Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Imas li nekakav dokaz da coviceve brojke nisu tacne? Nije problem, nema mnogo ljudi dobro misljenje o njemu ali daj jednu netacnu brojku iz protekle sezone?

 

Ti sto verujes u Coviceve bajke da cutis. Sad ce neko od dezurnih, recimo ostroumni garmonbozia, sve da ti objasni.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

I na kraju stiga trening kompenzacija™ za Bobana, svih 625 hiljada dolara.

 odakle ti info za ovo?

 

Covic ce opet podici pritisak svom alter egu iz Humske, najavom da ce Milutinov preci kod nas Poslali smo ponudu, a na njemu je da odluci

Decko je veoma talentovan,ali ne deluje glup da dolazi kod nas

U normalno vreme, to bi bio odlican potez za njega,ovako samo dizanje tenzije

deluje mi da masis znacenje alter ega :)

ne vidim sto bi milutinov bio glup da dolazi kod nas?

mi smo upravo ono sto milutinovu treba. igramo el i solidno "nacionalno" takmicenje, a imao bi itekako prostora da igra kod nas. to sto u poslednje dve sezone zvezdini igraci kasnije odlaze u ozbiljne el( a vala i u nba :) ) ekipe, za ozbiljan novac je samo razlog vise da dodje

dizanja tenzije moze biti samo u glavama mandrila sa tribine, vujosevica i covica, a za njihovo misljenje me zabole

centar je vrlo osetljiva pozicija, sve ih je manje kvalitetnih koji odgovaraju zahtevima moderne kosarke, potpisivanje milutinova bi bio odlican potez za nas klub, a ako imaju mozga i takav eventualni potez prikazu kao nesto normalno, ne silje patku i potrude se da zastite igraca, moglo bi to sve proci bez mnogo trzavica

 

naravno, sve ovo pod pretpostavkom da zaista postoji ozbiljna zelja da se dovede milutinov, a da nije kao sto je verovatnije u pitanju siljenje patke

Edited by pbg12345
Link to comment

Imas li nekakav dokaz da coviceve brojke nisu tacne? Nije problem, nema mnogo ljudi dobro misljenje o njemu ali daj jednu netacnu brojku iz protekle sezone?

Kojim dokazom si utvrdio da su te brojke tacne? Cisto da se vidi kakvi dokazi su dovoljni.

Link to comment

Da, promasio sam znacenje, al me mrzelo da menjam :D Treba da stoji blizanac... jbg.. tablet me smara kad idem na edit

 

Suvise bi bio veliki pritisak na njega, a on je dovoljno mlad i ima ispred sebe dovoljno dugu karijeru da mu ne treba takvo sranje u zivotu.

 

 

dizanje tenzije moze biti samo u glavama mandrila sa tribine, vujosevica i covica,

I jedan i drugi dizu tenziju bas tim mandrilima koje pominjes, a takva frka ne treba Milutinovu, moje misljenje. Ako ga zaista jure Grci, cak i za manje pare (iskreno sumnjam) treba da ode dole.

 

Nama bi dosao kao 1 na 11 u to nema sumnje.

Link to comment

Da, promasio sam znacenje, al me mrzelo da menjam :D Treba da stoji blizanac... jbg.. tablet me smara kad idem na edit

 

Suvise bi bio veliki pritisak na njega, a on je dovoljno mlad i ima ispred sebe dovoljno dugu karijeru da mu ne treba takvo sranje u zivotu.

 

I jedan i drugi dizu tenziju bas tim mandrilima koje pominjes, a takva frka ne treba Milutinovu, moje misljenje. Ako ga zaista jure Grci, cak i za manje pare (iskreno sumnjam) treba da ode dole.

 

Nama bi dosao kao 1 na 11 u to nema sumnje.

pritiska bi svakako bilo, ali milutinov mi deluej kao pametan momak koji pre svega ne bi sam od toga pravio senzaciju u stilu stojkovica.

pretpostavljam da nema potrebe da ti nabrajam koliko je igraca preslo iz pre svega zvezde u partizan poslednjih dvadesetak godina i sve je proslo ok

a kad smo kod pritiska, mozda bi i veci bio ako ode u klub koji ima ambicije da igra f4. nista grcka publika u tom smislu nije bolja od nase. nije se jednom desilo da se mlad igrac, a jos i stranac ne snadje u takvim okolnostima

Edited by pbg12345
Link to comment

Kojim dokazom si utvrdio da su te brojke tacne? Cisto da se vidi kakvi dokazi su dovoljni.

