Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar nije Štimac potpisao za neke Italijane?

 

Btw, dovođenje Sofoa (iako mi deluje kao SF pre svega zbog plate) ne znam koliko bi dovelo do boljitka na terenu. On kada je spreman, naravno da ume mnogo da odradi, ali je retko kada potpuno spreman, konstantno je u povredama, ne igra predugo minuta po utakmici. To bi mi vise delovalo kao dobar marketing i paljenje mase, nego pravi transfer u odnosu cene i onoga što bi doprineo igri.

Link to comment

Sofo dolazi, i to za manje pare nego sto je imao Jenkins.

Pravimo opet jak tim, mozda i plej potpise vrlo brzo.

Keselj i Stimac nisu opcije koliko ja znam.

Link to comment

Uh jbt ne znam, taj Sofo mi ne deluje kao dobra zamena za Bobana. Verovatno lupetam ali bojim se da će biti neki kurcšlus sa njim. 

Link to comment

Bebi Šek umjesto Bobija?

Ovo pomalo podsjeća na situaciju u FK od prije 10-ak godina kada je umjesto Žige došao Ailton!

Valjda se istorija neće ponoviti.

Link to comment

Nikada neću zaboraviti kada smo igrali protiv Blattovog Maccabija u Pioniru, a publika na grčkom vređa Sofoa, koji kada je to skapirao počeo da se smeje.

 

Ni meni se ne dopada Sofo, on nije igrač kakav može da pegla 80 utakmica u sezoni po 20 minuta. Niti može da pokrije krilnog centra, mada će to možda pokrivati sa nekim sličnim kao Kalinić.

Link to comment

Nikada neću zaboraviti kada smo igrali protiv Blattovog Maccabija u Pioniru, a publika na grčkom vređa Sofoa, koji kada je to skapirao počeo da se smeje.

 

 

 

 

I ja se setih te tekme. On jeste počeo da se smeje ali je odmah zatim promašio bacanje na šta je publika kao na prekidač počela da urla i nije stala sve dok nije u sledećem napadu izgubio loptu i okliznuo se. Posle ga je Blat izveo.

 

Školski primer izbacivanja igrača iz igre od strane domaće publike. Ja sam mislio da je čovek stabilniji. 

Link to comment

sofo ima problem sa psihom, to je dobro poznato. medjutim kada je spreman, on je iznenadjujuce inteligentan igrac (spram svih okolnosti). ovo je kocka ali mozda radonja uspe da mu smanji porcije i spremi za igru. svejedno ce biti mucno gledati taj zdravstveni hazard za sve kada se cufta od 200 kila mesa zalece na ljude u reketu.

 

ono sto je mene u njegovom slucaju zbunilo je to sto se sada realizuje najava starija od mesec dana. ako se setite kako su dovodjeni stranci, recimo vilijams, trenutak kada smo culi za tu opciju je bio kada je vec potpisao. ovo nije covarin manir, cenim da je frka.

Edited by yolo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...