Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Kad ne navijas za zvezdu lakse je zaboraviti sta je sve igralo ispod naseg kosa godinama unazad. Nemamo mi osnova da budemo gadljivi na sofoa

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iz salate sa stola pored Mirka Pavlovica - u klubu ne dižu glavu od posla, gledaju se igrači i pregovara na više strana, neki potpisi su već gotovi. E sada, lika kome je to pričao savršeno zabole za sport, tako da je promenio temu koliko odmah.

Link to comment

pa to i do mene tako stiglo, da se znaju 1 i 2 i da je to zavrseno 94% ali da naravno uvek postoji opcija da neko uleti u zaustavnom vremenu sa jacom ponudom. navodno ce point biti bomba.

Link to comment

Prvi si poceo. Kako to mislis sta ce nam insistiranje na centru klase Skorcijanidisa koji je sve drugo od onoga sto nam daje drugi centar kojeg imamo, osim sto su tu negde po visini?

 

 

       Priznajem da je pitanje zapanjujuće. Pričamo o jednoj od najvećih aktuelnih zvezda evropske košarke koja nam je očito platežno dostupna, i onda stigne čuđenje šta će nam on uopšte. Na stranu što kvalitetnih centara na tržištu ima u izobilju pa možemo da birkamo. 

Link to comment

Prvi si poceo. Kako to mislis sta ce nam insistiranje na centru klase Skorcijanidisa koji je sve drugo od onoga sto nam daje drugi centar kojeg imamo, osim sto su tu negde po visini?

 

Ništa ja nisam počeo nego je to moje viđenje stvari. Veliko je pitanje koliko igrač sa takvom istorijom može pre svega da ostane zdrav a onda i da pomogne u bitnim mečevima protiv brzih i atletksi moćnih ekipa koje uglavnom dominiraju u današnjoj košarci . Za ABA ligu nije sporan, ali pričamo valjda o nekom uspehu u EL.

Edited by theanswer
Link to comment

Ništa ja nisam počeo nego je to moje viđenje stvari. Veliko je pitanje koliko igrač sa takvom istorijom može pre svega da ostane zdrav a onda i da pomogne u bitnim mečevima protiv atletski brzih i moćnih ekipa koje dominiraju . Za ABA ligu nije sporan, ali pričamo valjda o nekom uspehu u EL.

 

Ne, ne pricamo. Pricamo o coveku koji je potpisao da nam pomogne oko trofeja i ako sta moze da se uradi u Evroligi. Big Sofo je igrao u Makabiju koji tradicionalno gaji jednu od najbrzih kosarki u Evropi, bice on dovoljno dobar i nama. :lolol:

Link to comment

Ne, ne pricamo. Pricamo o coveku koji je potpisao da nam pomogne oko trofeja i ako sta moze da se uradi u Evroligi. Big Sofo je igrao u Makabiju koji tradicionalno gaji jednu od najbrzih kosarki u Evropi, bice on dovoljno dobar i nama. :lolol:

 

Ja pričam, a ti se možeš zadovoljiti i KLS, tvoj problem. Sa upitnim uspehom prethodne sezone. Poraz od Fenera 3:0 bez dominantne petice i ispadanje u izraelskom šampionatu. 

Link to comment

Ja pričam, a ti se možeš zadovoljiti i KLS, tvoj problem. Sa upitnim uspehom prethodne sezone. Poraz od Fenera 3:0 bez dominantne petice i ispadanje u izraelskom šampionatu. 

 

Zato sto ti to pricas dobio si preporuku da, onako temeljno, skautiras Bozu Djumica, mi cemo vec nekako podneti hodajucu katastrofu Skorcijanidisa.

 

Hajde, ovi NBA- frikovi. Kakav je ovaj AJ Price?

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...