Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzening je odlican defanzivac. Generalno je veoma dobar igrac ali sumnjam da ga moze dobiti u trci sa Panatinaikosom.

Nije realno. 

Marcus takodje neće igrati za naš klub.

Link to comment

 ima suspenziju, nece se bas otimati oko njega evroligasi ako ne moze da igra

 

Neka me isprave informisaniji, ali koliko znam suspenzija se ne odnosi na inostranstvo.

Link to comment

nope, 6 meseci je za duvadžije

Nope, Gist je prvi put popio 3 meseca, a kazna mu je pocela dan nakon poslednje odigrane utakmice u sezoni.

 

"10 August 2011

Decision on the doping case of the player James Clough GIST III

Date of birth: 26.10.1986

Nationality: American

Decision: 3 Months' ineligibility period (from 09.06.2011 to 08.09.2011)"

Edited by KennyDalglish
Link to comment

Neka me isprave informisaniji, ali koliko znam suspenzija se ne odnosi na inostranstvo.

 

sumnjam, onda bi to znacilo da i za zvezdu moze da igra el a ne moze kls i aba.

Link to comment

Nope, Gist je prvi put popio 3 meseca, a kazna mu je pocela dan nakon poslednje odigrane utakmice u sezoni.

 

"10 August 2011

Decision on the doping case of the player James Clough GIST III

Date of birth: 26.10.1986

Nationality: American

Decision: 3 Months' ineligibility period (from 09.06.2011 to 08.09.2011)"

 

interesantno, meni je na predavanju adas-a rečeno da je minimum 6 meseci za thc, a to je bilo prošle godine. nijedan igrač nije dobio manje od 6 meseci za thc, a da je meni poznato i kazna je počinjala po dobijanju rešenja. ali ovo su možda specifičnosti vezane za kss.

Link to comment

"Košarkaši Crvene zvezde Telekom 10. avgusta počeće pripreme za sezonu 2015/2016. Po običaju, crveno-beli će najpre u specijalističkoj ordinaciji Vita Maksima uraditi kompletne lekarske preglede i medicinska testiranja, a od 11. avgusta krenuće sa treninzima. Trener Dejan Radonjić će za razliku od prethodnih godina bazični deo priprema umesto na Zlatiboru odraditi u Beogradu.

 

Već sada je poznato da će crveno-beli učestvovati na turniru u Kraljevu koji će se održati 12. i 13. septembra, a osim Zvezde na ovom turniru igraće Mega Leks, solunski PAOK i turski Trbazon. Izabranici Dejana Radonjića učestvovaće i na veoma jakom turniru u Zadru od 24. do 27. septembra gde će igrati čak pet evrologaških ekipa. Zvezda je smeštena u B grupu zajedno sa Darušafakom (utakmica na programu 25. septembra) i Fenerbahčeom (utakmica na programu 26. septembra), dok će u A grupi biti Olimpijakos, minhenski Bajern i Zadar.

 

Poslednjeg dana turnira, 27. septembra igraće se utakmice za plasman.

 

Takođe, crveno-beli su zakazali još jednu prijateljsku utakmicu protiv bundesligaša Krailshajm Merlinsa koja je na programu 17. septembra u Beogradu, a u narednom periodu biće poznati protivnici za još nekoliko kontrolnih mečeva koji su u planu."

 

Nemamo kinte ni za Zlatibor... :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...