Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djordjevica ni druga tura pojacanja nije uspela da uvede u 8. Radonju jeste.  :sleep:

ako si im reko...nije uvek samo do matematike...

ima i tu neko znanje majkumu.

Link to comment

To je analogija na PSD-a i Vujanića, Bogdanovića, Ostojića, Borisa Bakića...

 

ne razumem, ali nije ni bitno.

Link to comment

Sto vbi rekao 1 ugledan forumas, djordjevic je los trener jer je promasio sa pojacanjima

ovo ne vazi za radonju.krivac je coki ili igraci zato sto nisu prepoznali madjiju

 

To, naravno, nije rekao niko ali ne daj da te to ometa. Tudje postove ionako ne citas a i kad citas slabo sta razumes.

Link to comment

ne razumem, ali nije ni bitno.

 

pa kaže da je zvezda otimala igrače partizanu kao mi što smo njima onda ne bi morala da ima tompsona. to što su pokušali da uzmu milosavljevića a on nije hteo, to što bogdan svakako ne bi išao u zvezdu nego u fener i to što registraciona komisija nema nikakve veze ni sa čim je druga stvar.

 

dok je treća stvar da je to sve razvodnjavanje priče jer pod a) jedan je i dalje manje od 3. pod b) to nema nikakve veze sa radonjićem i koga je on počistio ili nije a oko čega se rasprava uopšte i vodi

Link to comment

Ne znam o čemu pričaš, kakvo kurčenje, kakvi bakrači, govorio sam o tome kako ja lično (a verujem da nisam usamljen u tome) doživljavam utakmice sa Partizanom.

 

Tvoj licni dozivljaj je irelevantan, sigurno zbog njega neces preskociti sve utakmice Evrolige i ici da gledas samo domacu Superligu. Pricali smo o tome sta je bitno za klub, sta je bitno za tebe nije tema.

Link to comment

Dakle Ejsi Lo i Oliver Lafajet su jedan covek. Majku mu, kakva usteda, dva po ceni jednog.

 

Pazi nisu isti čovek ništa manje što su Miler i Šilb isti čovek. Lafajet je počeo sezonu posle f4 a Lo je počeo sezonu posle toga.

Link to comment

hehe ala vam je yolo dao električnog zeca pa ste se raspisali....

 

 

Gazza javio Yolou da ce smeniti Radonju

 

pitaj dječače šta te još zanima

Link to comment

Pazi nisu isti čovek ništa manje što su Miler i Šilb isti čovek. Lafajet je počeo sezonu posle f4 a Lo je počeo sezonu posle toga.

 

Onda Dzerels, znam da je Vlade™ imao taj neki niz plejeva koje je istancao za par meseci.

Link to comment

Džerels je menjao Lafajeta. Lo je igrao sledeće sezone do kraja regularne sezone u EL.

Edited by theanswer
Link to comment

Džerels je menjao Lafajeta.

 

He-he, dakle to je taj jeftini koji je zamenio Lafajeta. Slazem se s tobom, nidje veze poredjenje zamene Lafajet-Dzerels i Mekel-Micic.

Link to comment

He-he, dakle to je taj jeftini koji je zamenio Lafajeta. Slazem se s tobom, nidje veze poredjenje zamene Lafajet-Dzerels i Mekel-Micic.

 

Ma ti se zajebavaš prijatelju haha. Jedna izmena je i dalje manje od tri izmene.

Link to comment

Ma ti se zajebavaš prijatelju haha. Jedna izmena je i dalje manje od tri izmene.

 

Ne, ne, pusti to sad kad smo se lepo slozili. Da jebe oca nije isto, potpuno si u pravu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...