Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нама ће на припремама бити само деца и Бранко Лазић тако да и није под морање да и овај буде присутан од самог старта.

Link to comment

Ma na tom treningu ce ionako biti samo Radonjara s klincima, nema potrebe da Sofo bude tu od pocetka. Verovatno ce i ostala pojacanja doci otprilike kad i on.

 

edit: kasnim 2 sekunde :( 

Edited by Calavera
Link to comment

Kapiram da je ipak zgodnije imati ga na oku, bolje nego da individualno ždere girose dok može radi negde daleko. Al dobro, samo primećujem, ne mora ništa da znači.

Link to comment

Obicno se stranci prikljucuju krajem avgusta, nista neobicno. Cak i ako 23. avgusta dodje sa viskom kilograma ( :lol: ), opet Radonja ima vremena da ga za mesec i po dana dotera u red (vrati na prihvatljivih 170 kg).

Link to comment

Meni se svidja ovaj transfer. Pozitvno ce uticati na imidz kluba jer Sofo je ipak zvezda evropske kosarke, a uopste ne razumem ovog ansvera sto kenja o koncepciji. Nama je Radonja trener, a njegov napad bez low post opcije izgleda katastrofalno. Bilo bi vrlo frustrirajuce gledati nas sa Tejicem i nekom sajlom bez mase i low post igre u isto vreme na parketu. Uostalom, Cirbes je brz i skocan, nije Radonja sad upario Bobija i Sofoa. A treba i ispostovati nemca, tako da je sasvim ok sto je debeli nesposoban za vise od 15-20 minuta. 

Link to comment

Treba da dovedemo iole pristojne sutere, jer Sofo ima ok povratni pas i biće dosta prostora.

Malo me brine skok, ali verujem da će naći rešenje.

Link to comment

. @ coltrane- vidim brojis tudje postove i odredjujes "maticne" topike.bogami lep hobi, nema zbora..

 

A tvoj hobi je lamentiranje nad KKPartizna?! Ili nad jadnim gradjanima Srbije pod Vucicem?

 

Kako stojimo sa ovim iz Turova, sto kuca sa neverovatnom lakocom.

Link to comment

Meni se svidja ovaj transfer. Pozitvno ce uticati na imidz kluba jer Sofo je ipak zvezda evropske kosarke, a uopste ne razumem ovog ansvera sto kenja o koncepciji. Nama je Radonja trener, a njegov napad bez low post opcije izgleda katastrofalno. Bilo bi vrlo frustrirajuce gledati nas sa Tejicem i nekom sajlom bez mase i low post igre u isto vreme na parketu. Uostalom, Cirbes je brz i skocan, nije Radonja sad upario Bobija i Sofoa. A treba i ispostovati nemca, tako da je sasvim ok sto je debeli nesposoban za vise od 15-20 minuta. 

 

Ne možeš da razumeš da neko ima drugačije mišljenje. Pritom sam ga i obrazložio bar 2x. Stvarno kenjanje van svake mere i prostora.

Link to comment

Ne brate, razumem da imas drugacije misljenje, ali mislim da je pogresno jer si nesposoban da stavis stvari u kontekst. Dakle, mislim da lupas, to jest kenjas. 

Link to comment

Ne brate, razumem da imas drugacije misljenje, ali mislim da je pogresno jer si nesposoban da stavis stvari u kontekst. Dakle, mislim da lupas, to jest kenjas. 

 

U koji kontekst? Ne sviđa mi se teška petica u timu koji već ima Cirbesa i pritom je petica za koju postoji sumnja u spremnost. Atletskiji igrač koji ne bi bio minus u odbrani na toj poziciji za ove pare koje god da su ili dosta manje bi mi bio logičnije rešenje. Lupam glavu ne znam što je to kenjanje. Ali eto, rekao sam svoje, neću se više oglašavati, moći ćete sad na miru da pišete o postovima sa Instagrama. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...