Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

@bradilko

jesi ti to nas (cigane sa foruma) upravo optuzio da glasamo za vucica da bi drzava davala pare kk zvezda?

bas si ga preterao

ovo je bilo nisko sa tvoje strane.neocekivano..procitaj ponovo
Link to comment

Brate, kako smarate, iza 300k stoji +, ako niste primetili. Ovaj fenomen o patkometriji ko manje plaća i ko više plaća je stvarno posebna priča.

 

Ali, da preformulišem: plaćati 500k + za rezervnog centra neće moći još dugo.

Link to comment

Brate, kako smarate, iza 300k stoji +, ako niste primetili. Ovaj fenomen o patkometriji ko manje plaća i ko više plaća je stvarno posebna priča.

 

Ali, da preformulišem: plaćati 500k + za rezervnog centra neće moći još dugo.

 

Nije to bitno, ko manje plaća, ko više plaća nego kako se ljudi frljaju ciframa jer veruju nekom tamo liku sa nekog tamo foruma. Isto bih voleo da vidim i plate igrača Makabija od prethodne sezone ili bilo kog EL kluba, do tih podataka uopšte nije lako doći a ljudi ih uzimaju zdravo za gotovo.

Link to comment

ovo je bilo nisko sa tvoje strane.neocekivano..procitaj ponovo

tipican post pravim se lud jer sam tako u mogicnosti.da ne kazem nesto gore.motivacija a smanjena plata vise nego duplo a jos nestasica centara.to je ta madjija u srbiji.cus bitne su sledece dve godine.preporuka je bez belolisticarenja i zaokruzuj psiholabuda i ima klub da ti donese srecu i radost zivmiti..i sad treba da cutimo o tome i moramo da se divimo jednom cokiju,labudu i da jednog prosecnog trenera dizemo u nebesa. @ coltrane- vidim brojis tudje postove i odredjujes "maticne" topike.bogami lep hobi, nema zbora..

da, tako sam shvatio ovo boldovano. ok, ako kazes da nije tako

 

 

@petovic

 

ako je tako, onda je nama najproblematicnija sledeca sezona. mitrovic i dangubic imaju po 22 godine i morace napraviti ozbiljan iskorak u odnosu na ono sto su do sad igrali da bi se zaradilo na njima

 

 

jel ima kakvih vesti iz fmpa? postoji li promil nade da se rese juniora i da ta taj klub postane ono sta bi i trebao biti, razvojna ekipa

ovo sa pozajmicom megi je u trenutnim okolnostima dobar potez, videcemo koliko ce igrati. sve i da fmp radi ono sto bi trebao prevelik je jaz izmedju kls i aba(posebno el)

Link to comment

Pa moja poenta nije bila koliko je plaćen, već da, koliko god da je plaćen, to je dosta više nego što neki naš klub može da plaća igrača za 15 minuta košarke po utakmici.

Link to comment

evo za yolo-a 1 sa kojim cemo igrati segzibasket...

 

 

 

 

pa to jedino ako sa njim iz turowa dovedu i toni tejlora koji ga razigrava na vecini ovih kucanja ili ally-upova. nama to vise treba sada nego wright... mada ne sporim zegzines.

Link to comment

Mislio sam da odlaskom Bobana neminovno sledi promena koncepcije, ali Radonja je konzervativan i tvrdoglav čovek. Ne bih o ugovorima i budžetima, ako mogu da priušte veliku bebu i ako Dejo misli da mu treba i da će moći da ga iskoristi, onda je to to

 

Nadam se da je sledeći prioritet ozbiljan razigravač i da nisu zaboravili kako je Boban izgledao sa Šilbom i Marcusom, a kako bez njih

Link to comment

Sledi rasprava onih koji misle da ovo nije dobar potpis VS kako nam ne valja bivši igrač olija, panatinaikosa i makabija i osvajač EL VS ovo je vrh pojačanje, do juče smo mogli da sanjamo o ovakvim dolascima itd. Slistavam se u druge. 

Link to comment

Sledi rasprava onih koji misle da ovo nije dobar potpis VS kako nam ne valja bivši igrač olija, panatinaikosa i makabija i osvajač EL VS ovo je vrh pojačanje, do juče smo mogli da sanjamo o ovakvim dolascima itd. Slistavam se u druge.

Koliko sam primetio najvise se protive dva komsijska forumasa koji spavaju na ovom topiku i strazare po smenama , sekiraju se ljudi kao i Bobija kad smo doveli :-)

Link to comment

Koliko sam primetio najvise se protive dva komsijska forumasa koji spavaju na ovom topiku i strazare po smenama , sekiraju se ljudi kao i Bobija kad smo doveli :-)

 

Taj rad. Ne znam zasto insistirate na centru tipa Skorcanitisa, rece covek i ostade ziv. Zasto tim kao sto je Zvezda insistira na centru kao sto je Skorcanitis. I onda se ljuti, praska i pisti kad mu jednim prezimenom objasnis da je to manje-vise isto kao kad bi neko od nas na topiku o Parizanu pitao "zasto insistirate na centru kao sto je Pekovic" u vreme kad su nasim reketom dominirali Elmedin Kikanovic ili Uros Nikolic, ili ko je vec tada glumio centra u Zvezdi.

 

Sofo je idealan igrac za nas, narocito ako je tacno da je doveden za 325.000 evra. Cirbesu je sigurno nesto obecano u formi statusa i minutaze da ne bi otisao kod Karija, a sad mu ledja cuva covek koji ne moze da igra vise od 15-20 minuta ali je za to vreme u stanju da napravi veliku razliku. Pri cemu je igrac kakav je do skoro bio wet dream navijaca Zvezde i sam po sebi je magnet za gledaoce. To su toliko ocigledne stvari da na pitanje iz prvog pasusa moze samo da se odgovori sprdnjom jer kad neko ne vidi nesto toliko ocigledno ili je glup ili mu je motiv sporan.

Link to comment

 Nije dilema ono što je glas razuma napisao nego je dilema da li ti treba igrač tipa Sofoklisa ili neka lažna petica koja skače van hale u vidu Janga ili slično. Radonjić se odlučio za opciju 1 što je po meni greška i to je to. Naravno da će Sofo da dominira u ABA ligi, ali sa upitnim zdravljem nisam siguran koliko će da donese za top 16. Živi bili pa videli. 

 

Inače na zvezdinom topiku ne spavam, i to se može lako proveriti. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...