicno imati ih samo 4, mada smo prosle godine imali ludacku srecu sto smo izgurali sezonu samo sa cetvoricom. Ali zasto opet cackati mecku.

Edited by Nikodije
Link to comment

Je l može koja reč o Nastiću? Npr, da li je čista 5 ili može da igra i 4? Vidim da je imao preko 1 blk u poslednjoj sezoni na Stanfordu, što nije tako loše.

Link to comment

Je l može koja reč o Nastiću? Npr, da li je čista 5 ili može da igra i 4? Vidim da je imao preko 1 blk u poslednjoj sezoni na Stanfordu, što nije tako loše.

 

cista petica da cistija ne oze biti. igroa stalno za reprezentaciju, mogu se naci utakmice.

Link to comment

Ako ce da potpise visegodisnji ugovor za kikiriki, sto da ne. Nije da ce da zauzima mesto nekom, vredi probati.

 

Apsolutno. Ako je ovo uopste istina verujem da ce potpisati visegodisnji ugovor pa da se nesto pokusa izvuci iz njega. Sledece godine nama verovatno odlaze oba centra i ostajemo suha kurca ali ako uspemo nekako da doteramo Nastica i Apica mozda bismo mogli kupovinom jednog ekstra centra stranca za 25+ minuta da zatvorimo tu poziciju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...