Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Covic nije rekao da smo mu ponudili ugovor, a nego da bi mu ponudili da se ne plaši sta bi bilo kad bi prihvatio. Neki lik to loše preneo na Twitteru pa se popalila masa. posle je sam sebe demantovao.

 

 

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

sta se tacno promenilo u srbiji da ne tako davno nije bio problem da nasi top igraci prelaze u partizan, a obrnuto ne vazi? zvezdini huligani su tolerantni a alkatraz nije? smesno. vujanic je u potpunom istim uslovima, zbog zvezdinog finansijskog raspada oko 2000. presao u partizan a mislim da je bio i bolji igrac tada nego milutinov sada.

 

naravno da je za njega od svega pomenutog najbolje da ostane u beogradu u evroligaskom timu jos barem godinu dana, plus sto nema sanse da se za njega sa bilo kojim od drugih licitiranih timova napravi dobra kombinacija od naknadne prodaje za sve koji su u igri, od grobara preko menadzera do njega samog. sad, to sto bi njegov prelazak u kkcz iz kkp bio tresnjica na torti raspada jedne lazne ideologije o porodici i ljubavi i ostalom bullshitu (sve i da dulo ne aktivira BAT a hoce), samo je dodatni boost ali neka bude.

Edited by yolo
Link to comment

sta se tacno promenilo u srbiji da ne tako davno nije bio problem da nasi top igraci prelaze u partizan, a obrnuto ne vazi? zvezdini huligani su tolerantni a alkatraz nije? smesno. vujanic je u potpunom istim uslovima, zbog zvezdinog finansijskog raspada oko 2000. presao u partizan a mislim da je bio i bolji igrac tada nego milutinov sada.

 

+1

 

kakvi crni mandrili, društvo i ostale fraze. 

Link to comment

Mnogo vise zle krvi je u kosarci, i u medjusobnim odnosima Zvezde i Partizana danas, nakon Doolovih 14 godina, nego tada, te 2001. Vujanicev prelazak nije digao nikakvu graju, kao ni Bogdanovicev 2004., a obojica su bili rising stars tadasnjih Zvezdinih timova. Danas, imajuci u vidu sve sto se desavalo, trebalo bi dzentlmenski ici na smirivanje situacije, posebno jer smo mi sada u poziciji da "diktiramo tempo", tj. mislim da ne treba protivnika sutirati kada je vec na zemlji, bez obzira sto je on to nama radio. Prezivece Zvezda i bez Milutinova, vazniji su normalniji odnosi medju klubovima, a ne novo zaostravanje.

 

Mada se slazem da bi Zvezda bila idealna sredina za Milutinova sledece sezone, i on idealan igrac za nas, cisto kosarkaski gledajuci.

Edited by Nikodije
Link to comment

Oko 2000. nije bilo nagađanja o tome kako bi bilo najbolje da se Partizan i Zvezda ne sretnu u polufinalu jer bi, zaboga, tada krv tekla ulicama. U finalu je već OK jer su u tom slučaju već oba tima izborila EL :yawn2:

 

Preživeće Zvezda bez Nikolice™, ali Partizan bi se ugasio 2001. bez Vujanića ili 1995. bez Tomaševića :(

Link to comment

Da, za menadzera je najbolje da ostane u zvezdi i uzme mnogo manje para nego sto bi uzeo u oly-u. Isto vazi i za igraca. Logika po yolu.

Link to comment

Da, za menadzera je najbolje da ostane u zvezdi i uzme mnogo manje para nego sto bi uzeo u oly-u. Isto vazi i za igraca. Logika po yolu.

 

Ako planira dogodine da ide u NBA, Zvezda mu je mnogo bolja opcija posto bi igrao vise i brze se razvijao. Pitanje je kakav bi status imao u Oliju, tj. tesko da imao garantovanih 25 minuta u EL, kao u Zvezdi.

Link to comment

Da, za menadzera je najbolje da ostane u zvezdi i uzme mnogo manje para nego sto bi uzeo u oly-u. Isto vazi i za igraca. Logika po yolu.

 

da, sigurno ce milutinov imati minutazu i prostor u olyju koju ce imati kod nas. pored toga evidentno niko ne nudi neke dramaticne pare za njega tako da je onda bolje da ostane tamo gde je sandrica, ako mu oprosti. zvezda je ocito usla u igru kada je shvatila da moze da bude kompetitivna u trgovini, dulo se opasno zajebo sto je kukao na 200k.

Edited by yolo
Link to comment

Ako planira dogodine da ide u NBA, Zvezda mu je mnogo bolja opcija posto bi igrao vise i brze se razvijao. Pitanje je kakav bi status imao u Oliju, tj. tesko da imao garantovanih 25 minuta u EL, kao u Zvezdi.

Ma ko zna kad ce i da li ce u nba. Ako je materijal za spurse pnda ce i u nekom jacem klubu da igra dobro.

Link to comment

Mnogo vise zle krvi je u kosarci, i u medjusobnim odnosima Zvezde i Partizana danas, nakon Doolovih 14 godina, nego tada, te 2001. Vujanicev prelazak nije digao nikakvu graju, kao ni Bogdanovicev 2004., a obojica su bili rising stars tadasnjih Zvezdinih timova. Danas, imajuci u vidu sve sto se desavalo, trebalo bi dzentlmenski ici na smirivanje situacije, posebno jer smo mi sada u poziciji da "diktiramo tempo", tj. mislim da ne treba protivnika sutirati kada je vec na zemlji, bez obzira sto je on to nama radio. Prezivece Zvezda i bez Milutinova, vazniji su normalniji odnosi medju klubovima, a ne novo zaostravanje.

 

Mada se slazem da bi Zvezda bila idealna sredina za Milutinova sledece sezone, i on idealan igrac za nas, cisto kosarkaski gledajuci.

nazalost da, danas smo jos poremeceniji nego pre 10 ili 15 godina. generalno, kao drustvo, a onda i na toj relaciji kk zvezda partizan, jedino se ne bih slozio da su to samo vujoseviceve godine, da je sa druge strane bio neko normalan, daleko bi to bolje danas izgledalo

i da i meni se cini da bi milutinov pored cirbesa bio dobitna kombinacija i za nas i za njega

sa ovim delom o dzentlmenstvu se ne slazem, jer niti to posmatram na taj nacin(da je potpisivanje slobodnog igraca nekakav udarac u ledja, zato sto je zaboga pre toga igrao za najveceg rivala), niti vidim bilo kakvu potrebu da zvezda u sportskom smislu ne ucini sve da poveca trenutnu razliku u kvalitetu ove dve ekipe

Edited by pbg12345
Link to comment

sa ovim delom o dzentlmenstvu se ne slazem, jer niti to posmatram na taj nacin(da je potpisivanje slobodnog igraca nekakav udarac u ledja, zato sto je zaboga pre toga igrao za najveceg rivala), niti vidim bilo kakvu potrebu da zvezda u sportskom smislu ne ucini sve da poveca trenutnu razliku u kvalitetu ove dve ekipe

 

Razlika u kvalitetu bice dovoljno velika i ako potpisemo, sta znam, onog Golubovica. Ja nesto nisam pristalica da Zvezda doliva novo ulje na vatru, ne mora to da radi, cak i ako su Doolo i Partizan zasluzili 1 takav udarac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...