Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sofo dolazi, i to za manje pare nego sto je imao Jenkins.

Pravimo opet jak tim, mozda i plej potpise vrlo brzo.

Keselj i Stimac nisu opcije koliko ja znam.

Igra iz ljubavi :fantom:

Link to comment

Bradilko padobranom u centar

Nelson se pominjao kao zamena za jovica, na toj poziciji ja bih voleo da ga vidim.

Cirbes, debeli je do jaja centarski par za nase uslove. Bolje debeli kod kog postoji bojazan da nece biti na najvisem nivou, nego nekakav poluproizvod za kog znas da nikad nece biti na visokom el nivou. Nemac je tu da bude konstatan i igra najvise minuta

Link to comment

Nizak je za centra Cirbonja, ako budu centri on i Sofo, mislim da cemo cesto i socno sisati penis u skoku na obe strane. Bolje da dovedu neku panjinu od 2.15 kojem bi skok bio i jedini zadatak, pa dok je on na terenu da se prangija spolja. :D

Link to comment

Dobar je bio Nemac i u EL, ali sa Williamsom. Čudno mi deluje bahaćenje sa Sofom™ dok se ne zna ko će biti startni PG i za koje pare.

Link to comment

Da, valjalo bi se osloniti na ubitacan dalekometni trio u spoljnoj liniji. Jao si ga evroligasima kad ih zaspu jovara, danguba i ljudina :)

Edited by pbg12345
Link to comment

Dobar je bio Nemac i u EL, ali sa Williamsom. Čudno mi deluje bahaćenje sa Sofom™ dok se ne zna ko će biti startni PG i za koje pare.

verovatno se zna koji PG dolazi

ocekujem da ga objave u naredna 2-3 dana

Link to comment

Dobar je bio Nemac i u EL, ali sa Williamsom. Čudno mi deluje bahaćenje sa Sofom™ dok se ne zna ko će biti startni PG i za koje pare.

A jbg centra je mozda i najteze naci. Mada se slazem da ce izbor pleja biti kljucna stvar.Ja se sve nadam da nece dovoditi 5 stranaca, nego 3 eventualno 4 kvalitetna, a da ce neko od klinaca dobiti priliku
Link to comment

Insistiranje na ovakvom centru mi nije jasno. Čekam da vidim ostale poteze koje ćete da napravite ali ste previše izgubili u ovom roku za sad. Videćemo za zamene. Sofo me ne impresionira ništa, Fener ih je dobio u 3 utakmice u kojima Sofo ako se dobro sećam nije imao nikakvu prednost iako je Fener apostrofiran kao ekipa bez kvalitetne petice što im je Ajon uostalom posle i dokazao. 

Edited by theanswer
Link to comment

Pokusavamo da damo adekvatan odgovor na Bozu Djumica.

 

Da, pošto će vam Božo Đumić praviti problem za top 16 EL. Koliko ste bezobrazni i osioni posle ove jedne uspešne godine to je sramotno. Šta bi bilo da ste ne daj Bože deset godina na tronu. Ne priliči ni klincima od 15god a kamoli vama starijima. 

Edited by theanswer
Link to comment

Da, pošto će vam Božo Đumić praviti problem za top 16 EL. Koliko ste bezobrazni i osioni posle ove jedne uspešne godine to je sramotno. Ne priliči ni klincima od 15god a kamoli vama starijima. 

 

Prvi si poceo. Kako to mislis sta ce nam insistiranje na centru klase Skorcijanidisa koji je sve drugo od onoga sto nam daje drugi centar kojeg imamo, osim sto su tu negde po visini?

Link to comment

+1

 

Nema među nama dovoljno vrcavih dovoljno pankera da vas duhovito prozivaju da ste KK Pretprošla Sezona.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...