Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema šta™, pravi si spin majstor al matematika je matematika :lolol:

 

Opet si u pravu, prelazi ti u naviku. Bolje tri fice nego jedan ferari.

Link to comment

da me jebes ne mogu da shvatim sta je poenta ove rasprave oko jos jednog bradilkovog pobacenog trola o nekim promenama u sastavu kao pokazatelju necega. bolje da ste upecali u raspravljanje o mudrim recima moke slavnica.

Link to comment

da me jebes ne mogu da shvatim sta je poenta ove rasprave oko jos jednog bradilkovog pobacenog trola o nekim promenama u sastavu kao pokazatelju necega. bolje da ste upecali u raspravljanje o mudrim recima moke slavnica.

 

letnja razbibriga opušteno. rasprava je oko radonjića inače. da ne zaboravimo.

Link to comment

smileys-whistling-823718.gif

 

:lolol:

 

To je bila jedna od onih procena, palo mi je na pamet cim sam video vest. Covic rekao sinu da zapne da bi oborio cenu Zagorcu, nema druge. :fantom:

Link to comment

 

To, naravno, nije rekao niko ali ne daj da te to ometa. Tudje postove ionako ne citas a i kad citas slabo sta razumes.[/quote

imas na topiku evropske lige

sta da razumem?trabunjanje jednog patkometra?

treba da se slozim da su drzava i partizan gusili zvezdu decenijama ali i pored toga i iz cistog mira se zvezda vinula u nebo poput zar ptice?

 

to mozda po rsb kanonima.nema mnogo razlike. ako si raspolozen uvijes sve to u neku oblandu objektivnosti,da se vlasi/moderatori ne sete..

Link to comment

imas na topiku evropske lige

 

 

Ne, nemam. Tamo nigde ne postoji nicija izjava da je Djordjevic los trener. A sad lepo odjebi, pun mi je kurac tvoje paranoidne partizanstine na svim bogovetnim topicima.

Link to comment

pa kaže da je zvezda otimala igrače partizanu kao mi što smo njima onda ne bi morala da ima tompsona. to što su pokušali da uzmu milosavljevića a on nije hteo, to što bogdan svakako ne bi išao u zvezdu nego u fener i to što registraciona komisija nema nikakve veze ni sa čim je druga stvar.

 

dok je treća stvar da je to sve razvodnjavanje priče jer pod a) jedan je i dalje manje od 3. pod b) to nema nikakve veze sa radonjićem i koga je on počistio ili nije a oko čega se rasprava uopšte i vodi

 

Pa niko i ne spori da je 1 < 3, dosadni čoveče.

 

Potpuno je jasno da mehanizmi dominacije nikad nisu spakovani u identični arsenal, ali to tebi mora da se crta.

 

Neki koriste luksuz da promene tri ključna igrača, a neki sistemom i časovima ljubavi afirmišu igrače da traže raskid ugovora koji su potpisali godinu (ili u specijalnim primerima par meseci ranije). Pa ako to ne proradi idealno, onda se pridrže vrata. Radonjić to nikada nije radio.

Link to comment

Konačno sam shvatio: sve što je groblje u prošlosti radilo je rezultat mukotrpnog rada i poštenja + odličnog skautinga. Dok sve što je Zvezda do sada uradila je rezultat političkog pritiska, bankomata i rupe bez dna.

Link to comment

Konačno sam shvatio: sve što je groblje u prošlosti radilo je rezultat mukotrpnog rada i poštenja + odličnog skautinga. Dok sve što je Zvezda do sada uradila je rezultat političkog pritiska, bankomata i rupe bez dna.

 

Surova je istina.

Link to comment

Konačno sam shvatio: sve što je groblje u prošlosti radilo je rezultat mukotrpnog rada i poštenja + odličnog skautinga. Dok sve što je Zvezda do sada uradila je rezultat političkog pritiska, bankomata i rupe bez dna.

 

I to godinama citamo, na ovom forumu sreca i ne toliko kad bradilko ode malo na Cijevnu da se iskupa. Neverovatno je sumanuta ta ideja dela grobara da njima neko mora da se izvinjava zbog toga sto su izgubili jednu titulu u poslednjih 15 godina, kao da niko drugi ne sme u Srbiji da se bori za njih.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...