Nikakvim. O zvezdinim finansijama imamo jedino podatke koje je izneo covic. Nigde nisam tvrdio da su tacni ili netacni, prosto su dati kao takvi. Medjutim covek je izricito tvrdio da su netacni pa da vidim na osnovu cega.
Link to comment

То су нормалне ствари у животу клубова. Ми као државни пројекат смо дуговали и зато смо доспели на БАТ. Измирили смо добар део обавеза. А, како смо то учинили. Бобану Марјановићу је истекао уговор и није имао никакву обавезу према клубу. Могао је да оде без обештећење. Али, захваљујући њему и његовом менаџеру од Сан Антонија смо добили обештећење од 625 хиљада долара. Врло сам захвалан Драгићевићу. Катићу, Симоновићу и Раденовићу на томе што су нас трпели годину дана. Не љутим се на њих. Нормално је да исплатити оно што сте договори. Црвена звезда је и даље њихова кућа – истакао је Небојша Човић. 

Edited by BarryWhite
Link to comment

@nautilus

gde je covek izricito tvrdio da su podaci koje covic iznosi o zvezdinim finansijama netacni?

pre njegovog posta je covic pomenut u nekoliko postova koji se ticu i finansija i sire price (odlasci/dolasci igraca, ponude za iste)

pritom niti tvrdim da je ono sto covic kaze tacno (kad je takav lik u pitanju uvek sam skloniji da se tri puta uverim u nesto pre nego donesem sud) niti znam na sta se sa sigurnoscu odnosio post korisnika garmonbozia, ali malo umara to citanje nenapisanog

 

 

ako je ovo sto kaze covic za marjanovica tacno. meni tu jedino ima smisla da se boban odrekao zaostalih obaveza zvezde prema njemu, ali covic  jasno kaze da su pare od san antonia. zaista mi nije jasno zasto bi oni bilo kome placali nesto za sta nemaju obavezu

Edited by pbg12345
Link to comment

Vidim ima ljudi koji veruju u Čovićeve bajke... Svaka čast.

@pbg

 

Podatke o zvezdinim finansijama je samo nazvao bajkama. :D sta li je time pesnik hteo da kaze?

 

 

edit: sigurno nije mislio na bahatu covicevu patkometriju o dovodjenju milutinova  

Link to comment

verovatno si u pravu da se njegov post odnosio na finansije, ali mislim da je preterano reci da izricito tvrdi, moguce da se njegov post odnosio na ovaj deo o ponudi za milutinova i kako imamo ponudu za kalinu, ali mi tvrdimo pazar

 a i moj post sad kad ga citam je malo preostar, zelja mi je samo da moderator teme pazljivo cita napisano :)

Link to comment

ako je ovo sto kaze covic za marjanovica tacno. meni tu jedino ima smisla da se boban odrekao zaostalih obaveza zvezde prema njemu, ali covic  jasno kaze da su pare od san antonia. zaista mi nije jasno zasto bi oni bilo kome placali nesto za sta nemaju obavezu

Na MCZ objavili da je Bobi trazio klauzulu u ugovoru sa San Antoniem da se ubaci obestecenje Zvezdi. To je objavio Covic na KZS. E sad, ako Covic laze...

Link to comment

ok, ako je to tacno, onda je jasno da te pare idu iz njegovog dzepa.

dalje verujem da ce mu se od tih para isplatiti zaostala primanja, a da je to zvezdi potrebno radi prikaza "zdravog poslovanja"

Link to comment

Ma jasno je šta se dogodilo. Bobi i Miško ubacili klauzulu +1, Spursima 625k ne znači bukvalno ništa, a od tih para su namireni Miškovi igrači i nešto malo preteklo Zvezdi (tj Čoviću, nadam se i Zvezdi). Svima lepo.

 

btw, ko je ovaj plej iz LA o kojem se Ćoki izlanuo? Morris? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...