Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako je tako, onda je nama najproblematicnija sledeca sezona.

 

nekad je termin "sledeca sezona" bio termin nade i zelje.

 

me like it better this way :D

Link to comment

Pa to kažem, prošle sezone su domaći igrači imali ogromnu ulogu, dvojica čak ključnu i za njih je uzeto 1,5 mln k. Ove sezone imamo Mitrovića i Dangubića, ali već sledeće nećemo imati nikog. Kvalitet tima u Srbiji (zbog ograničenja) u krajnjoj liniji uglavnom je određen kvalitetom domaćih igrača.

i za dangubica je pitanje da li ce biti noseci, jer se pregovara sa amerom na njegovoj poziciji. ako dodje, ne znam da koliko ce on napredovati u hijerarhiji uloga i minutima.

 

jedino tejic ce imati vecu ulogu, to je vec izvesno.

Edited by Joe D
Link to comment

Zao mi Karija, mucenik opet nece videti top 16.

 

ali ako nemačka vlada uloži nekoliko miliona eura preko javnih preduzeća i firmi sa većinskim državnim vlasništvom...

Link to comment

Sofoklis je igrac koji moze mnogo,dal ce to da se desi prvo zavisi kako ce da se pokapiraju sa DR,trebalo bi da je olaksavajuca okolnost to sto se trener sigurno pitao oko ovog (vrlo bitnog( transfera isto tako bi trebalo da su malo porazgovarali ko sta ocekuje od onog drugog,i jos jedna vrlo bitna stvar a to je da je Radonjic pokazao prosle godine da ume da balsansira sa razlicitim tipovima karaktera igraca i da sve to spoji u pobednicki amalgam,mozda je mogao i vise ali mislim da niko od nas nema zamerki kako se sve to zavrslio.

Link to comment

Radonjic ...mozda je mogao i vise ali mislim da niko od nas nema zamerki kako se sve to zavrslio.

 

+1.

Sigurno da je mogao više...

Link to comment

+1.

Sigurno da je mogao više...

Ajmo obrnutim redom,da je neko pre pocetka sezone garantovao(ponudio) to sto smo osvojili na kraju dali bi oberucke prihvatio,da budem iskren ja bih.

Sa druge strane iz ove perspektive ni mi sami nismo ocekivali da ce pojedini igraci tipa Kaline itd da se bas razviju vu takve zveri, i onda normalno da post festum apetiti rastu.

Link to comment

Ajmo obrnutim redom,da je neko pre pocetka sezone garantovao(ponudio) to sto smo osvojili na kraju dali bi oberucke prihvatio,da budem iskren ja bih.

 

 

Premalo je uradio u EL...top 8 je morao da izbori sa ovim timom,a on jedva skrpio 3-4 pobede u top 16...ne zna da radi sa mladima, onaj rebić je morao do sada već biti drugi, treći igrač u timu...

Drugorazredni trener, što drug bradilko reče-veliki kix 13/14, to se lako zaboravlja izgleda...

Link to comment

Skroz smo neravnopravni ja ozbiljan a ti se zajebajes i macujes se sa Bradilkom,al dobro jos sam guster pa cu da skontam,mlad sam imam tek 52/3 godine :isuse: .Generalno sam na to i mislio kad sam napisao da je mozda i mogao nesto vise da uradi ali moje licno(nebitno) misljenje je da je bas u tom pocetku faze top 16 isao na obaranje forme da nas ne bi snaslo u junu ono sto nas je obicno snalazilo...ija sam mu zahvalan na tome

Link to comment

 

 

Sofoklis Skorcanitis, novo pojačanje Crvene zvezde Telekom, u Beograd stiže 23. avgusta kada će se ekipi pridružiti na pripremama. Do tada, snažni centar boraviće u Grčkoj gde je već počeo sa treninzima za narednu sezonu. U želji da što spremniji dočeka početak rada sa crveno-belima Skorcanitis individualno trenira sa kondicionim trenerom Kostasom Hadžihristosom.

 

Hm™

 

Ne znam koliko je ovo po Raovom™ ukusu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...