Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Verovatno Jaka koji ima ugovor, on bi da ostane, a mi bi da ode. Osim ako se "neocekivani odlazak"  odnosi na Luku... nadam se da gresim

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

možda bude još jedan neočekivan odlazak, ali izgleda je kvalitetna zamena već spremna (iako nisam siguran šta da mislim).

 

nema tu sta da se misli.

Баич je bolji trener od Ra-a. 

Link to comment

Znaci em ide Marcus, em nece biti mesta na trojci i za Dangubu i za Kalinu, em necemo moci da zajebavamo grobare zbog Milutinova... 

 

Najgori prelazni rok ikad :(

Link to comment

Ako ozbiljno pitas sta se u medjuvremenu promenilo u Srbiji, najveca promena je da je dosao Toma Alek. Svaka mu cast.

 

pa ovo je budalastina. uticaj aleka bi mogao samo da ide u pravcu da se prebeg iz kkp u kkcz zastiti. realno vam je alek idealan alibi. klub ste unistili time sto ste ga barem 10 godina vodili kao grcku, bili bahati i neodgovorni u svakom pogledu jer ste sve peglali sa grobarskim ledjima u vrhu srpske politike od 2000. naovamo i realno odlagali bankrot. sada kada je on dosao, kriv je vuci jer ga boli kurac za vas. i treba da ga boli i hvala mu na tome.

 

inace, neka ostane zapisano - da ste u najgorim vremenima bili bolji ljudi, imalo bi itekako rezona da vas zvezda pomogne sada, ne zbog vas nego zbog sebe radi, posto je prilicno bitno da se sve ovo ne pretvori do kraja u besmisleni one team show. koja smisao od lige u kojoj cemo da igramo finale sa megom ili kk ravna gora, da ne kazem koji smisao od sezone u kojoj ce od 80 utakmica preko 60 biti uglavnom besmisleni smor za svakoga a za igrace na prvom mestu.

Link to comment

Znaci em ide Marcus, em nece biti mesta na trojci i za Dangubu i za Kalinu, em necemo moci da zajebavamo grobare zbog Milutinova...

 

Najgori prelazni rok ikad :(

Ovo i meni prolazi kroz glavu. Horor potpuni.

Link to comment

Plej je AJ Price (preko Miska), neocekivani odlazak je Jovic, a kvalitetna zamena je Nelson sa taze srpskim pasosem. Blizu? :)

Link to comment

Znaci em ide Marcus, em nece biti mesta na trojci i za Dangubu i za Kalinu, em necemo moci da zajebavamo grobare zbog Milutinova... 

 

Najgori prelazni rok ikad :(

+1

 

Пропаст

Link to comment

imalo bi itekako rezona da vas zvezda pomogne sada

 

Pu, pu, nikad ne bih želeo to da se desi. Pogotovo ne ova kvazi-Zvezda. Neverovatno mij e koliko ozbiljnih i inteligentnih ljudi gutaju ovu priču koju Čović servira od 2010. godine sa promenom imena FMPa i sa bahaćenjem. Pa, kog igrača je KKCZT prodao od 2010. godina kada su promenili ime? Nedovića. A svake godine veći/isti budžet nego Partizanov. Ovo sa "trening kompenzacijom" Marjanovića je i dalje sumnjivo, može Čović da priča šta hoće kada nema zvanične potvrde SAS.

 

Kao što rekoh 5 godina se ne proda nijedan igrač, a znamo koliko je skup bio prošlogodišnji tim.

 

Radije bih da Partizan krene od beton lige nego da se desi ovakva lakrdija kao što se desila sa vama ili njima, ne znam kako već gledate na to.

Link to comment

Plej je AJ Price (preko Miska), neocekivani odlazak je Jovic, a kvalitetna zamena je Nelson sa taze srpskim pasosem. Blizu? :)

 

Plej dolazi iz LA, po recima Covica, znaci nije Price. Ja tipujem na Dariusa Morrisa, tj. nadam se da je on.

 

Svidja mi se ovo sto je napisao Smilair, da dolaze 2 Amera sto znaci da Jaka ide. Bice ovo dobar prelazni rok kad se podvuce crta.

Link to comment

Pu, pu, nikad ne bih želeo to da se desi. Pogotovo ne ova kvazi-Zvezda. Neverovatno mij e koliko ozbiljnih i inteligentnih ljudi gutaju ovu priču koju Čović servira od 2010. godine sa promenom imena FMPa i sa bahaćenjem. Pa, kog igrača je KKCZT prodao od 2010. godina kada su promenili ime? Nedovića. A svake godine veći/isti budžet nego Partizanov. Ovo sa "trening kompenzacijom" Marjanovića je i dalje sumnjivo, može Čović da priča šta hoće kada nema zvanične potvrde SAS.

 

Kao što rekoh 5 godina se ne proda nijedan igrač, a znamo koliko je skup bio prošlogodišnji tim.

 

Radije bih da Partizan krene od beton lige nego da se desi ovakva lakrdija kao što se desila sa vama ili njima, ne znam kako već gledate na to.

Ovaj deo sa beton ligom i ne zvuci tako lose :misko:

Link to comment

Pu, pu, nikad ne bih želeo to da se desi. Pogotovo ne ova kvazi-Zvezda. Neverovatno mij e koliko ozbiljnih i inteligentnih ljudi gutaju ovu priču koju Čović servira od 2010. godine sa promenom imena FMPa i sa bahaćenjem. Pa, kog igrača je KKCZT prodao od 2010. godina kada su promenili ime? Nedovića. A svake godine veći/isti budžet nego Partizanov. Ovo sa "trening kompenzacijom" Marjanovića je i dalje sumnjivo, može Čović da priča šta hoće kada nema zvanične potvrde SAS.

 

Kao što rekoh 5 godina se ne proda nijedan igrač, a znamo koliko je skup bio prošlogodišnji tim.

 

Radije bih da Partizan krene od beton lige nego da se desi ovakva lakrdija kao što se desila sa vama ili njima, ne znam kako već gledate na to.

:cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...