Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Bebi Šek umjesto Bobija?

Ovo pomalo podsjeća na situaciju u FK od prije 10-ak godina kada je umjesto Žige došao Ailton!

Valjda se istorija neće ponoviti.

Не вјерујем да ће Радоња хтјети неспремног дебељуцу. Уколико долази, сигурно је спремнији или рачунају да ће га наоштрити за сезону.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za ocekivati je bilo da ce Cirbes biti nagradjen vecom ulogom i minutazom.

Meni se licno svidja ovaj potez jer Sofo za tih 15 minuta moze da napravi ogromnu razliku.

Ostaje samo da se nadamo da ce nas sreca i dalje pratiti po pitanju povreda mada se ja licno plasim jer je KKCZ uvak bila malerozna po tom pitanju.  :cry:

Link to comment

Daleko da je problem znanje Sofoklisa. Problem je fizička sprema, sklonost povredama i želja da ga Radonjić mrči sa defanzivom do krajnjih granica. Meni se ne dopada ni to što ne brani obruč.

Link to comment

šta mislite, može li tejara, računajući i nekakav napredak, da makar povremeno pokriva peticu?

 

 

ne. on tesko izlazi na kraj i sa cvrscim cetvorkama.

 

 

problem sa sofom je u tome sto je lik ljencina. kod radonjica se puno radi na treninzima pa je veliko pitanje kako ce to izgledati. druga stvar je drzanje njegove kilaze pod kontrolom. imao je opciju u ugovoru sa PAOom po kojoj je placao neke silne penale ako bi se ugojio i opet kralju nije polazilo za rukom da se drzi pod kontrolom.

 

sa druge strane, ako ga radonja stavi pod kontrolu, ima da gazimo na centru. malo se kockamo.

Link to comment

Ne bi me cudilo da ove sezone imamo pet strejndzera i Sofoa koristimo samo u EL.

 

Ne znam sta da mislim za debelog, valjda Radonjara ne bi aminovao njegov dolazak da nema vere da moze da ga sacuva od 1 beogradske kuhinje.

Link to comment

Bar smo sigurni da nece ici na splavove (potopio bi svaki) :D

 

Slicne strepnje su bile i kad je Bobi dolazio. Nije ista, ali je slicna situacija. Bobi je bio realtivno nedokazan i mladji, Sofo je nesto stariji + je kod njega problem kilaza, a ne samo kljakava kolena. 

 

Ali opet, ako Radonja uspe da ga nabazdari, bice to potez vredan Top 16. Ako ne, bce cupavo. Mislim da ce Tejic ozbiljno da napreduje ove godine, a da ce ako ovo ostane nasa visoka linija i Borisa da profitira nekim minutima u ABA. 

Link to comment

problem sa sofom je u tome sto je lik ljencina. kod radonjica se puno radi na treninzima pa je veliko pitanje kako ce to izgledati. druga stvar je drzanje njegove kilaze pod kontrolom. imao je opciju u ugovoru sa PAOom po kojoj je placao neke silne penale ako bi se ugojio i opet kralju nije polazilo za rukom da se drzi pod kontrolom.

 

sa druge strane, ako ga radonja stavi pod kontrolu, ima da gazimo na centru. malo se kockamo.

Mozda Coki primeni obrnuti, u praksi dokazan model - bonusa. U Sofovom slucaju koji se odnosi na drzanje kilaze ispod odredjene granice u kontinuitetu od npr 3 meseca... :whistle:

 

Sto se pleja tice, ocigledno je da je to kljucna pozicija, ta odluka verovatno i odlucuje sezonu. Nadam se samo da cemo izbeci Admirala, vidim da je i njega neko pominjao... Zivo me zanima gde ce MW, posebno nakon ove frke.

 

Slicne strepnje su bile i kad je Bobi dolazio. Nije ista, ali je slicna situacija. Bobi je bio realtivno nedokazan i mladji, Sofo je nesto stariji + je kod njega problem kilaza, a ne samo kljakava kolena.

 

Ali opet, ako Radonja uspe da ga nabazdari, bice to potez vredan Top 16. Ako ne, bce cupavo. Mislim da ce Tejic ozbiljno da napreduje ove godine, a da ce ako ovo ostane nasa visoka linija i Borisa da profitira nekim minutima u ABA.

Momenat nabrijavanja Sofoa nekom ludom motivacijom i jeste problem - potpuno obrnuta situacija nego sa Bobijem koji je oduvek imao NBA kao konacni cilj, a prilikom prelaska kod nas i spasavanje karijere uopste. Sofo je vec prosao sito i reseto, igrao u najjacim klubovima, naosvajao se svega, uzeo pare... Kako njega motivisati da da maximim, makar i samo u EL.

Edited by ducca
Link to comment

Za ocekivati je bilo da ce Cirbes biti nagradjen vecom ulogom i minutazom.

 

 

Taj rad. Nas nemacki loverboy ima da oznoji dupe ove godine, presesce mu zajebavanje na Instagramu. :lolol:

Link to comment

Momenat nabrijavanja Sofoa nekom ludom motivacijom i jeste problem - potpuno obrnuta situacija nego sa Bobijem koji je oduvek imao NBA kao konacni cilj, a prilikom prelaska kod nas i spasavanje karijere uopste. Sofo je vec prosao sito i reseto, igrao u najjacim klubovima, naosvajao se svega, uzeo pare... Kako njega motivisati da da maximim, makar i samo u EL.

 

 

etno-klub-3.jpg

 

:naughty:

Link to comment

Ocigledno su htjeli low post opciju po svaku cijenu, na sta bi inace licio radonjin napad bez bobija i kaline. Daje nadu sto je zvezda pod radonjom jedna od fizicki najspremnijih i najmanje povredjivanih ekipa u evropi. Bice sofo mvp u indeksu po minuti.

Link to comment

 

Ostaje samo da se nadamo da ce nas sreca i dalje pratiti po pitanju povreda mada se ja licno plasim jer je KKCZ uvak bila malerozna po tom pitanju.  :cry:

znaci sreca vas prati al ste malerozan klub?

ra ce to da sredi.on drzi lagane treninge. polomis stopalo i igras.divi se texas ceo.

Link to comment

znaci sreca vas prati al ste malerozan klub?

ra ce to da sredi.on drzi lagane treninge. polomis stopalo i igras.divi se texas ceo.

Ajde ne lupetaj....

 

.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...