Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.zadarskilist.hr/clanci/28072015/zadar-24-rujna-igra-protiv-viceprvaka-europe

 

Učestvujemo i na Meginom turniru (PAOK i Mega/Trabzon). Ostaje da se vidi da li ćemo igrati i na onom turniru u Francuskoj na kojem igramo već dve godine i turniru u Turskoj na kojem smo igrali prošle godine.

 

edit. Mada mi je malo čudno da igramo protiv dva tima iz naše grupe.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

pa taj nije bio los, na jednoj tekmi seticu se protiv koga je bas isprangijao za preokret i efes je dobio to... u ciboni je bio kilaviji. nego sada vidim da ga juri i PAO.

Edited by yolo
Link to comment

Cetvrtfinale Evrolige, ne mogu da se setim protiv koga su igrali... Real, mozda? Elem, odlican suter, bas mi je nekako zapao za oko ove godine.

Link to comment

Jel moguće da se vas dvojica stvarno toga sećate, ili je sve to čist marketing?

Gledam mu statistiku. Nije baš nešto dominantan.

Edited by shiljapaja
Link to comment

Jel moguće da se vas dvojica stvarno toga sećate, ili je sve to čist marketing?

Gledam mu statistiku. Nije baš nešto dominantan.

 

bravo.

cista uvala,vidi se da mu je yolo menadžer... ovog dženingksa se, bez gledanja statsa, niko ne seća...

Link to comment

Jel moguće da se vas dvojica stvarno toga sećate, ili je sve to čist marketing?

Gledam mu statistiku. Nije baš nešto dominantan.

 

ma ja sam slucajno uhvatio tu tekmu sa realom, vrteo kanale i bilo na SK. u tom preokretu je stvarno bio spektakularan, usao sa klupe uzeo loptu i dam dam dam. pored toga imam neki bag pa bolje pamtim bele amerikance, odmah sam bio guglao da vidim ko je taj, posle sam se setio da ga pamtim iz cibone.

Link to comment

Loše smo iskustvo imali s belim crncima. Onaj Morison je bio drvo u odbrani, iako ga je Kari doveo. Višnjevski malo manje drvo. Treba dovesti pravog Amerikanca s tetovažama itd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...